İçeriğe geç

Şile Kurye

Şile Kurye
Şile Kurye

Şile kurye uzun zamandır hizmetinizde olan güvenilir ve kaliteli bir firmadır. İstanbul gibi trafiğin yoğun ve sıkıntılı bir sürece dönüştüğü şehirlerde Motor Kurye hizmetinden faydalanmak, zamanınızın çoğunu kurtaracaktır. Yıllar içinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak İstanbul’un iki yakasında da hizmet vermeyi başaran firmamız daima 7/24 çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüzde özellikle iş insanları başta olmak üzere birçok insan teslim edilmesi gereken paketlerinin hızlı bir şekilde ulaştırılması aracılığıyla motor kuryelerden yardım almaktadır. Birçok insanın tercihi haline gelen bu sektör zaman içinde gelişmiş ve birçok farklı firma bu konuda insanlara hizmet vermeye başlamıştır. Ancak paketlerinizin kaliteli ve güvenli bir şekilde istediğiniz adrese teslim edilmesi konusunda bir sorun yaşamamak adına, güvenilir bir firmayı tercih ettiğinizden emin olmanız gerekir.

Şile kurye daima müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Bu sebeple müşterilerimizin istekleri önceliğimizdir. Firmamız olarak daima alanında profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımız ile memnun kalacağınız bir teslimat hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Acemi ve yeterli konum bilgisine sahip olmayan çalışanlar, müşterileri mağdur ederek, firmanın tanınırlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu gibi sorunların ortaya çıkmaması adına daima sürücü belgesine ve yeterli konum bilgisine sahip kişiler ile çalışmaktayız.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an hizmet verebilmek ve yardımcı olmak adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz.

Şile kurye olarak haftanın her günü istediğiniz saatler arasında tercih edebileceğiniz gibi, sadece bir telefon kadar uzağınızda olan müşteri hizmetlerimize de daima ulaşabilirsiniz.

Şile Kurye Hizmeti

Firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimize kapsamlı bir teslimat seçeneği sunmak adına birçok ürünün taşımacılığını güvenli ve kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Dilediğiniz adreslere teslime dilmesini istediğiniz paketlerinizi sağlam ve kaliteli bir şekilde paketleyerek, teslimat sürecinde oluşabilecek sorunları da ayrıca önlemekteyiz.

Şile kurye olarak taşımacılığını yaptığımız birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Kimlikler

● Pasaportlar

● Medikal malzemeler

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Çiçek buketleri

● Evraklar

● Belge ve dosyalar

Şile kurye çalışanlarımızın can güvenliğini korumak ve trafikteki diğer insanların hayatlarını tehlikeye atmamak adına çok büyük ve çok ağır olan ürünlerin taşımacılığını yapmamaktayız.  Ayrıca taşınması resmi olarak yasaklanmış olan ürünlerin taşımacılığını da yapmamaktayız. Bunların dışında bulunan daha birçok ürünün taşımacılığını güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız yıllar içinde gelişip büyüyen alanında yeteri kadar tecrübeye sahip olan güvenilir bir firmadır. Disiplinli ve kaliteli teslimat hizmetimiz ile daima müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlayan firmamızın çeşitli kurye seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

● Standart kurye

● Acil kurye

● Vip kurye

Bu kurye seçeneklerimiz paketinizin ne kadar bir süre içerisinde teslim edileceğini belirleme konusunda oldukça önemlidir. Bu sebeple durumunuzun aciliyetine göre kurye seçeneğinizi belirleyebilirsiniz. Fiyatlar almak istediğiniz hizmete göre değişiklik göstermektedir.

Standart kurye gün içinde herhangi bir zamanda adresinize teslimatınızı gerçekleştirirken, acil kurye 90-120 dakika arasında dilediğiniz adrese paketinizi teslim etmektedir. Daha kısa süre içerisinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için Vip kurye 15-45 dakika arasında dilediğiniz adrese paketinizi güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

Fiyat seçeneklerimiz seçmiş olduğunuz Şile Kurye seçeneğine göre değişiklik gösterse de Şile kurye çalışanlarımız kaliteden ödün vermeden daima güvenli bir teslimat hizmeti sunmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp