İçeriğe geç

Akatlar Kurye

Akatlar Kurye
Akatlar Kurye

İş faaliyetlerinin ve günlük etkileşimlerin üst düzeyde yaşandığı büyük şehirlerde araç ve insan kalabalığı gün geçtikçe artmaktadır. Bu artışın neden olduğu bazı sorunlar ile başa çıkmak giderek zorlaşmakta ve basit işlerimiz için bile uzun süreler harcamak durumundayız. Okula, spora, işe giderken kendi araçlarımız ya da toplu taşıma kullanmamız fark etmeksizin trafiğe maruz kalıyor ulaşmak istediğimiz noktalara geç kalabiliyoruz. Aynı sorunlar e-ticaret firmaları aracılığıyla satın aldığınız ürünlerin sizlere kargo yolu ile ulaşmasını beklediğinizde de kendisini gösteriyor. Günlerce vakit kaybı yaşıyor ve hatta ürün kayıplarına maruz kalabiliyorsunuz. Tüm bu durumlar yaşam kalitemizi kötü yönde etkileyen ve bize kayıplar yaşatan sorunlardır. Gelişen teknolojiler, kısalan mesafeler ve dünyanın hızlı işleyişi bize her defasında çok daha hızlı olmamız gerektiğini hatırlatıyor. Akatlar kurye ekibi olarak tüm iş faaliyetlerimizi ve uygulamalarımızı teknolojik gelişmeler ışığında daha pratik ve hızlı teslimatlar yapma konusunda gelişmeye devam ediyoruz.

Kurye hizmetleri her geçen gün sektörde payını arttırmakta ve hayatlarımıza daha çok adapte olmaktadır. Özelikle hızlı kurye hizmetlerini arttırmak Akatlar kurye için büyük bir önem arz etmektedir. Müşterilerimizin zaman kayıpları yaşamadan istedikleri gün ve saatte paketlerini gönderme isteklerini karşılamak ayrıca önemlidir. Bölge içinde yer alan her lokasyona kaliteli ve hızlı teslimat yapan kuryelerimiz aynı zamanda şehrin her bir yanına aynı özen ve hızda teslimat gerçekleştirmektedir. Acil kurye uygulaması ile çok daha kısa sürelerde kıymetli gönderilerinizi yerine ulaştırıyoruz. Bizlere teslim ettiğiniz her bir gönderiniz güvencemiz altında en güvenilir şekilde yerine teslim edilmektedir. Şehirler arası gönderimlerinizle de artık birçok şehre kısa zamanlar içinde teslimat yapmaktayız. Uçak kargo hizmetlerinden faydalanan Akatlar kurye ekibi şehir dışı işlemlerinizde de işinizi kolaylaştırmaktadır.

Akatlar kurye müşteri memnuniyetini hedeflemesi ve kaliteli hizmet verme isteği ile çalışmaya devam ederken, hizmet saatlerini sınırlamayı ortadan kaldırarak 7/24 hizmet anlayışına geçiş yapmış bulunmaktadır. Günün her saati bizleri arayarak teslimat işlemlerinizi gerçekleştirmemizi isteyebiliyorsunuz. Aynı zamanda kuryelerimizde gün ve gece boyunca çalışmaya devam ediyor belirlediğiniz lokasyonlara özenle paketlerinizi ulaştırıyorlar. Özellikle iş faaliyetlerinizde size avantaj sağlayan hızlı, güvenilir ve kaliteli teslimat ile rakiplerinizin önüne geçmeniz kaçınılmazdır. Hem yaşam standartlarınıza olumlu yönde katkı yapan hem de trafikle ilgili sorunlardan sizi uzak tutan kurye hizmetleri ile çok rahat edeceksiniz. Zaman ve emek kayıpları yaşamadan hızlı kurye uygulamalarımızla çalışmaya devam edeceksiniz.

Akatlar Kurye Hizmeti

Akatlar Kurye ekibi her zaman aradığınız hizmeti size sunarken birçok avantajıyla da memnun olmanızı sağlıyor. Dilediğiniz zaman şube yetkililerine ulaşabiliyorsunuz. Teslimatlarınızı gece ve gündüz fark etmeksizin istediğiniz noktalara götürüyoruz. Güvencemiz altında olan paketlerinizi gerekli koruma ambalajları içerisinde yerine ulaştırıyoruz. Ürünlerinizin maddi kıymetlerinde bir sınıflandırma yapmadan her bir paketi olabildiğince dikkatli taşıyoruz. Kendi can sağlığımızı önemsediğimiz kadar trafikte bulunan insanların ve araçların sağlığını da önemsediğimiz için hızlı olmaya çabalarken dikkatsizce davranmayı kabul etmiyoruz.

Sadece hıza odaklanarak kaliteden ödün vermek Akatlar kurye ekibine yakışacak bir tavır olduğunu düşünmüyoruz. Güvenlik tedbirlerine saygılı ve uyumlu tüm personellerimiz ile marka değerimizi arttırırken hatasız bir teslimat hedeflemekteyiz. Bulunduğumuz bölge itibariyle trafiğin ve kalabalığın sonuçlarını hissediyor bu olumsuz histen siz değerli müşterilerimizi korumak istiyoruz. Kurye ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. Gönderim yapmak istediğinizde merak ettiklerini sormak ve ücret tarifelerimiz hakkında bilgi almak için mutlaka bizlerle iletişime geçiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp