İçeriğe geç

Pendik Kurye

Pendik Kurye
Pendik Kurye

İstanbul ulaşım problemlerinin sık sık gündeme geldiği bir büyükşehirdir. İnsanların bir yerden başka bir yere gitmesi artık eziyet haline gelmiştir. Hal böyle olunca kargo hizmetlerinde de bazı aksamalar meydana gelmektedir. Teslimat aynı şehir içerisinde sağlansa bile en az 2 gün ile 3 gün arasında sürmektedir. Motor Kurye olarak tam da bu noktada Pendik kurye hizmetlerimiz ile her zaman yanınızda oluyoruz.

Pendik’ten almış olduğumuz gönderinizi istediğiniz konuma güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Gönderinizi alıcısına teslim ettikten sonra hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı soruyoruz. Memnun kalmadığınız bir durum varsa, en kısa sürede çözerek %100 memnun şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Pendik kurye hizmetimiz ile hem hızlı hem de güvenilir hizmet veriyoruz. Gönderinize zarar gelmemesi için tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Herhangi bir sorun yaşarsanız zararınızı maddi ve manevi şekilde firmamız tarafından karşılıyoruz.

Pendik kurye hizmetlerimizden yararlanmak oldukça kolaydır. Evinizden, iş yerinizden, okulunuzdan, hastaneden ve dilediğiniz her yerden tek tıkla bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefon numaramızdan bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz en kısa süre içerisinde size dönüş yaparak yardımcı olmaktadır.

İsim, soy isim, adres ve taşınacak ürün bilgisini alarak size en uygun olan kuryemizi adresinize yönlendirmektedir.15 dakika ile 20 dakika içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizi sizden teslim alarak zarar gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirmektedir. Daha sonra vakit kaybetmeden yola çıkarak gönderiyi alıcısına ulaştırmaktadır.

Pendik Kurye Hizmeti

Pendik kurye gönderinizin taşınması ile ilgili gerekli olan bilgilendirmeleri sizlere yapıyoruz. Ürününüz teslim edildikten sonra size bilgi vererek hizmetlerimizi değerlendirmenizi istiyoruz. Değerlendirmeleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Pendik kurye hizmetlerimiz ile giyim ürünlerinden teknolojik ürünlere, yiyecek ürünlerinden kırtasiye ürünlerine, süpermarket ürünlerinden temizlik ürünlerine kadar pek çok kategoriden ürünün taşınmasını sağlayabilirsiniz. Geniş hizmet yelpazemiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

İlacınız mı bitti? Dosyanızın acil imzalanması mı lazım? Uçağa bineceksiniz ancak yanınızda pasaport olmadığını mı fark ettiniz? Endişelenmenize gerek yok, Motor Kurye her zaman yanınızda. Pendik kurye ile sizlere gece gündüz demeden her zaman hizmet veriyoruz. İhtiyacınız olan her an yanınızda olarak ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Sizlere daha iyi şekilde hizmet verebilmek için destek ekibimiz ve kuryemiz iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Destek ekibimiz trafik durumuna, yol durumuna ve diğer koşullara göre kuryemizi yönlendirerek kısa sürede ve sorunsuz şekilde hizmet verilmesini sağlamaktadır.

Motor Kurye olarak fiyatlarımızı her zaman uygun tutmaya çalışıyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar düzenleyerek herkesin avantajlı tekliflerimizden yararlanmasını sağlıyoruz. Hizmetlerimizi sabit fiyatlarla sizlere sunmuyoruz. Bu sayede yararlandığınız hizmete göre ücret ödemenizi sağlıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken şu özellikleri dikkate alıyoruz:

  • Gönderinizin ağırlığı, uzunluğu ve diğer özellikleri
  • Gönderinizin teslim alınmış olduğu adres ile teslim edilmesini istediğiniz arasındaki toplam uzaklık
  • Yararlanmış olduğunuz kurye hizmeti
  • Tercih ettiğiniz motor modeli

Gibi durumları göz önünde bulundurarak bütçenize uygun fiyatlar sunuyoruz. Her bütçeye hitap ederek kalitemizi herkesin görmesini sağlıyoruz. Her zaman daha fazlasını hedefleyerek hizmet seçeneklerimizi arttırıyoruz.

Pendik Kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için telefon numaralarımızdan istediğiniz zaman bizi arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere dönüş yaparak hizmetlerimizle ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.  İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp