İçeriğe geç

İzmir Uçak Kargo

İzmir Uçak Kargo
İzmir Uçak Kargo

İzmir, ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biridir. Hatta sıralamada üçüncüdür. Turizmi, kültür mirası kadar ekonomideki başarı sıralamasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Ege Bölgesi’nin ticaret merkezi olarak görüldüğü için birçok şirkete ev sahipliği yapar. Genel olarak şirketler de şehir dışına teslimat yapmak istediklerinde havalimanı taşımacılığını tercih eder.

Biz de firma olarak İzmir’de İzmir uçak kargo alanında hizmet veriyoruz. İster bireysel ister işverenlerin gönderileri olsun firmamız en iyi hizmeti sağlayarak teslimatı gerçekleştirir. Firmamızın misyonu müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, ihtiyaç duydukları hizmeti onlara götürebilmek üzerinedir.

Misyonumuz gereği, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini değerlendiriyoruz. Buna bağlı olarak hizmet ağımızı geliştiriyor ve genişletiyoruz. İzmir’den il dışına ve il dışından da İzmir’e gelecek olan uçak kargo gönderilerini özenle alıyor ve teslimat yapıyoruz.

İzmir uçak kargo uygulamasıyla firmamız, müşterilerinin en acil taleplerini bile hızlıca karşılamaktadır. Çağrı merkezimizi arayıp aynı gün içinde teslimat isteyen müşterilerimiz için en süratli şekilde bir teslimat planı yapıyoruz ve planı hemen uyguluyoruz.

Kuryelerimiz müşterimizin adresine giderek paketi alıyor ve en hızlı şekilde uçak saatine yetiştirecek tarzda hareket ediyor. Havalimanına gittiğinde gerekli işlemler yapılıyor ve teslimatın ilk aşaması gerçekleşmiş oluyor. Müşterilerimiz arzu ettiği takdirde uçak havalimanına iniş yaptığında da alıcının adresine gönderi teslimatı yapıyoruz. Böylece en hızlı ve güvenli teslim gerçekleşmiş oluyor.

İzmir uçak kargo alanında 7/24 hizmet veriyoruz. İstediğiniz an müşteri temsilcimizi arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Esnek çalışma saatlerimiz sayesinde gece veya gündüz fark etmez, günün her anı gönderilerinizi alıp teslimat gerçekleştirebiliyoruz.

İzmir Uçak Kargo Hizmeti

İzmir uçak kargo uygulamasıyla firmamız, en güvenli şekilde kargolarınızı il dışına taşır ve alıcısına teslim eder. Çünkü havayolu şirketleri uluslararası düzeyde hizmet sağlar. Havayolu şirketlerinin güvenlik prosedürleri çok detaylıdır. Bu prosedürlere göre izlem ve kontrol yapılır. O sebeple kaybolma veya hırsızlık riski çok azdır. Zaten uçaklar kalkış saatinde kalkıp diğer ilin havalimanına, iniş saatinde en güvenli şekilde iner. Bu da kargonun güvenliğini arttırır.

İzmir uçak kargo uygulamasıyla en zor şartlarda bile teslimat durmaz. Zorlu hava koşullarına rağmen kargonun zarar görme veya tahrip olma durumu da yoktur. Ayrıca uçaklarda kargo taşıma için özel tasarlanmış bölgeler bulunur. Bu alan daha korunaklıdır. Bu durum da kargonun güvenliğini arttırır. Zaten kargo takip numarası verilir ve kargonun durumu her an takip edilebilir.

Şehirlerarası taşımacılıkta en hızlı ve güvenilir yöntem uçak kargodur. Zamandan tasarruf sağladığı gibi, üst kalitede gerçekleştirilen teslimatla kargonun güvenliği için endişe etmeye gerek kalmaz.

İzmir uçak kargo uygulamamız, hızlı ve etkili bir şekilde taşıma imkânı sunar. Özellikle acil olan, zaman kısıtlı gönderiler için en iyi yol, uçak kargodur. Diğer yöntemler şehir dışına gönderi yapmak isteyenler için daha uzun bir süre alır ve teslimat sırasında paketin korunmasında sıkıntılar yaşanma riski daha fazladır.

Profesyonel personelimiz, alanında tecrübelidir. Havayolu ile taşımacılık da iyi bir planlama gerektirir. Detaylar iyi planlanıp bir teslimat şeması çıkarılır. Yoksa uçağın kalkış saatini kaçırma riski olabilir. Müşterilerimizin memnuniyetine odaklanmış firma olarak en kaliteli havayolu taşımacılık sistemini sunmaya gayret ediyoruz. Ayrıca maliyetleri en düşük seviyede tutarak en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz. Elbette ki hesaplamalarda müşterilerimizin kullandığı unsurlar etkili oluyor. Kargonun boyutu, hangi adresten alındığı, nereye, ne zaman, hangi yolla teslim edileceği maliyetleri etkiliyor.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp