İçeriğe geç

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye
Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası kurye hizmetlerimizle uzun yıllardır çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her gün büyüyen ve gelişen İstanbul’da bütün bunlara bizler de katkı sunuyor, yeni nesil taşımacılık yaparak bireysel ve kurumsal her türlü talebi karşılıyoruz.

Anadolu Yakası 14 ilçeye ev sahipliği yapmaktadır. Bu ilçelerin her biri İstanbul’un en eski ve en köklü yerleridir. Bizler Anadolu Yakası kurye faaliyetlerimiz kapsamında bütün Anadolu Yakası ilçelerinde ve mahallelerinde hizmet veriyoruz. Başlıca hizmet verdiğimiz Anadolu Yakası ilçeleri şunlardır:

 • Ataşehir,
 • Beykoz,
 • Çekmeköy,
 • Kartal,
 • Kadıköy,
 • Maltepe,
 • Pendik,
 • Sancaktepe,
 • Sultanbeyli,
 • Şile,
 • Tuzla,
 • Ümraniye,
 • Üsküdar.

Bütün bu ilçelerin hangi mahallesinde bir gönderinizin başka bir adrese teslim edilmesini isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bütün İstanbul genelindeki faaliyetlerimizi ihtiyaca göre esnetebiliyoruz. Dilerseniz belirteceğiniz adresten adınıza bir paketi alıp adresinize teslim edebiliyor, dilerseniz adresinizden alacağımız paketi İstanbul’daki diğer bir adrese teslim edebiliyoruz. Her zaman kaliteyi ve güvenilirliği en hızlı teslimatla taçlandırmaktan gurur duyuyoruz.

Bütün İstanbulluların en büyük ihtiyacı zamandır. Herkes zamanı yetiştirememekten, işlerinin daha hızlı ve daha seri ilerlemeyişinden şikayet eder. Bunda en önemli etken İstanbul’da en yakın adresler arasında ulaşım sağlamanın dahi saatler alabilmesidir. Özellikle bölgelere hakim olmayan, teknolojiyi kullanmasını bilmeyen kişiler için adres bulmak, bir yerden başka bir yere gitmek çok büyük sorundur. Oysa Anadolu Yakası kurye ile bizler bu sorunların üstesinden geliyor, gönderilerinizi adınıza taşıyarak size zaman kazandırıyoruz.

Anadolu Yakasının tamamına hâkim, sertifikalı, deneyimli, dinamik, güler yüzlü ve hizmet odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Ekiplerimiz teknolojinin bütün imkanlarından yararlanmakta, yeni adres bulmakta son derece mahir bulunmaktadırlar. Sahadaki her bir kuryemiz genç, bakımları zamanında yapılan, donanımlı, yeni nesil motosikletlerle çalışmaktadır. Böylece

Anadolu Yakasının en ücra mahallelerinde dahi çok rahat adres bulabilmekte, teslimatlarını en hızlı şekilde yapabilmektedirler. Kuryelerimiz iletişime geçtiğiniz anda bütün süreci kontrol altına almakta, sizin adınıza güvenli ve hızlı taşımacılık yapmaktadırlar. En acil ihtiyaçlarınızı dakikalar içinde karşılamanıza yardımcı olarak zaman tasarrufu etmenize, arta kalan zamanı sevdiklerinizle, hobilerinizle, istirahatle vs. geçirmenize aracı olmaktadırlar.

Anadolu Yakası Kurye Hizmeti

Anadolu Yakası kurye hizmetlerimizde hız ve güvenilirlik en temel hususlardır. Personellerimizin ve diğer kişilerin güvenliğini riske atmayacak biçimde, en uzak noktalar arasında dahi çok kısa sürede gönderi teslimatı yapabiliyoruz. Paketlerinize son derece hassas yaklaşıyor, gerekli bütün önlemleri alıyor, hiçbir sorun olmasına, hasar almasına mahal vermiyoruz.

Anadolu yakasındaki bütün kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak adına farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Normal kurye modelimizle aynı gün içinde İstanbul’un herhangi bir yerine teslim edilmesi gereken paketinizi taşıyoruz. Bölgelere göre değişmekle beraber en fazla 180 dakikada alıcı adresine ulaşıyoruz.

Anadolu Yakası kurye modelimizle daha da seri hareket ediyor, talep ettiğiniz anda adresinize en yakın kuryemizi yönlendirerek paketi alıp harekete geçmesini sağlıyor, bölgelere göre ufak farklılıklar olsa da 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapıyoruz. Acil kurye modelimizle teslimat sürelerimizi 45-60 dakikaya indiriyor, gece kurye ile 7/24 taşımacılık yapıyoruz.

Anadolu Yakası kurye hizmetlerimizde sadece hız, kalite ve güvenilirlik ile öne çıkmıyoruz. Bütün bunları en uygun motor kurye fiyatlarıyla taçlandırıyoruz. Motor kurye fiyatlarımızı paketin alınacağı adres ile teslimat adresi arasındaki mesafeye, seçilecek Motor Kurye modeline ve gönderi özelliklerine göre belirlenmektedir. Bütçe dostu çözümlerle Anadolu yakasının en uygun fiyatlı kuryesi sizleri beklemektedir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
Phone icon
7/24 Gsm
WhatsApp icon
WhatsApp
×