İçeriğe geç

Çatalca Kurye

Çatalca Kurye
Çatalca Kurye

Günümüzde gelişen teslimat seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen motor kuryeler, kısa süreler içerisinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi istediğiniz adreslere güvenli bir şekilde ulaştırma konusunda oldukça gelişmiştir. Motor Kurye aracılığıyla teslimatlar yapan çeşitli firmalar bulunmaktadır. Ancak paketlerinizin güvenli bir şekilde, istenilen adreslere sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi konusunda güvenilir bir firma tercih ettiğinizden de emin olmalısınız. Bu konuda Çatalca kurye olarak müşterilerimizin firmamıza olan güvenlerini sarsmamak adına, daima kaliteli ve memnun kalacakları bir teslimat hizmeti sunmaktayız.

Çatalca kurye yıllardır müşterilerine sağlamış olduğu kapsamlı teslimat hizmetleri ile sektörde adından sıklıkla söz ettiren güvenilir bir firmadır. Yıllar içinde edinmiş olduğumuz tecrübeler sayesinde alanında profesyonel çalışanlarımız ile birçok ürünün taşımacılığında güvenli ve kaliteli bir teslimat hizmeti sunmaktayız.

Çatalca kurye olarak taşımacılığını yapmakta olduğumuz çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerden bazıları şu şekildedir:

● Kimlik

● Pasaport

● Hediyelik eşyalar

● Evrak ve belgeler

● Önemli dosyalar

● Elektronik eşyalar

● Hazır çiçek buketleri

Daha birçok ürünün taşımacılığını güvenli bir şekilde yapmakta olan Çatalca kurye olarak devlet tarafından taşınması resmi olarak yasaklanmış olan ürünlerin taşımacılığı yapılmamaktadır. Bunların dışında trafikteki insanların ve motor kuryelerimizin can güvenliğini de göz önünde bulundurarak, normal paketlerin dışındaki aşırı büyük ve ağır olan paketlerin taşımacılığı da yapılmamaktadır.

Motorlu kuryeler çeşitli paketlerin bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde taşınması konusunda sıklıkla tercih edilen bir hizmet sağlamaktadır. Bu alanda hizmet veren birçok farklı firma bulunsa da güvenli bir teslimat hizmeti almak istiyorsanız, alanında yeterli tecrübeye sahip, güvenilir bir firmayı tercih ettiğinizden emin olmanız gerekir.

Çatalca Kurye Hizmeti

Çatalca kurye olarak müşterilerimizin kuryelerimiz tarafından herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamaları adına, kuryelerimiz motosiklet kullanabilen ve gerekli sürücü belgesine sahip kişilerden oluşmaktadır. Güler yüzlü ve alanında yeterli tecrübeye sahip olan çalışanlarımız daima memnun kalacağınız kalitede teslimat hizmeti sunmaktadır.

Teslimat hizmetinin gerektiği acil durumlarda müşterilerimize her an yardımcı olabilmek adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz. Acil kurye ve Vip kurye hizmetimiz ile çok kısa süreler içerisinde paketlerinizin istenilen adreslere teslimatları gerçekleştirilmektedir.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize daima memnun kalacakları kalitede bir teslimat hizmeti sağlamak adına, teslimat sürecinin her bir aşamasında müşteri odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Müşterilerimiz için sağlamış olduğumuz her türlü paket teslimatlarımıza ait fiyat seçeneklerimizi de ekonomik ve bütçe dostu bir şekilde hizmetinize sunmaktayız.

Çatalca kurye olarak müşterilerimize sağlamış olduğumuz kurye hizmetlerimiz şu şekildedir:

● Acil kurye

● Vip kurye

● Standart kurye

Firmamız tarafından müşterilerimize sağlamış olduğumuz kurye hizmetimiz paketinizin istenilen adrese hangi süre içerisinde teslim edileceğini de belirlemektedir. Seçmiş olduğunuz kurye tercihine göre paketinizin teslim edileceği süreler ve fiyatlar değişiklik göstermektedir.

● Standart kurye tercihinizde paketiniz gün içinde istediğiniz adrese teslim edilecektir.

● Acil kurye tercihinizde paketiniz 90-120 dakika arasında istediğiniz adrese teslim edilir.

● Vip kurye tercihinizde ise paketiniz 15-45 dakika arasında istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Firmamız tarafında tercih edeceğiniz Çatalca Kurye hizmetimiz ne olursa olsun bütün müşterilerimize standart kalitede teslimat hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Firmamız tarafından müşterilerimize sunulan fiyat seçeneklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için internet adresimizde bulunan iletişim numaramızdan firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
Phone icon
7/24 Gsm
WhatsApp icon
WhatsApp
×