İçeriğe geç

Çekmeköy Kurye

Çekmeköy Kurye
Çekmeköy Kurye

İstanbul, iş yaşamının en yoğun yaşandığı şehirlerden biridir. Bu kapsamda çalışanların günlük iş tempoları çok yüksek olmaktadır. Bu yoğun tempo son dönemlerde yaşanan değişikliklerden sonra daha fazla artmıştır. Özellikle pandemi ile evden çalışma yönteminin kimi sektörde kabul görmesi doğrultusunda günlük iş yaşamı standart prosedürlerden ziyade olağandışı süreçler tarafından yürütülmeye başlanmıştır. Bu durum da bazı iş kollarının ön plana çıkmasına yol açmıştır. Bu iş kollarından biri de kurye hizmetleridir. Motor Kurye firmamız kapsamında ihtiyaç duyduğunuz doğru ve güvenilir hizmeti size sunuyoruz. Firmamız kapsamında yer alan Çekmeköy kurye hizmetimiz ile ister ilçede bulunan herhangi bir adrese ister bir başka ilçedeki adrese gönderilerinizi ulaştırıyoruz.

Çekmeköy kurye hizmetimizden yararlanmak için bize iletişim adreslerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz saatte gönderilerinizi sizden teslim alarak tercih ettiğiniz hizmet türüne göre belirttiğimiz saatte ürünlerinizi ilgili adrese iletiyoruz.

Çekmeköy kurye, standart hizmet anlayışımızdır. Kurye hizmetlerine konu olan gönderilerin zamanında teslim edilebilmesi için motosikletlerin kullanılması temel önemdedir. Bu sebeple kurye hizmetlerimizi motosikletler aracılığıyla veriyoruz. Bu sayede ulaştırılması gereken evraklarınız veya toplantı tutanaklarınız ilgili kişi veya kurumlara zamanında yetiştirilebilmektedir.

Değişkenlik gösteren çalışma saatleri ve yeni benimsenen çalışma düzeni sonucunda toplantılar yüz yüze değil, internet üzerinden de gerçekleşebilmektedir. Bu durum her ne kadar belirli konuları tartışmayı engellemese de toplantı çıktılarının bir üst düzeye iletilmesi veya toplantıdan bir karar çıkmışsa bu dokümanların imzalatılması gerekmektedir. Böyle hassas ama sıklıkla karşılaşılan durumlarda ilk seçenek kurye hizmetlerine başvurmaktır. Çekmeköy kurye hizmetimiz ile ilgili belgeleri istediğiniz şekilde çoklu adreslere güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Çekmeköy Kurye Hizmeti

Çekmeköy kurye faaliyetimiz çeşitli hizmet paketlerini müşterilerin tercihine sunmaktadır. Bu hizmet paketleri kısaca şöyle listelenebilmektedir:

  • Standart kurye: Bu hizmet paketi, normal gönderiler için kullanılmaktadır. Bu kapsamda teslimatlar gün içinde kısa sürede gerçekleşmektedir.
  • Hızlı kurye: Bu paket kapsamında gönderileriniz normalden daha hızlı bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Bölgeye göre süre değişiklik gösterse de ortalama olarak 60- 90 dakika arasında paketleriniz ilgili adrese teslim edilmektedir.
  • Acil kurye: En hızlı şekilde hizmet veren bu paketimiz ile gönderileriniz adrese göre farklılık göstermekle birlikte 45- 60 dakika arasında ilgili yerlere ulaştırılmaktadır.

Çekmeköy kurye hizmetimiz kapsamında yer alan paketlerimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

Kurye hizmetleri, hem iş hem de sosyal yaşamda değişen koşulların sonucunda popüler hale gelmiştir. Bir diğer ifadeyle standart dışı süreçler kurye hizmetleri gibi bazı iş kollarının hayatımıza tamamen yerleşmesine neden olmuştur. Böylece standart dışı sürecin olağan hale gelmesiyle kurye hizmetleri de yoğun bir şekilde tercih edilir duruma gelmiştir. Fakat firmaların hizmet politikaları birbirinden farklıdır. Firmamız, hizmetleriyle sektörde ön plana çıkmaktadır.

Firmamız, yılların verdiği deneyime sahip olan uzman ekibiyle müşterilere hizmet vermektedir. Sadece teslimatı gerçekleştiren ekibimiz değil, tüm personelimiz süreç hakkında kapsamlı bilgiye ve deneyime sahiptir. Bu nedenle, müşteri memnuniyetimiz yüksektir. İhtiyaçlara göre değişen hizmet paketlerimiz ile müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçiyoruz.

Teslimatları, yeni ve bakımlı araçlarımız ile gönderilerinizin hasar görmemesi için çeşitli önlemler alarak yapıyoruz. Tüm Çekmeköy Kurye çeşitlerimizi müşterilerimize en uygun fiyattan sunmak için çabalıyoruz. Gündelik yaşamda ortaya çıkan ihtiyaçları gözlemleyerek kendimizi geliştirmeye ve koşullara uygun hizmet sunmaya yoğunlaşıyoruz. Firmamız, ekip üyelerinden araçlara kadar tüm teslimat süreciyle eksiksiz ilgilenerek müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemektedir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp