Anasayfa » Şekerpınar Kurye

Şekerpınar Kurye

Şekerpınar kurye firmamızla iletişime geçmeniz durumunda sizden bazı bilgiler alınır. Bu bilgiler içerisinde paketin hangi tür eşya olduğu, gönderen bilgisi, iletişim numarası olması gerekiyor. Ayrıca alan kişinin adres bilgisi ve iletişim numarası gibi bazı bilgiler yer alır.

Burada önemli olan bu istenilen bilgilerin doğru olmasıdır. O yüzden iletileri gönderirken güncel bilgileri vermeye çalışmanız çok önemlidir. Özellikle kendi ve karşı taraf için verilen iletişim bilgileri doğru olmadığında teslimat süreci bir sürüncemede kalmaktadır.

Ancak bu tarz problemler net bir şekilde çözüldüğünde teslimat yapılabilir. Öbür türlü eksik bilgilerle kargo alımı iptal edilebilir. Güvenli bir teslimat için alıcının önceden aranıp kargo bilgilendirilmesi yapılır. O yüzden güvenli ve hızlı bir teslimat için verilen bilgiler önemlidir.

Şekerpınar moto kurye çok dikkat eder. Bilgilerin eksik ya da yanlış olması durumunda firmamız oluşabilecek zararlardan kesinlikle sorumlu olmaz. Yani o yüzden her yaşta ve durumda firmamızı kullanabilir. Ayrıca özel hizmetinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Şekerpınar kurye hizmeti sunan firmamızın bulunan önemli hizmeti avantajları bakımından oldukça dikkat çekmektedir. Motorlu kurye hizmetimiz hava şartlarından etkilenmeyen gece ve gündür sürekli olarak devam eden bir hizmetimizdir. Sürekli ve devamlıdır.

Moto kurye hizmetinden acil evrak, belge, hediye vb. paketleri bulunan herkes faydalanabilir. Firmamız paketlerin teslimatı sonrası yaşanan zararlardan sorumlu tutulamayacağından dolayı buradayız. Yani sözleşme akdini içeren her kes bu servisi alabilir.

Şekerpınar acil kurye teslimat prosedürleri nedeniyle 18 yaş üzerindeki kişilerden paket teslimi almaktadır.  Bu yaşın altındakilerde ise veli ya da vasi onayını talep etmektedir. Firmamız bu durum haricinde herhangi bir kriter zorunluluğu koymamıştır.

Çok özel bilgi ve özel sistem gibi hepsinin bilgisi çalışanlara eğitimler üzerinden verilmektedir. Çağrı merkezide dahil firmamıza ve müşterilerine yakışır bir hizmet sunuluyor. Zararlı olan her ürün hakkında detaylı inceleme çalışması bulunmaktadır.

Şekerpınar kurye olarak motorlu kurye hizmeti sunan firmamız uzun soluklu bir firmadır. Yılların birikimi tecrübesi zamanla firmamızın hızını ve kalitesini, bunun yanında güvenilirliğini arttırmıştır. Teslimatların sağlıklı bir şekilde paketlenmesi ve zarar görmeden gider.

Böylece ulaştırılması yine firmamız aracılığı sayesinde oluşmaktadır. Firmamızın çalışanları direksiyon hakimiyetine sahip olan elemanlar barındırır. Özellikle artık gerekli belgeleri bulunan kişiler alınır. Özel ve tecrübesi olan bir kadronun birleşiminden oluşmuştur.

Profesyonel kurye alımı ve teslimatı yine firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız her teslimat için aynı özeni sergileyen ve müşteri haklarını gözeten bir firma konumundadır. Güvenli ve kaliteli olarak hizmet sunan firmamız, özenli şekilde çalışmaktadır.

Şekerpınar motorlu kurye olarak tüm çalışanlarına da eğitim veriyor. Özellikle gelişen ve değişen döneme ayak uydurabilmeleri adına haftalık eğitimler ve seminer  vermektedir. Bu sayede hangi teslim daha önemli ya da acil durumlarda nasıl bir süreç işliyor biliniyor.