İçeriğe geç

Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye
Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu kurye hizmetlerimizle taşınması gereken acil gönderilerinizi taşıyor, kaliteli ve güvenli çözümlerin adresi oluyoruz. Yarım asırdan fazladır ilçe olan Zeytinburnu aynı zamanda çok köklü bir tarihe sahiptir. Bulunduğu lokasyon itibariyle İstanbul’un tarihi, doğal, kültürel ve ekonomik yapısında büyük pay sahibidir.

Tarihi yapıları, doğal güzellikleri, modern iş merkezleri, eşsiz konaklar ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapan Zeytinburnuhızlı bir değişim ve gelişime şahit olmaktadır. Bu süreçte gerek iş hayatında gerek günlük hayatta alışkanlıklar değişmekte, daha hızlı ve daha güvenli taşımacılık yöntemlerine gereksinim olmaktadır. Zeytinburnu kurye uygulamalarımız tam da bu noktada büyük bir boşluğu doldurmaktadır.

Zeytinburnukuryemizle onlarca farklı kategoriden, yasal engel olmayan her türlü gönderinizi taşıyabiliyoruz. Bizim için gönderilerinizin motorlarla taşınabilecek ağırlıkta, uzunlukta ve özellikte olması yeterlidir. Bunlara uyduğu taktirde kimlik, pasaport, ehliyet, belge, dosya, yemek, içecek, çiçek, pasta, hediyelik eşya, mektup, fatura, anahtar, kıyafet, teknolojik ürünler ve daha fazlasını taşıyabiliriz.

Zeytinburnu kurye hizmetlerimizle bütün ilçemizde aktifiz. Hangi mahallede olursanız olun dilerseniz Zeytinburnu mahalleleri arasında dilerseniz de Zeytinburnu ile İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşımacılık yapabiliyoruz.

Kuryelerimiz tamamen ihtiyaca göre hareket etmekte, her nerede, ne zaman taşınması gereken bir gönderiniz olursa hizmet verebilmektedirler. Dilerseniz ofisten ofise hizmet alabilirsiniz. Ya da ofisten eve, evden eve taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin ihtiyaçlarınız her nerelerdeyse kuryelerimiz otel, hastane, mağaza, market, okul ve diğer bütün adreslerden paket teslimi alabilmekte, istenen adreslere başarıyla hizmet verilmektedir.

Zeytinburnu Kurye Hizmeti

Kurye adresinize gelerek vereceğiniz paketi teslim alıp belirteceğiniz adrese doğru yola çıkıp en kısa sürede teslimat yapabilirler. Ya da belirteceğiniz bir adresten adınıza paketi alıp sizin bulunduğunuz adrese getirebilirler. Hatta birden çok adrese ulaştırılması, imzalanması gereken dosyalarınızı vs. belirteceğiniz adreslere tek tek uğrayarak en sonunda istediğiniz noktaya teslim edebilirler. Bizler Zeytinburnu’nunher neresinde olursanız olun bir telefon kadar yakınınızdayız. Siz talep edin, biz taşıyalım. Bizler paketlerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle meşgul olun ve zamandan, emekten, maddiyattan tasarruf edin.

Zeytinburnu kurye ihtiyaçları çok farklı olabilmektedir. Kimi zaman aynı gün içinde teslim edilmesi gereken kimi zamansa dakikalar içinde teslim edilmesi ya da teslim alınması gereken paketleriniz olabilmektedir. Bütün bunlara cevap verebilmek adına Motor Kurye olarak farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz.

Zeytinburnu normal kurye modelimiz daha çok aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerde talep görmektedir. Çok aciliyeti olmayan paketleriniz normal kuryelerimizle bölgelere göre değişmekle birlikte 2 ila 3 saat arasında teslim edilebilmektedir.

Zeytinburnu ekspres kurye modelimizle ulaştırılmasını istediğiniz paketleri daha kısa sürede belirteceğiniz adrese teslim edebiliyoruz. İletişime geçtiğinizde paketin olduğu adrese en yakın kuryemizi yönlendiriyor, paketi alıp teslim etmek üzere harekete geçmesini sağlıyoruz. Bölgelere göre 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapıyoruz.

Zeytinburnu Vip kurye ile daha da seri hareket ediyor, 45 ila 60 dakikada istenen adresler arasında paket teslimi gerçekleştiriyoruz. Mesai saatleri dışındaki taleplerinize ise Zeytinburnu gece kurye ile çözüm üretiyor, 7/24 nöbetçi kurye görevi üsteniyoruz.

Zeytinburnu kurye olarak kaliteli, hızlı ve güvenli taşımacılık çözümlerimizi uygun fiyatla da birleştiriyoruz. Zeytinburnu kurye fiyatlarımız paketlerinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafeye, kurye modeline ve paketinizin özelliklerine göre değişmektedir. Her zaman Zeytinburnu’nun en uygun fiyatları sizleri beklemektedir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp