İçeriğe geç

Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Kurye
Bahçelievler Kurye

Türkiye’nin en kalabalık ili olan İstanbul’da kurye hizmetlerinin kullanımı bir tercihten ziyade zorunluluktur. Yoğun trafiğin olduğu bu şehirde bir ilçeden bir başka ilçeye geçmek uzun saatler alabilmektedir. Bu durumda kişilerin gönderilerini bizzat teslim etmeye çalışmaları günlük programlarını aksatabilmektedir. Bu nedenle hem kişilerin zamanlarının yolda geçmesini önlemek hem de ilgili yerlere zamanında gönderilerin ulaşması amacıyla kurye hizmetleri önemli bir faaliyet alanı olmaktadır. Motor Kurye firmamız yaptığı işin öneminin farkında olarak hizmet vermektedir. Bahçelievler kurye hizmetimiz ile gönderileriniz istediğiniz saatte zarar görmeden ilgili yerlere ulaştırılmaktadır. Hizmetimiz ile gönderileriniz aynı ilçedeki bir başka adrese veya başka ilçelere güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Kurye hizmetleri günümüzde en popüler hizmet çeşitlerinden biri olmuştur. Çünkü gönderilerin teslimatı ile ilgilenen kargo hizmetleri, günün getirdiği yoğun iş ve sosyal yaşam trafiğine adapte olmamaktadır. Kargo firmalarının teslimat süreleri bazı durumlarda önemli ölçüde uzayabilmektedir. Bu durum da gönderici ve alıcı olan tarafların yaşamlarının zorlaşmasına neden olmaktadır. Çünkü bahse konu olan bazen bir evrak ve dosya iken bazen de gıda ürünleri olabilmektedir. Bu sebeple, günümüzde tüm yerleşim yerlerinde kurye hizmetleri yoğun bir şekilde tercih edilen iş kollarından biri olmaktadır.

İstanbul, tüm iş kollarının merkezinde yer almaktadır. Bu sebeple her sektörde ciddi ölçüde yoğunluk mevcuttur. Bu durum, normal çalışma saatlerine uyumu zorlaştırmaktadır. Bu nedenle de 7 gün 24 saat çalışma hayatı düzenli olmasa da çeşitli sektörlerde uygulanmaktadır. Buna paralel olarak yoğun iş hayatı acil ihtiyaçları ortaya çıkarabilmektedir. Acil ve normal gönderileriniz için Bahçelievler kurye hizmetlerimize içiniz rahat bir şekilde başvurabilirsiniz.

Bahçelievler kurye hizmetimiz ile gıdadan kişisel belge ve dokümanlara kadar çeşitli gönderilerinizi en kısa yoldan ilgili yerlere teslim ediyoruz. Kısacası, taşınmasında herhangi bir yasağı olmayan ürünlerinizi istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, her türlü gönderileri için bizi tercih ederek endişelenmeden günlük işlerine devam edebilmektedirler.

Bahçelievler kurye hizmetimiz ile gönderilerinizin türüne göre teslimatları gerçekleştiriyoruz. Normal gönderileriniz standart kurye hizmetimiz ile gün içinde istediğiniz ilçedeki adrese teslim edilmektedir. Firmamız acil gönderileriniz için de ihtiyaç duyduğunuz hizmeti vermektedir. Gönderilerinizin en kısa sürede ilgili yerlere teslim edilmesi için acil kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bahçelievler Kurye Hizmeti

Bahçelievler kurye faaliyetimiz ile 7 gün 24 saat talep ettiğiniz teslim süresine göre hizmet veriyoruz. Yeni nesil araçlarımız ve tecrübeli ekibimizle gönderilerinizin zamanında ilgili yerlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Bahçelievler kurye hizmetlerimiz, 7 gün 24 saat devam etmekte ve hizmet türüne göre teslimatlar ilgili adrese 45 dakika içinde veya gün içinde ulaştırılabilmektedir. Bunun yanı sıra kurye hizmetlerimizi toplu gönderileriniz için de kullanabilirsiniz. Merasim veya açılış daveti gibi toplu duyurunun gerektiği organizasyonlarda firmamıza başvurarak davetiyelerinizin belirttiğiniz çeşitli adreslere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde iş kollarına uygun olarak firmalar, toplu dağıtımın gerektiği dergi veya çeşitli evraklar için bize başvurarak teslimatların hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirler.

Firmamız, kapsamlı hizmet türleriyle müşterilerin her çeşit ihtiyacına cevap verecek kapasitededir. Müşteri memnuniyetini ve sadakatini tesis etme çabamız doğrultusunda hizmetlere ilişkin fiyatlandırmamızın makul olmasına özen gösteriyoruz. Hizmet türlerimize ve teslimatın gerçekleşeceği adrese bağlı olarak değişiklik gösteren fiyatlandırmamızın müşterilerimiz için uygun olmasını hedefliyoruz. Bahçelievler kurye firmamıza ilişkin iletişim adreslerinden bizi arayarak gönderilerinizin özelliklerini ve teslimat bilgilerini bizimle paylaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp