İçeriğe geç

Bahçeşehir Kurye

 Bahçeşehir Kurye
Bahçeşehir Kurye

Firmamız uzun süreli tecrübeleri ile kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olarak sizlere hizmet vermektedir. Günün her saati kesintisiz teslimatlarımız ile bölgemizin en önemli kurye firması olma özelliğini sunmaktayız. İstanbul’un trafik karmaşası içinde zamanında teslimat yapabilmek artık neredeyse insanlarımız için imkânsız hale geldi. Şahsi işlemleriniz ve şirket teslimatlarınız gecikmekte ve sizlere çeşitli kayıplar yaşatmaktadır. Bahçeşehir kurye olarak kayıplarınızı en aza indirerek belirlenen en kısa süreler içerisinde teslimat işlemlerinizi tamamlamak istiyoruz.

Tecrübeli ekibimizle isteklerinize en doğru şekilde karşılık veriyor gönderilerinizi belirlediğiniz noktalara güvenle götürüyoruz. Gelişmekte olan hizmet sektöründe son gelişmeleri takip ederek sizlere sunduğumuz ayrıcalıkları arttırmaktayız. Bahçeşehir kurye firmamız son yıllarda büyük bir artış gösteren motor kurye hizmetlerinde yerini korumasını güncel uygulamaları takip etmesine borçludur. Esas amacımız sizlerin memnuniyetini sağlamak ve uzun süreli çalışmalar sağlamaktır.

Hizmetlerimizin başlangıcından tamamlanmasına kadar her aşamada personellerimiz tarafından gerekli özen gösterilmektedir. Müşteri hizmetlerimiz, şube çalışanlarımız, kuryelerimiz ve yönetimimiz ile beraber tüm faaliyetlerimizde sizlerin fayda sağlamasını istemekteyiz. Sürekli uygulanan kampanyalar ve hızlı hizmetlerin müşteri memnuniyet anketlerinde gösterdiği başarı ile bizlerde mutlu olmaktayız. 7/24 kesintisiz gönderim yapabilme ayrıcalığını sizlere sunuyoruz.

Bahçeşehir kurye olarak acil kurye hizmetimizi de uygulamaya başlamış bulunmaktayız. Çok daha kısa sürelerde önemli işlerinizi halledebilme özelliği sunan bu uygulamamız çok beğenilmektedir. Özellikle ticari işlemlerde vakit tasarrufları sağlayarak işlerinizin aksamasına engel olan bu hizmetimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Tüm ekibimizle tam kadro olarak sorunlarınıza kalıcı ve pratik çözümler sunuyoruz.

Bahçeşehir Kurye Hizmeti

Personellerimizin tamamında yoğun çalışma şartlarında dahi mutlu müşteri bilincini yitirmeden gerçekleştirilen bir çalışma azmi bulunmaktadır. Firmamızda aile ortamı sunduğumuz personellerimiz ile gönderilerinizin kabulü, işlemlerinin yapılması ve teslimatlarının tamamlanması süreçlerinde sizlere gerekli özeni göstermektedir. Bahçeşehir kurye ekibimizde yer alan kurye personellerimiz İstanbul’un tüm lokasyonlarında uzmanlaşmıştır. Gittikleri bölgelerde teslimat sürelerini en aza indirecek bilgiye sahiptirler. Doğru güzergâh bilgileriyle teslimat hataları ortadan kalkmaktadır. Kuryelerimiz hızlı ve kaliteli hizmeti sunarken tedbiri asla elden bırakmazlar.

Trafikte sorun yaratabilecek durumlarda bulunmaz insanların can ve mal güvenliğini tehdit edici davranışlardan kaçınırlar. Yasak ve tehlikeli ürün taşımayarak da bu özelliklerini göstermektedirler. Kuryelerimize teslim edilen her bir ürün aynı değer ve özenle taşınmakta ayrım yapılmamaktadır. Teslimatı tamamlayan kuryelerimize gönderi aşamalarında teknik donanımları sebebiyle ulaşabiliyor ve iletişim kurabiliyoruz. Böylece sizleri de teslimat aşamalarında bilgilendirme şansına sahip olmaktayız.

7/24 müşteri hizmetleri

Acil kurye seçenekleri

•Tecrübeli ekip ile sorunsuz teslimat

Güvenli taşımacılık

•Avantajlı fiyat tarifeleri

•Şehir içerisinde her bölgeye teslimat

•Çözüm odaklı personel hizmetleri

Seçenekleri ile Bahçeşehir kurye her zaman sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Şehir içerisinde konum ayrımı yapmaksızın her bölgeye sorunsuz bir şekilde ulaştırdığımız teslimatlarımız için mutlaka bizler ile iletişime geçiniz. Size özel kampanya ve tarifeler hakkında bilgi alarak daha fazla gönderi yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. Her türlü sorunuzu bizlere iletebilir sonrasında gönül rahatlığıyla paketlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Sürekli olarak çalışmayı tercih ettiğinizde karşılıklı olarak oluşturduğumuz planlamalarımızdan memnun kalacaksınız.

Gönderi ulaştırmakta kullandığımız Bahçeşehir kurye araçlarımızın gerekli bakım ve kontrolleri rutin olarak yapılmaktadır. Bu sayede arızalar sebebiyle yolda kalma durumları meydana gelmemekte güvenle işlemleriniz tamamlanmaktadır. Sizlerde doğru uygulamalar, kaliteli hizmet, uygun ödeme koşulları, güvenli teslimat seçeneklerimizden faydalanmak isterseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizleri şubelerimize de bekliyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp