İçeriğe geç

Gürpınar Kurye

Gürpınar Kurye
Gürpınar Kurye

Günlük yaşamın koşuşturması arasında bazen önemli işlerimizi yapmayı unutuyoruz ya da erteliyoruz. Özellikle de iş hayatımızda önemli belgeleri gerekli kişilere göndermeyi unutursak büyük sorunlar yaşayabiliyoruz. Büyükşehirlerde günün her saatli sıkışık olan trafik yüzünden bu işi yapmak çok yorucu, stresli ve zahmetli bir iş oluyor. Kargo firmalarının teslimat politikaları dolayısıyla önemli dosyalarınız günler hatta aylar sonra ancak elinize ulaşmış oluyor. İste tam da bu gibi zamanlarda Gürpınar kurye hizmetimiz tam size göre!

Gürpınar kurye hizmetlerimiz ile İstanbul içerisinde kişisel kargolarınızı, önemli belgeleriniziya da aklınıza gelebilecek her türlü paketi istediğiniz yerden alıp istediğiniz adrese güvenilir ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Günün her saati tamamen sizin beklentileriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İsterseniz ileri zamanlı, isterseniz de eş zamanlı kuryeleriniz için gerekli olan özeni gösterip, tam vaktinde adresinizde oluyoruz.

Gürpınar kurye fiyatlandırmamız çok avantajlı ve cazip. İstanbul içerisinde belli semtler arasında sabit teslimat fiyatları uyguluyoruz. Diğer durumlarda ise km başına sabit ücret alarak en iyi fiyat garantisini sunuyoruz. Kuryenizin hasarlı gelmesi ya da gecikmesi durumunda ise masraflar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Sürekli müşterilerimize uygulamış olduğumuz bir sadakat programı sayesinde ise belli sayıda Gürpınar kurye hizmeti alan müşterilerimize özel kampanyalar ve belli semtleri kapsayan ücretsiz teslimat imkanları da sunuyoruz. Bunların yanı sıra anlaşmalı iş yapmış olduğumuz bazı firmalar için belli semtler arasındaki teslimat süresini iki kat daha hızlı gerçekleştiriyoruz. Motor Kurye firması olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Her gün bu amaca göre çalışmalarımızı sürdürmeye ve farklı kampanyalar oluşturmaya devam ediyoruz.

Gürpınar Kurye Hizmeti

Gürpınar kurye hizmetimizin profesyonel çalışanları sayesinde Gürpınar içerisindeki trafiğin karşısında her ne olursa olsun gönderilen belgelerinizi sorunsuz ve tam zamanında alıcısına teslim etmekteyiz. Evraklarınızı bizim hizmetimize bıraktıktan sonra sizin endişe duyacağınız herhangi bir durum oluşmayacaktır. Eğer ki bir problem karşısında bize ulaşmak isterseniz dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

İşiniz sizin için ne kadar önemli ise bizim için de bir o kadar önemlidir. Yetiştirilmesi gereken evrak, geciken dosya ya da İstanbul trafiği karşısında zor durumlara son veriyoruz. Gürpınar kurye her zaman hizmetinizde olacaktır. Özel işletmelerin ya da kurumların yetiştirilmesi gereken belgeleri zamanında ulaştırması konusunda ne kadar hassas olduğunun bilincindeyiz ve elimizden gelen en iyi hizmeti sunmak için her zaman yanınızdayız. Vaktinde ve güvenli ulaştırmamız gereken yere ulaştırmış olacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizler sizlere daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için her zaman çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Şirketimiz bünyesinde çalışmalarını sürdüren elemanlarımız hem kullandıkları taşıttan hem de yapmış oldukları işten büyük bir zevk alarak bu işi yapmaktadır. Bu durum da yapmış olduğumuz işe en iyi şekilde yansımaktadır. Ayrıca firmamız cebiniz için de en ekonomik olan hizmeti sunmaktadır. Saat ya da uzaklık fark etmeksizin ücret olarak hiçbir şekilde değişiklik bulunmamakla birlikte sektörde yer alan en ekonomik ve en güvenilir firma olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Gürpınar kurye hizmetlerimiz karşısında memnun kalacağınızdan çok eminiz. İşini ciddiye alan uzman bir ekip ile beraber çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizi tercih eden müşterilerimize senelerdir bu sektörde güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sizleri de değerli müşterilerimiz arasında görmek bizi çok mutlu edecektir. Bizimle iletişime geçerek sunduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp