İçeriğe geç

Alibeyköy Kurye

Alibeyköy Kurye
Alibeyköy Kurye

Eyüp, nüfusu artan bir ilçe olmakla beraber ilçeye bağlı semtler de nüfus açısından yoğundur. Şehir merkezine yakın bir konumda olan Alibeyköy de bu yoğunluktan nasibini alır. Ayrıca ticarî faaliyet açısından da iş yoğunluğu çoktur. Dolayısıyla alışveriş merkezi, hastane, okul, kafe ve restoran gibi pek çok hizmet veren yer bulunmaktadır.

Zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde trafikte bir yerden başka bir yere ulaşmak bazen saatlerin geçmesiyle sonuçlanmaktadır. Bu sebeple de kuryeye olan ihtiyaç artmaktadır. Bu durum Eyüp ve Eyüp’e bağlı semtler için de geçerlidir. Motor Kurye firması olarak bu ihtiyaca cevap verebilmek için Alibeyköy’de 7/24 Alibeyköy kurye olarak hizmet veriyoruz.

Semt sakinlerinin ve semtte yer alan iş yerleri, kurum ve kuruluşların sıklıkla tercih ettiği firmamız, müşterilerinin olumlu geri dönüşleri sayesinde şevkle çalışmaktadır. Zamanın değerli olduğunu biliyor ve müşterilerimize zamandan tasarruf sağlayarak işlerini kolaylaştırıyoruz. Bunu güvenilir bir yolla yaptığımız ve kalite standartlarında hizmet vermeyi başardığımız için mutluyuz.

Alibeyköy kurye olarak sağladığımız hizmet kalitesini devam ettirebilmek için ekipçe özverili çalışıyoruz. Müşterilerimizin bir kurye firmasından beklediği hizmeti en güzel şekilde sunmaya gayret ediyoruz.

  • Zamandan tasarruf etmek
  • Güvenlik unsurlarının birinci sırada yer alması
  • Gönderilerin hızlı şekilde ulaşması
  • Ekibimizdeki kişilerin sorunlara çözüm odaklı yaklaşması
  • Her an ulaşılabilir olmak
  • Kaliteli ve etkin bir hizmet almak.

Alibeyköy kurye hizmeti veren firmamız, yukarıda saydığımız ögelerin hepsini yerine getirerek müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Kaliteli bir hizmet vermek için arka planda pek çok unsurun bir arada bulunması gerekir. Nitelikli elemanlarla iyi bir ekip çalışması oluşturmak bu unsurların başında yer alır. Ekip içindeki personelin her birinin kendi alanına hâkim olması ve birbiriyle iyi bir iletişim kurması hizmetin işleyişini etkilemektedir. Bu sebeple biz de bu hususlara dikkat ediyoruz.

Alibeyköy Kurye Hizmeti

Alibeyköy kurye olarak esnek çalışma saatleriyle hizmet veriyoruz. İstanbul’da hayatın akışı neredeyse 24 saat devam ediyor. Biz de bu sebeple her saatte ulaşılan bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Kesintisiz çalışma prensibiyle her semte en özenli, en hızlı ve kaliteli hizmeti taşımaya gayret ediyoruz.

Alibeyköy kurye hizmeti veren personelimizi aradığınızda müşteri hizmetlerindeki çalışanımız sizin için bir talep oluşturur. İhtiyacınız olan unsurları kaydeder. Sonra en iyi hizmeti alabilmeniz için gün içi planlaması yapar. Böylece kuryemizin size geleceği saat ve paketinizi teslim edeceği saat dahi planlanmış olur. Kuryelerimiz hizmet verdiği bölgeyi iyi tanıdığı için en hızlı şekilde paketi alıcısına ulaştırır. Ayrıca paketinizi takip edebileceğiniz bir sistemimiz de vardır. Size kayıt yapılırken bir takip numarası verilir. O numara ile kuryenizin gün içindeki hareketini izlemeniz mümkün olur.

Alibeyköy kurye hizmeti veren firmamız için en önemli unsur müşterilerimizin taleplerinin en iyi şekilde karşılanmasıdır. Bunun için bütün birimlerimiz çok çalışmaktadır. Herkes kendi sorumluluk alanında işini aksatmadan yaptığında kaliteli bir hizmet ortaya çıkmaktadır.

Kurye hizmetiyle ilgili kullanıcılarımızın en çok merak ettiği konuların başında, kurye hizmetimizin ne kadara mal olduğu gelir. Kurye hizmeti kişiye özel bir hizmettir. Herkesin adresi, ulaşacağı adres ve paketi farklıdır. Dolayısıyla herkesin ödeyeceği miktar da birbirinden farklı olur. Çünkü hesaplama yaparken gönderinin adresi, boyutu, hızı, hizmetin alınacağı saat gibi ögeler hesaplanarak fiyat belirlenir. Yine de firma olarak en ekonomik fiyatın belirlenmesi için çabalıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp