İçeriğe geç

Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye
Ümraniye Kurye

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler birçok alışkanlığı değiştirmiştir. Ümraniyehalkı da bundan olabildiğince etkilenmiş ve yeni ihtiyaçlar doğmuştur. Ümraniye kurye hizmetlerimiz tam da bu ihtiyaçları en iyi biçimde karşılayabilmek adına devreye girmiş, yılların bilgi ve birikimiyle her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Ümraniye kurye sektöründe amacımız bölgemizin en hızlı ve en güvenlisi haline gelmektir. Bunun için her biri kurye alanında deneyim sahibi bir kadroyla çalışıyoruz. Deneyimli personellerimiz ile birlikte sürekli kendimizi yeniliyor, teknolojinin en son olanaklarını sistemimize entegre ediyoruz.

Personellerimiz genç, bakımları aksatılmadan yapılan ve her zaman güvenliğin öncelik olduğu araçlarımızla hizmet vermektedirler. Böylece arıza ihtimallerini en aza indiriyor, bütün müşterilerimizin taşımacılık gereksinimlerini karşılıyoruz.

Ümraniye kurye olarak yasal engel teşkil etmeyen her türlü gönderiyi taşıyabiliyoruz. Çağrı merkezimize gelen talepleri karşılayabilmek adına farklı kurye modelleriyle karşılık veriyoruz. En çok ise evrak, paket, numune, pasaport, ruhsat, ilaç, çikolata, yedek parça, tekstil, hediye, fatura, diş malzemeleri, anahtar, bilgisayar, laptop, e-ticaret sipariş ürünü gibi eşyaları taşımamız talep edilmektedir.

Ümraniye kurye hizmetlerimiz çok farklı ürünlerin taşınması yanında başka avantajlar da barındırmaktadır. Ümraniyelilerin ve bütün bir İstanbulluların en çok ihtiyaç duydukları zamandır. Özellikle trafik yoğunluğu ve her gün trafikte fazlaca zaman geçirilmesi insanların vakitlerinin çoğunu yolda geçirmelerine neden olmaktadır. Oysa kuryelerimiz yeni nesil motosikletlerle trafiğe takılmadan, oldukça seri şekilde yol almakta, en uzak noktalar arasında dahi dakikalar içinde ulaşım sağlayabilmekte, böylece zaman kazandırmaktadır. Bizler sizin paketlerinizi taşırken sizler de asıl işlerinizle meşgul olabilir, arta kalan zamanınızı sevdiklerinize, hobilerinize, eğlencenize ya da istirahatinize ayırabilirsiniz.

Ümraniye kurye hizmetlerimiz aynı zamanda güvenlidir. Sizlerden paketlerinizi güvenli biçimde ambalajlamanızı istiyoruz ve tarafımızda herhangi bir şekilde yıpranmasına, hasar almasına, ezilmesine, kaybolmasına mahal vermiyoruz. En değerli gönderilerinizi dahi alıcı adresine güvenle teslim ediyoruz.

Ümraniye Kurye Hizmeti

Ümraniye kurye alanında uygulamalarımız tamamen ihtiyaç odaklıdır. Bu yüzden bütün bireysel e kurumsal talepleri karşılamaya çalışıyor, birbirinden farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Sizler de gönderinizin acillik durumuna göre dilediğiniz Motor Kurye modelimizi tercih edebiliyorsunuz.

Ümraniye normal kurye modelimiz daha çok aynı gün içinde teslim edilmesi gereken gönderilerinize yöneliktir. Paketleriniz bu uygulamamızda Ümraniyeile İstanbul’un diğer bir noktası arasında en fazla 180 dakikada teslim edilebilmektedir.

Ümraniye ekspres kurye modelimiz daha acil ihtiyaçlara yöneliktir ve bölgelere göre 60 ila 90 dakika arasında kuryelerimiz paketlerinizi bir adresten alıp başka bir adrese teslim edebilmektedir. ÜmraniyeVİP kurye modelimizdeyse çok daha hızlı hizmet verilmekte, bölgelere göre farklılık olmakla birlikte en uzak noktalar arasında dahi 45 ila 60 dakika arasında gönderileriniz alıcısına ulaştırılabilmektedir.

Ümraniye günün her saati aktif bir yaşama sahiptir. Bu nedenle gönderi ihtiyaçları sadece mesai saatleriyle sınırlı kalmamakta, akşamları ve geceleri de taşınması gereken paketler olmaktadır. Ümraniye gece kurye modelimiz sayesinde mesai saatleri dışında da taşımacılık yapıyor, hava, yol ve bölgeye göre en kısa sürede gerek Ümraniye içindeki adreslere gerekse İstanbul’un diğer noktalarına teslimat yapabiliyoruz.

Ümraniye kurye alanında firmamızın sağlamış olduğu en büyük avantajlardan birisi fiyat yönündedir. Kurye fiyatlarımız operasyona göre değişmekte mesafe, kurye modeli ve gönderinin özellikleri en temel belirleyiciler olmaktadır. Her şeye rağmen firmamız kalite standartlarından taviz vermeden en uygun fiyatlı hizmetin adresi olmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp