İçeriğe geç

Sabiha Gökçen Uçak Kargo

Sabiha Gökçen Uçak Kargo
Sabiha Gökçen Uçak Kargo

Sabiha Gökçen uçak kargo uygulamalarımızla Sabiha Gökçen Havalimanına adınıza gelen kargolara veya Sabiha Gökçen Havalimanından göndermek istediğiniz kargolara hizmet veriyoruz. 2001 yılında açılışı yapılan ve İstanbul’un ikinci havalimanı olarak inşa edilen Sabiha Gökçen uluslararası havalimanı olarak hizmet vermeye devam etmekte, her gün binlerce yolcuya ve tonlarca kargo paketine ev sahipliği yapmaktadır. Çok yoğun bir sirkülasyon olması nedeniyle de Sabiha Gökçen uçak kargo talepleri çok fazla olmaktadır.

Firma olarak ilk günden bu yana profesyonel çözümler üretiyor, İstanbul’un her yerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na paketlerinizi taşıyoruz. Bu alanda yasal olarak taşınması ve bulundurulması sorun olmayan her türlü paketi taşıyabiliyoruz. Kimlik, ehliyet, ruhsat, hediye, çiçek, pasta, evrak, dosya, bilet, anahtar, ilaç, medikal ürün, yedek parça ofis malzemeleri, tableti telefon, bilgisayar ve daha onlarca farklı ürünü başarıyla taşıyabiliyoruz.

Sabiha Gökçen uçak kargo uygulamalarımızı belli bir sistem dahilinde devam ettirerek her zaman kurumsal bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Yine de önceliğimiz daima müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bunun için esnek çözümler sunuyor, ihtiyaca göre programlama yaparak en hızlı, en güvenli ve kaliteli kurye deneyimi vadediyoruz.

Sabiha Gökçen uçak kargo ile paketlerinizi ülkemizde havalimanı bulunan her şehre gönderebilirsiniz. 60’a yakın havalimanı bulunan ilimiz vardır ve bunlara geleneksel yollarla kargo gönderdiğinizde ulaşması günler alabilmektedir. Oysa çoğu çok ihtiyaçlar çok acildir ve uçak en hızlı ulaşım aracı olarak sadece yolcu taşımacılığında değil, kargo taşımacılığında da devrim yaratmaktadır.

Uçak kargo ile paketlerinizi aynı gün içinde teslim garantisi veriyoruz. Bunun için kargolarınız Türk Havayollarının uçaklarıyla taşınmakta, tarifeli uçaklar için aynı gün içinde paketlerinizi alıcının şehrine varmaktadır.

Uçak kargo için en temel gereksinim alıcının ilinde de havalimanı bulunmasıdır. Bu sayede Sabiha Gökçen Havalimanından kalkan uçaklar alıcının bulunduğu yere saatler içinde ulaşabilmekte, kuryelerimiz de ihtiyaca göre en uygun çözümü sağlamaktadır. Tercihe göre çözümlerimiz kapıdan kapıya, kapıdan havalimanına, havalimanından havalimanına ya da havalimanından kapıya şeklinde olabilmektedir. 7 gün, 24 saat bütün hizmetlerimiz bir telefon kadar uzağınızdadır.

Sabiha Gökçen Uçak Kargo Hizmeti

Sabiha Gökçen uçak kargo alanında amacımız daima bütün ihtiyaçlara en hızlı şekilde cevap vermektir. Bunun için pek çok kurye modeliyle çözüm üretiyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı ile İstanbul’un her noktası arasında profesyonel taşıma yapıyoruz.

Gönderinizin acillik durumuna göre dilediğiniz kurye modelimizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede paketlerinizi 15 dakika ila 90 dakika arasında teslim edebiliyoruz. İstanbul’un her neresinde olursanız olun Sabiha Gökçen Havalimanına ulaştırılması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Aynı gün içinde de Türkiye’nin her yerine teslimatlarımızı yapabiliyoruz. Bu sayede en acil ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, uçak kargo ile paketlerinizi taşıtabilirsiniz.

Sabiha Gökçen uçak kargo uygulamalarımızda paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz. Bu sayede paketlerinizin hiçbir şekilde kaybolma, dağılma, hasar alma, yıpranma gibi olumsuzluklarla karı karşıya kalmamasını sağlıyoruz. En hassas gönderilerinizi dahi hiçbir zarar olmadan alıcısına ulaştırıyoruz.

Sektörde deneyim sahibi, sertifikalı, gelişime açık, sürekli kendini yenilemeye devam eden, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte kaliteli, hızlı ve güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlı kurye hizmeti de veriyoruz. Sabiha Gökçen uçak kargo fiyatlarımızı paketinizin alınıp teslim edileceği adresler arasındaki mesafeye, gönderi özelliklerine ve gönderi zamanına göre belirliyor, her zaman en iyi fiyat garantisiyle çalışıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp