İçeriğe geç

Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy Kurye
Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy kurye uygulamalarımız ile Sarıyer’in nüfusu en kalabalık köyü ile İstanbul’un geri kalanı arasında hızlı ve güvenilir taşımacılık yapıyoruz. Bölgenin en eski köylerinden birisi olan bölgede hummalı bir çalışma yapıyor, istediğiniz adresler arasında paketlerinizi son derece hızlı biçimde ulaştırıyoruz.

Zekeriyaköy kurye hizmetlerimizde önceliğimiz daima koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle çalışmalarımızı belli bir sistem dahilinde sürdürsek de ihtiyaca göre şekillendirmeyi başarıyoruz. Talebe göre Zekeriyaköy içindeki bir adresten paketinizi alıp İstanbul’un başka bir semtindeki adrese teslim edebiliyoruz. Dilerseniz İstanbul’un herhangi bir yerindeki paketinizi adınıza alıp Zekeriyaköy’deki adresinize getirebiliyoruz. Hatta birden çok adrese dağıtılması gereken davetiye, basın, matbuat, dergi gibi gönderilerinizi her adrese tek tek teslim ediyoruz.

Zekeriyaköy kurye alanında sertifikalı, eğitimli, deneyim sahibi, her biri işini severek yapan ve özverili bir ekibe sahibiz. Uzman ekibimizle birlikte yollarda her zaman aktif oluyor, güvenli biçimde göndericiden alıcıya paketlerinizi ulaştırıyoruz.

Moto kuryelerimiz yeni nesil, en modern teknolojilere sahip, bakımları aksatılmadan yaptırılmaya devam eden motosikletlerimizle hizmet vermektedir. Böylece sahada teslimatları aksatma risklerimiz minimuma inmektedir. Güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet sizlerle buluşmaktadır.

Zekeriyaköy Kurye Hizmeti

Kurye alanında ilk günden itibaren hızlı ve güvenilir uygulamalarımızla ön plana çıkıyoruz. Geleneksel kargolarla birkaç gün sürebilecek teslimatları bizler aynı gün içinde, hatta dakikalar içinde tamamlıyoruz.

Zekeriyaköy kurye hizmetlerimizi kullanmanın sağlayacağı başlıca avantajları şöyle sıralayabiliriz:

  • Kurye kişiye özel bir hizmettir. Bu nedenle gönderilerinizin zarar görmesi, kaybolması, karışması gibi olasılıklar gündeme gelmez. Göndericiden alınan paketleriniz özel bölmelerde güvenle taşınır ve özveriyle teslim edilir.
  • Kuryelerimiz yoğun trafikte seri biçimde hareket ederek bekleme sürelerini en aza indirirler. Trafikte beklemediklerinden dolayı Zekeriyaköy ile İstanbul’un herhangi bir noktası arasında dakikalar içinde teslimat yapılır.
  • Kurye hizmetimiz günün her saatinde aralıksız devam etmektedir. Geceleri dahi yollarda taşıma yaptığımız için zaman mekân sınırı olmadan gönderileriniz taşıtabilirsiniz. En acil ihtiyaçlarınızı geceleri dahi giderebilirsiniz.
  • Kurye ile zamanını daha verimli kullanabilirsiniz. Bizler adınıza taşıma yapar, Zekeriyaköy’de mekik dokurken sizler çalışmalarınıza devam eder, işlerinizi daha tez bitirebilirsiniz. Artan zamanınızı daha fazla üretmek, sevdiklerinizle geçirmek, hobilerinize ayırmak için kullanabilirsiniz.

Zekeriyaköy kurye alanında birçok farklı kurye çeşidi ile aktifiz. Farklı kurye çeşitlerimizin olması hem her ihtiyaca hem de her bütçeye uygun seçeneklerin olmasını sağlamaktadır. Normal kurye çeşidimizle aynı gün içinde alıcıya ulaştırılması gereken paketlerinizi taşıyor, üç saat zarfında teslimat yapıyoruz.

Zekeriyaköy kurye çeşidimizle iletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın kuryemizi yönlendiriyor, dakikalar içinde paketinizi alıp teslimat için harekete geçmesini sağlıyoruz. Hızlı kurye modelimizde 60 ila 90 dakika arasında paketlerinizi teslim etmeyi vaat ediyoruz. Daha acil gönderileriniz için acil kurye ile karşınıza çıkıyor, en hızlı kurye çeşidimizle bölgelere göre değişse de 45 ila 60 dakika arasında teslimatımızı yapıyoruz. Mesai saatleri dışında ortaya çıkan kurye ihtiyaçlarınıza ise Zekeriyaköy gece kurye ile cevap veriyoruz. Yol, hava ve bölge durumuna göre n hızlı biçimde teslimatlarımızı tamamlıyoruz.

Zekeriyaköy kurye alanında müşterilerimizin bize tercih etme nedenlerinden birisi fiyatlarımızdır. Her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatla sağlamaya çabalıyoruz. Paketlerinizin teslim edileceği adresler arası mesafeye, tercih edeceğiniz Motor Kurye modeline ve gönderinizin özelliklerine göre fiyatlarımız değişse de daima en ekonomik fiyatlarla taşıma gerçekleştiriyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp