İçeriğe geç

Osmangazi Kurye

Osmangazi Kurye
Osmangazi Kurye

Osmangazi kurye alanında hizmet veren firmamız, ilçe sınırları içinde ve tüm Bursa’ya gönderilerinizi taşır. Taşımacılık hizmeti hayatı kolaylaştırır. Firmamız özellikle işletmelerin yoğun iş gündemi içinde gönderilerini istedikleri yere ulaştırarak sorunlarını hızlı şekilde çözüme kavuşturur. Ekibimiz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışır. Müşterilerinin güvenine önem verir. Her müşterisine verdiği hizmeti müşteri özelinde tek ve biricik olarak değerlendirir. Bu sebeple de her paketi en özenli şekilde taşır.

Bir kurye hizmetinden beklenen hız, güvenilirlik, esneklik, gizlilik unsurlarıdır. Bu unsurlara harfiyen uyan firmamız, başarıyı yakalayarak müşterilerinin memnuniyetini kazanabilmiştir. Acil teslimatınız için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Tecrübeli ekibimiz, trafiği aşarak paketlerinizi istediğiniz adrese güvenle ulaştırır. Önceliğimiz, teslimat sürelerini en aza indirmektir. Siz işinize odaklanırken biz de sizin adınıza teslimat yaparak iş yükünüzü hafifletiyoruz. İhtiyaçlarınıza göre uygun çözümler üretiyoruz. Farklı boyutlardaki paketlerinizi en uygun araçlarla taşıyoruz.

Osmangazi kurye alanında hizmet veren firmamız, geniş bir araç kullanımına sahiptir. Motosiklete sığmayan ölçülerdeki paketler için araç kurye hizmeti veriyoruz. Önceliğimiz müşterilerimize en iyi hizmet sunmaktır. Bunun için de bütün bir ekip çaba gösteriyoruz. Gerek işletmelerin, hukuk bürolarının, kurumların gönderilerini taşıyoruz gerekse bireysel ihtiyaçlara yönelik olarak ulaşım sağlıyoruz. Bizim için her paket değerlidir. İçinde ne olduğuna bakmaksızın özenle ve güvenle taşırız.

Çağrı merkezimizi aradığınızda, nasıl bir hizmet talebinde bulunduğunuzu anlatıyorsunuz. Personelimiz de taleplerinize uygun şekilde bir teslimat süreci hazırlıyor. Bu sürece göre hareket eden kuryelerimiz de adresinize gelip paketinizi teslim alıyor. Trafik yoğun olsa bile en hızlı çözümü geliştirerek güvenle paketinizi yeni adresine ulaştırıyor.

Osmangazi kurye olarak taşıdığımız her paketin sorumluluğunu alıyoruz. Kuryelerimiz donanımlı motosikletlerimizle yol alırken paketinizin hasar görmeyeceğine dair teminatta bulunur. Bunun için de elinden gelen en iyi hizmeti vererek gönderileri yeni sahiplerine ulaştırır.

Osmangazi Kurye Hizmeti

Osmangazi kurye olarak her gün 24 saat hizmet veriyoruz. Ekibimiz tecrübesiyle aktif bir hizmetin parçası oluyor. Aralıksız şekilde yürüttüğümüz taşımacılık hizmetini Osmangazi’nin her noktasına en hızlı şekilde ulaştırabiliyoruz. Müşterilerimizin en büyük beklentisi en hızlı şekilde paketlerin sahiplerine ulaşmasıdır. Bu beklentiyi karşılamak için kuryelerimizden kullandığımız yazılımlara motosikletlerimizden teknik elemanlara her alanda eksiksiz çalışıyoruz. Her birimin kendi içinde gösterdiği özen ve özveri, siz değerli müşterilerimize hız ve güven olarak dönüyor.

Osmangazi kurye alanında hizmet veren kuryelerimiz, mesai içinde ve gece saatlerinde istediğiniz saat diliminde adresinize gelip paketinizi alabilir. En uzak mesafelere bile en hızlı şekilde ulaşabilir. Trafik ne kadar yoğun olursa olsun kullandığı donanımlı motosiklet ve manevra kabiliyeti sayesinde en geç 1 saat içinde teslimat yapabilecek hızlı teslimat unsurlarına sahibiz. Kuryelerimiz şehir içi trafiğine göre en etkili yolu bulup hızlı teslimatı gerçekleştirebilecek tecrübeye sahiptir.

Osmangazi kurye alanında sağladığı kaliteli hizmetle en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Müşterilerinin memnuniyetini kazanarak en kaliteli hizmeti vermenin derdinde olan firmamız, personel seçiminden araç alımına her alanda ve birimde dikkatli ve özenli seçimler yapar. Misyonumuz kaliteyi en üst seviyede yakalayarak müşterilerimizin var olan memnuniyetini bir adım daha ileriye taşıyabilmektir.

Müşterilerimize özel sağladığımız kurye hizmetini en ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken belli kriterler hesaplamaya dâhil olur. Gönderinin mesafesi, boyutu, zamanı, teslim süresi hesaplamalarda etkin faktörlerdir. Bunlar hesaplandığında fiyat ortaya çıkar.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp