İçeriğe geç

Seyrantepe Kurye

Seyrantepe Kurye
Seyrantepe Kurye

Bir yerden başka bir yere çok kısa süreler içerisinde teslim edilmesi gereken önemli evrak ve paketlerin taşımacılığında tercih edilen motor kuryeler, son yılların en çok tercih edilen teslimat seçeneği haline gelmiştir. Bu alanda birçok farklı firma hizmet vermektedir. Seyrantepe Kurye olarak uzun yıllardır müşterilerimizin memnun kalacağı kalitede teslimatlar gerçekleştirmekte ve bulunduğumuz sektörde sarsılmaz bir yer edinmiş bulunmaktayız. Güvenilir ve kaliteli bir teslimat hizmeti almak isteyen bütün müşterilerimiz için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürmekte ve müşterilerimizin devamlı tercihi olmayı amaçlamaktayız.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize memnun kalacakları kalitede bir teslimat hizmeti sunmak adına daima alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktayız. Firmamızı tercih ettiğiniz andan itibaren paketinizin hiçbir türlü hasar almaması adına, sağlam ve kaliteli bir şekilde paketlemekteyiz.

Profesyonel ve tecrübeli motor kuryelerimize teslim edilen paketleriniz dilediğiniz adreslere daima güvenli ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Firmamıza ait bütün kurye çalışanlarımız alanında tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bütün kuryelerimizin sürücü belgeleri de mevcuttur.

Seyrantepe kurye olarak müşterilerimizin firmamızı tercih ettiği her an hizmet verebilmek adına 7/24 çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Bu süreçte herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ya da firmamız hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz konularda kolaylıkla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri hattımız da bulunmaktadır. Dilediğiniz her an hizmetinize açık olan firmamızı tercih edebilir ve teslimat hizmetimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Kurye olarak yıllardır müşterilerimizin memnun kalacağı kalitede bir iş hizmeti sunmaktayız. Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımız ile kapsamlı bir teslimat hizmeti sunmak adına birçok ürünün taşımacılığını yapmaktayız.

Seyrantepe kurye tarafından taşımacılığı yapılan ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Evrak ve belgeler

● Çiçek buketleri

● Medikal malzemeler

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Kimlik

● Pasaport

Seyrantepe Kurye Hizmeti

Seyrantepe kurye çalışanlarımız daha birçok ürünün taşımacılığını güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ancak trafikteki insanların ve motor kuryelerimizin can güvenliğini korumak adına çok fazla ağır ve büyük olan eşyaların taşımacılığını yapmamaktayız. Ek olarak taşınması ve teslim edilmesi yasak olan ürünler de firmamız tarafından taşınmamaktadır.

Dilerseniz firmamıza uğramadan bulunduğunuz adreslerden de paketlerinizi adresinize yönlendirmiş olduğumuz kuryelerimize teslim edebilirsiniz. Firmamız ne şekilde olursa olsun daima güvenli ve kaliteli bir teslimat hizmeti sunmaktadır.

Motor Kurye tercih eden müşterilerimize yıllardır memnun kalacakları kalitede teslimat hizmetleri gerçekleştirerek yıllar içinde adımızdan sıklıkla söz ettiren bir firma haline gelmiş bulunmaktayız. Müşteri odaklı çalışan firmamızın belirlemiş olduğu farklı kurye seçenekleri mevcuttur. Bunlar şu şekildedir:

● Standart kurye

● Acil kurye

● Vip kurye

Müşterilerimize sağlamış olduğumuz kurye seçeneklerimiz, paketinizin teslim edileceği süreci belirleme konusunda oldukça önemlidir. Seçmiş olduğunuz kurye seçeneğine göre sunmuş olduğumuz fiyatlar da değişiklik göstermektedir.

Standart kurye tercihinizde paketiniz dilediğiniz adrese gün içinde herhangi bir saatte teslim edilirken, acil kurye tercihinizde paketiniz dilediğiniz adrese 90-120 dakika arasında teslim edilir. Ancak Vip kurye tercihinizde bu süre daha da kısalmaktadır. Vip kurye tercihinizde 15-45 dakika arasında paketiniz istediğiniz adrese güvenli ve memnun kalacağınız kalitede teslim edilmektedir.

Seyrantepe kurye çalışanlarımız seçmiş olduğunuz kurye seçeneği ne olursa olsun kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir. Bu konuda firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp