İçeriğe geç

Çubuklu Kurye

Çubuklu Kurye
Çubuklu Kurye

Çubuklu kurye uygulamalarımızla yıllardır kaliteye, güvenilirliğe, hıza ve uygun fiyatlı çözümlere ihtiyacı olanların değişmez adresiyiz. Sizin de gerek Çubuklu içindeki bir adresten başka birisine gerekse Çubuklu ile İstanbul’un herhangi bir noktası arasında taşınması gereken bir paketiniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurye hizmetlilerimiz ile geleneksel kargo uygulamalarından çok daha gelişmiş çözümler sunuyoruz. Çubuklu’daki değişim ve gelişime en hızlı şekilde ayak uyduruyoruz. Yoğun İstanbul trafiğine takılmadan, kapalı yollarda kaybolmadan, zaman kaybetmeden ve enerjinizi boşa harcamadan paketlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Bizler sizin adınıza paketlerinizi taşırken sizler asıl işinizle ilgilenebilir, daha fazla üretmeye devam edebilirsiniz.

Kurye uygulamalarımızda tamamen alanında eğitimli, deneyim sahibi, bilgi birikimi yüksek, kendini sürekli geliştiren, çözüm odaklı, en modern teknolojileri kullanmaya devam eden bir ekiple çalışıyoruz. Gerek sahada gerekse çağrı merkezimizde işinin ehli ekiple çalışmalarımızı sürdürüyor, belli bir sistem dahilinde taşımacılık yapsak da ihtiyaca göre esneklik gösterebiliyoruz.

Çubuklu kurye alanında pek çok avantajı sizlere sağlıyoruz. Bunun başında hız gelmektedir. Çubuklu genelinde hayat çok aktif yaşanmakta, insanlar gerek bireysel gerekse kurumsal ihtiyaçlarının çok kısa sürede karşılanmasını isteyebilmektedir. Geleneksel kargolarla günlerce sürebilen teslimatlar firmamız ile dakikalar içinde tamamlanmakta, en acil ihtiyaçlarınız dahi kısa sürede çözüme kavuşmaktadır.

Motor Kurye olarak her zaman Çubuklu’nun en hızlı kuryesi olmayı başarıyoruz. Bölgelere göre değişmekle birlikte maksimum 120 ila 180 dakikada teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Pek çok farklı kurye modelimizle çok daha kısa sürede paketlerinizi alıcılarına ulaştırabiliyoruz.

Çubuklu kurye alanında kurumsallığın vermiş olduğu ciddiyetle hareket ediyoruz. Tamamı güvenilir kişilerden oluşan ekibimizle paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz. Hiçbir şekilde paketlerinizin zarar görmesine, hasar almasına, dağılmasına, yıpranmasına ya da kaybolmasına müsaade etmiyoruz. Çubuklu’nun en güvenilir kuryesi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Çubuklu Kurye Hizmeti

Çubuklu kurye alanında taşımacılığını yaptığımız paketlerin neredeyse sınırı yoktur. Yasal olarak bulundurulması ya da taşınması mahzurlu olmayan her türlü gönderiyi taşıyabiliyoruz. Bunun için farklı Çubuklu kurye modelleriyle hareket ediyor, her ihtiyacınıza çözüm üretiyoruz.

Aynı gün içinde teslim edilmesi yeterli olan paketleriniz için normal Çubuklu kurye ile en ekonomik hizmetimizi sağlıyoruz. Normal kuryemizle bölgelere göre en geç 180 dakikada teslimat gerçekleştiriyoruz.

Daha acil bir kuryeye ihtiyacınız varsa hızlı Çubuklu kurye modelimizi tercihe açıyor, bölgeler arsında değişiklik olabilse de 60 ila 90 dakika arasında İstanbul’un her noktasına paket teslimatı yapıyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlarınıza acil Çubuklu kurye modelimizle karşılık veriyoruz. VİP kurye olarak da adlandırılan bu modelimizle dakikalar içinde paketlerinizi teslim alıp teslim etmek üzere harekete geçiyor, 45 ila 60 dakika arasında teslimat garantisi veriyoruz. VİP kuryemizle çoğu kez vadedilenden daha kısa sürede teslimat yapabiliyoruz.

Çubuklu kurye uygulamalarımız sadece gün içiyle sınırlı değildir. Çubuklu gece kurye modelimizle akşamları ve geceleri de yollardayız. Böylece hizmetlerimizi 7 gün, 24 saat aralıksız hale getiriyoruz. Acil ihtiyaçlarınız için ertesi günü beklemek zorunda kalmanızın önüne geçiyoruz. Uzaklığa, hava koşularına ve yol durumlarına göre en kısa sürede teslimatımızı yapıyoruz.

Çubuklu kurye alanında firmamızı öne çıkaran etmenlerden birisi fiyatlarımızdır. Her zaman Çubuklu’nun en uygun fiyatlı kurye desteğini almanız adına çaba sarf ediyoruz. Kurye fiyatlarımızı paketinizin taşınacağı adresler arasındaki uzaklığa, motor kurye modeline ve pakete göre belirliyoruz. Dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp