İçeriğe geç

Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye
Sultangazi Kurye

Sultangazi kurye uygulamalarımızla Avrupa yakasının en eski yerleşim yerlerinden birisi olan ilçemizde yeni nesil çözümler sunuyoruz. Teknolojinin gelişmesi pek çok alanda değişikliğe sebep olmuş, yaşam alışkanlıklarına bir taraftan yenileri eklenirken diğer taraftan eskileri rol değiştirmiştir. Bu açıdan geleneksel lojistik yöntemlerine kıyasla çok daha pratik, çok daha hızlı taşımacılık yöntemlerine gereksinim olmuştur. Bizler tam da bu noktada gerek Sultangaziiçinde gerekse Sultangazi ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında acil taşınması gereken gönderilerinizi taşıyoruz.

Sultangazi kurye hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bizler her biri alanında deneyim sahibi, sertifikalı, işini özveriyle yapan ve kendini sürekli geliştiren bir ekiple çalışıyoruz. Gerek çağrı merkezimizde gerekse kuryelerimizde en iyi personellerle çalışarak her defasında beklentilerinizin üzerinde sonuçlar ortaya çıkarmayı başarıyoruz.

Sultangazi kurye uygulamalarımızın en büyük ayrıcalığı hızlı olmasıdır. Yoğun İstanbul trafiğinde en yakın noktalar arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alırken motorlu kuryelerimiz trafikte beklemeden, en seri şekilde hareket edebilmekte, böylece paketlerinizi olabildiğince kısa sürede teslim edebilmektedir.

Bizler sizin adınıza taşınması gereken paketlerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle meşgul olabilirsiniz. Böylece enerjinizi yerinde harcar, mesainizi işinize verebilirsiniz. Sevdiklerinize, hobilerinize ya da istirahatinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Kuryelerimiz paketlerinizin hızlı olduğu kadar güvenli taşınmasına da yardımcı olmaktadır. Paketlerinizi kuryelerimize teslim etmeden önce sağlam şekilde ambalajlamanızı öneriyoruz. Teslim aldıktan sonra gereken bütün hassasiyeti gösteriyor, alıcısına herhangi bir zarar görmeden, hasar almadan ulaşmasını sağlıyoruz. Üstelik kaybolma, ezilme, karışma, hasar alma gibi risklere mahal vermeden en önemli paketlerinizi dahi rahatlıkla taşımayı başarıyoruz.

Kurye hizmetlerimizle gerek Sultangazi mahalleleri içinde gerekse Sultangazi ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında rahatlıkla taşımacılık yapabiliyor, ihtiyaç odaklı çözüm üretiyoruz. Bu kapsamda birbirinden farklı kurye modeliyle öne çıkıyoruz. Normal Sultangazi kurye modelimizle aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi güvenle taşıyoruz. Bölgelere göre değişiklik gösterse de 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz.

Sultangazi Kurye Hizmeti

Hızlı Sultangazi kurye modelimizde iletişime geçtiğinizde adresinize en yakın kuryemizi harekete geçiriyor, bölgelere göre farklılık olabilmekle birlikte 60 ila 90 dakika arasında istediğiniz adreslere teslimat yapabiliyoruz.

VİP Sultangazi kurye modelimizde en hızlı taşımacılığı sunuyor, iletişime geçtiğinizde en seri biçimde kuryemizi paketin teslim alınacağı adrese yönlendiriyoruz. Paketi alan kuryemiz doğrudan teslimat adresine doğru harekete geçiyor ve 45 ila 60 dakika arasında, çoğu kez daha kısa sürede teslimat yapabiliyoruz.

Bütün bunlar dışında Sultangazi gece kurye modelimizle mesai saatleri haricinde de taşımacılığa devam ediyoruz. Mesai saatleri dışında taşınmasını istediğiniz gönderilerinizi gidilecek mesafeye, yol ve hava durumuna göre en hızlı biçimde teslim ediyoruz. Böylece 7 gün, 24 saat aralıksız hizmet alabilmenizi sağlıyoruz.

Sultangazi kurye olarak müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenli kurye desteği sağladığımız gibi uygun fiyat avantajlarımızla da öne çıkıyoruz. Her zaman en avantajlı, kampanyalı fiyatlarla fiyat teklifleri oluşturuyoruz.

Motor Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin teslim alınacağı adres ile teslimat adresi arasındaki mesafeye göre fiyatlandırıyoruz. Mesafe doğrudan yakıta, personel ücretine, mesaiye etki edeceği için fiyatlandırmada en temel etken olmaktadır. Ayrıca tercih edeceğiniz kurye modeli fiyatlandırmada bir diğer etken olup teslimat süresinin kısalması az da olsa fiyat artışına neden olmaktadır. Dilerseniz Sultangazi Kurye çağrı merkezimizi arayarak iletişime geçebilir, istenecek bilgileri paylaşabilir ve paketiniz için net fiyat teklifi alabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp