İçeriğe geç

Şişli Kurye

Şişli Kurye
Şişli Kurye

Şişli kurye uygulamamızla Avrupa yakasının ve İstanbul’un en köklü ilçelerinden birisinde yeni nesil taşımacılık yapıyoruz. Şişli geçmişten günümüze İstanbul’un şahit olduğu bütün değişimi ve gelişimi ihtiva etmekte, çok sayıda tarihi esere, iş yerine, modern ticari merkezlere ev sahipliği yapmaktadır.

Şişli’de gerek günlük yaşamda gerek iş hayatında büyük bir değişim yaşanmakta, teknolojinin getirileri hayatın her alanına yansımaktadır. Bu nedenle yaşam hiç durmadan ve çok daha seri akmaktadır. Buna karşın İstanbul’un yoğun trafiğini ve karmaşık yollarını Şişli’de de görmek mümkündür. Bütün bunlar taşımacılıkta yeniliklere ihtiyaç olmasına neden olmakta, firmamız Şişli kurye hizmetleriyle hem Şişli genelinde hem de Şişli ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşımacılık hizmeti vermektedir.

Şişli kurye uygulamalarımız birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Bu nedenle bir kez uygulamalarımızdan istifade edenler daha sonraki bütün ihtiyaçlarında bizi seçmekte, hiç tereddütsüz bütün gönderilerini tarafımıza teslim etmektedirler.

Kurye uygulamalarımız her şeyden önce hızlıdır ve hız, Şişlililerin en büyük ihtiyaçlarından birisidir. Günümüzde yoğun trafikte bir noktada diğerine ulaşmak çoğu kez saatler alabilmektedir. Geleneksel kargo yöntemleriyle bir paketin alıcısına ulaşması günler alabilmektedir. Oysa modern yaşamda insanlar çoğu ihtiyaçlarını dakikalar içinde karşılamayı seçmektedir.

Şişli Kurye Hizmeti

Kurye alanında her biri eğitimli ve deneyimli bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman personellerimiz gerek Şişligerekse bütün İstanbul lokasyonuna hakim oldukları gibi yeni yerlerde adres bulma konusunda da mahirdirler. Böylece dakikalar içinde belirteceğiniz adresler arasında ulaşım sağlamakta, teslimat yapmayı başarmaktadırlar. İhtiyaçlarınızı çabuk karşılamanız da sizlere zaman kazandırmaktadır.

Firma olarak her biri yeni modelli, bakımları aksatılmadan yapılan ve en modern donanımlara sahip araçlarla hizmet veriyoruz. Can güvenliğini temel gerek gördüğümüz alanda uzman personellerimizin araçlarımızla olabildiğince seri hareket edebilmelerini, her noktaya dakikalar içinde ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Şişlikuryelerimiz aynı zamanda güvenlidir. Tarafımıza teslim edeceğiniz paketlerinizin herhangi bir hasar almayacağından, zarar görmeyeceğinden, kaybolma, karışma gibi olumsuzluklar yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şişli kurye herkese hitap eden ve her ihtiyaca cevap veren bir hizmettir. Yıllardır sektörde sürekli kendimizi geliştiriyor, çağın en son olanaklarıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda bölgenin en hızlı ve en güvenilir kuryesi haline gelmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yine de başarılarımızı hep daha ileriye taşıyor, dinamik yapımızı korumayı sürdürüyoruz.

Motor kuryelerimiz kimlik, pasaport, ehliyet, evrak, dosya, yiyecek, içecek, sebze, meyve, hediyelikler, çiçek, mektup, fatura, giyim ürünleri ve daha fazlasını taşıyabiliyoruz. Yasal olarak taşınması ve bulundurulması suç teşkil etmeyen bütün gönderileriniz kuryelerimizce taşınabilmektedir. Birbirinden farklı kurye modellerimiz ile Şişli genelinde ve İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında son derece hızlı hareket edilip dakikalar içinde paketleriniz alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Şişli normal kurye modelimizde bölgelere göre en geç 3 saat içinde teslimat yapılabilirken hızlı kuryede en geç 90 dakikada teslimat gerçekleştirilmektedir. Ekspres kurye modelimizdeyse daha da hızlı olunmakta, teslimat süremiz 45 dakikaya kadar düşmektedir. Mesai saatleri dışındaki gönderileriniz gece kurye ile taşınmaktadır.

Amacımız Şişli kurye alanında her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktır. Bunun için kalite, hız, güven, yenilikçilik gibi unsurlar yanında uygun fiyatlı hizmeti de esas alıyoruz. Paketlerinizin teslim alınacağı adres ile teslimat adresi arasındaki mesafeye, paketlerinizin özelliklerine ve seçeceğiniz Motor Kurye modeline göre fiyatlandırma yapıyor, daima ulaşılabilir fiyatlarla sektörde fark yaratmayı başarıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
Phone icon
7/24 Gsm
WhatsApp icon
WhatsApp
×