İçeriğe geç

Sarıyer Kurye

Sarıyer Kurye
Sarıyer Kurye

Günümüzün gelişen Sarıyer Kurye taşımacılık sektöründe adından sıklıkla söz ettiren motor kuryeler, trafikte çoğu zaman karşımıza çıkmaktadır. Diğer taşıma araçlarından daha az yer kaplayan motosikletler, özellikle İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu şehirlerde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Motor kuryelere olan ilginin artması ile son yıllarda birçok farklı firma bu sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Ancak çoğu sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de müşterilerin firma tercihinde dikkat etmesi gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır.

Bu hususların en önemlisi seçeceğiniz firmanın güvenilir olmasıdır. Bir yerden başka bir yere evrak ve belgeler başta olmak üzere birçok paketin taşımacılığında Sarıyer kurye olarak uzun zamandır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yıllar içinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanmış ve sektörde sarsılmaz bir yer edinmiş bulunmaktayız.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize yıllardır kaliteli ve memnun kalacakları bir teslimat hizmeti sunmak amacıyla daima alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktayız. Acemi bir çalışan hem firmanın hem de müşterinin mağdur olmasına sebep olacaktır. Müşterilerimizin bu gibi durumlarla karşılaşmamaları adına kuryelerimiz motosiklet kullanabilen tecrübeli ve sürücü belgesine sahip kişilerden oluşmaktadır.

Yeterli konum bilgisine sahip olmayan kuryeler, müşterilerin mağdur kalacağı gereksiz gecikmelere yol açacaktır. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin bu konuda mağdur olmamaları adına kurye çalışanlarımızın her birisi de yeterli konum bilgisine sahip kişilerdir.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize memnun kalacakları kalitede hizmet vermek amacıyla kapsamlı bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bu sebeple Sarıyer kurye olarak taşımacılığını yaptığımız ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Kimlik ve pasaport

● Çiçek buketleri

● Medikal malzemeler

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Evrak ve belgeler

Sarıyer Kurye Hizmeti

Sarıyer kurye olarak Motor Kurye çalışanlarımızın ve trafikteki vatandaşlarımızın can güvenliğini korumak adına aşırı büyük ve ağır paketlerin taşımacılığını yapmamaktayız. Ayrıca taşınması ve teslim edilmesi yasal olmayan ürünlerin taşımacılığını da yapmamaktayız.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an hizmet verebilmek amacıyla haftanın her günü ve her saati hizmetinize hazırız.

Sarıyer kurye olarak yıllardır hizmetinizde olan firmamız daima memnun kalacağınız kalitede hizmetler vermektedir. Bu sebeple müşterilerimize sunmuş olduğumuz fiyat seçeneklerimizde memnun kalacağınız, ekonomik fiyatlardan oluşmaktadır.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz kurye hizmetimiz üç farklı gruba ayrılmaktadır. Bunlar:

● Standart kurye

● Acil kurye

● Vip kurye

Şeklindedir. Firmamızdan seçmiş olduğunuz kurye hizmetimize göre teslimat sürecimizde değişiklik göstermektedir. Bu sebeple seçmiş olduğunuz kurye hizmetimiz, paketinizin teslim edileceği zaman dilimini belirleme konusunda da oldukça önemlidir.

● Standart kurye tercihinizde paketiniz gün içinde dilediğiniz adrese teslim edilir.

● Acil kurye tercihinizde paketiniz dilediğiniz adrese 90-120 dakika arasında teslim edilir.

● Vip kurye tercihinizde paketiniz dilediğiniz adrese 15-45 dakika arasında teslim edilir.

Fiyat seçeneklerimiz seçmiş olduğunuz kurye hizmetimize göre değişiklik gösterirken, hizmet kalitemiz daima standart ve memnun kalacağınız şekildedir.

Sarıyer kurye çalışanlarımız paketinizin herhangi bir hasar almaması ve zarar görmemesi adına teslimat süresi boyunca dikkatli ve profesyonel bir iş hizmeti sunmaktadır.

7/24 hizmetinize açık olan ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan firmamız, herhangi bir sorunla karşılaşmanız ya da firmamızdan bilgi almak istediğiniz durumlarda, ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri bulundurmaktadır.  İnternet adresimizde bulunan iletişim numaramızdan kolaylıkla Sarıyer Kurye firmamıza ulaşabilirsiniz. Daima hizmetinize hazırız.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp