İçeriğe geç

Üsküdar Kurye

Üsküdar Kurye
Üsküdar Kurye

Üsküdar kurye alanında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkan firmamız hem kurumsal hem de bireysel bütün ihtiyaçları karşılamaya devam etmektedir. Anadolu yakasının en köklü ve en kalabalık ilçelerinden birisi olan Üsküdar’da sağlıktan eğitime, spordan sanayiye kadar onlarca sektörde yüzlerce işletme faaliyet göstermektedir.

Üsküdar kurye ile gerek Üsküdar içindeki adresler arasında gerekse Üsküdar’dan İstanbul’un başka ilçelerindeki herhangi bir adres arasında taşımacılık yapıyoruz. Motosikletlerimizle hızlı ve güvenli yol alan kuryelerimiz her türlü yasal gönderilerin taşımacılığını yapmaktadır. Çözümlerimiz ihtiyaca göre esnetilmekte, temel sistemden taviz verilmeden iki adres arasında paketleriniz taşınmaktadır.

Motor Kurye ile taşınması mümkün bütün paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Geride bıraktığımız süre zarfındaysa özellikle evrak, paket, numune, kimlik, pasaport, ehliyet, ruhsat, plaka, ilaç, çiçek, çikolata, meyve, yedek parça taşımamız istenmiştir. Yine tekstil, hediye, fatura, laboratuvar test ürünleri, davetiye, bilet, her türlü elektronik eşya, anahtar, telefon, e-ticaret ürünü gibi gönderiler çok fazla talep görmektedir.

Üsküdar kurye sektörünün liderlerinden birisi olarak her müşterimizin talebini başarıyla karşılamaya odaklanıyoruz. Bunun için de farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Başlıca kurye modellerimiz şunlardan oluşmaktadır:

  • Normal kurye: En ekonomik kurye modelimiz olup aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz için en ideal seçenektir. Normal kuryemizle paketlerinizi bir adresten alıp diğerine 120 ila 180 dakika arasında teslim ediyoruz.
  • Hızlı kurye: Daha hızlı ihtiyaçlarınız için hızlı kuryemizle yollardayız. Talep ettiğiniz anda adresinize en yakın kuryemizi yönlendirerek dakikalar içinde paketi alıp teslimat adresine harekete geçmesini sağlıyoruz. Bölgelere göre 60 ila 90 dakika arasında Üsküdar kurye teslimatı yapıyoruz.
  • Acil kurye: Çok daha acil bir paket teslimatı gerekiyorsa acil kurye ile destek oluyoruz. En seri ve en pratik çözümümüzle en hızlı teslimatı yapıyoruz. Acil Üsküdar kurye ile bölgelere göre değişiklik olabilse de 45 ila 60 dakika arasında teslimat yapıyor, çoğu kez daha da kısaltıyoruz.
  • Gece kurye: Üsküdar genelinde yaşam sadece mesai saatlerinden ibaret değildir. Akşam ve geceleri de pek çok işletme çalışmaya devam etmekte, insanlar iş yapmayı sürdürmektedir. Dolayısıyla gönderi ihtiyaçları da sürmektedir. Üsküdar gece kurye ile mesai saatleri dışında taşımaya devam ediyor, 7 gün 24 saat İstanbul sokaklarını kat ediyoruz.

Üsküdar Kurye Hizmeti

Kurye uygulamalarımızla birçok avantajı bir arada sunuyoruz. Öncelikle kuryelerimiz Üsküdar ve İstanbul sokaklarında çok seri hareket edebilmektedir. Bu sayede en acil ihtiyaçlarınızı dahi dakikalar içinde karşımanıza yardımcı oluyoruz.

Üsküdar kurye ile güvenilir taşımacılık yapıyoruz. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz ve özel bölmelerimizde taşıyoruz. Bu sayede herhangi bir yıpranma, kaybolma, hasar alma gibi olumsuzluklara mahal vermiyoruz.

Üsküdar kurye ile zaman kazandırıyoruz. Bizler asıl işimiz olan taşımayı yaparken sizlerin de kendi işinizi yapmanızı sağlıyoruz. Bu sayede trafikte zaman geçirmemiş ve üretkenliğinizi arttırmış oluyorsunuz.

Uygulamalarımızın en büyük artılarından birisi fiyatlarıdır. Her zaman Üsküdarlılara en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamaya çalışıyoruz. Bu kapsamda fiyatlarımızı birtakım hususlara göre ayrı ayrı belirliyoruz. Fiyat tespitimizde paketinizin teslim alınacağı adres ile teslimat adresi arasındaki mesafe en temel belirleyicidir.

Üsküdar kurye modelimizde göre fiyatlarımız değişmekte olup vaat edilen süre kısaldıkça fiyat artmaktadır. Gönderinizin ağırlığı, ölçüleri gibi hususlar bir diğer etken olmaktadır. Daima en ekonomik kurye fiyatları sizleri beklemektedir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp