İçeriğe geç

İmes Kurye

İmes Kurye
İmes Kurye

İmes genelinde her gün lojistik çözümlere gereksinim duyduğunuzu biliyoruz. Bunun için genellikle ilk aklınıza gelen klasik kargo firmaları olsa da size daha iyisini daha uygun fiyatlar ile bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. İsterseniz uzun senelerin tecrübesi, deneyimi ve yeni nesil donanımları ile faaliyetlerimize devam ettiğimiz İmes kurye çözümlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Bizler her biri İmes kurye alanında tecrübeli, donanımlı, dinamik yapısıyla sürekli kendini geliştiren bir kadroya sahibiz. Uzman ekibimiz ile beraber her biri yeni model, gerekli donanımlara sahip ve bakımlı motosikletler ile hizmet veriyoruz. Bu sayede ilk günden bu yana bütçe dostu fiyatların, hızlı teslimatın, güvenin ve kalitenin değişmez adresiyiz.

İmes kurye hizmetlerinden en büyük beklenti hızlı olmasıdır. Çünkü İmes’te de bütün İstanbul’da olduğu gibi karmaşık yollar ve trafik yoğunluğu en büyük sorunlardan birisidir. Günün her saatinde belirli noktalarda daha yoğun hale gelen trafik kimi zaman en yakın iki nokta arasında bile ulaşımın uzun saatler sürmesine sebep oluyor. Oysa sizin gerek bireysel gerek kurumsal ihtiyaçlarınızda her zaman bu kadar beklemeye zamanınız olmayabiliyor. Bizler de sizin için ister İmes içerisinde ister İstanbul’un herhangi bir iki noktasında hızlı bir şekilde hareket ederek paketlerinizi istediğiniz adresten alıp istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

İmes kurye hizmetlerimiz ile taşınması gereken paket ayrıntıları çok farklı olabilir. Kimi zaman özel hediye, kimlik, değerli evrak gibi paketlerinizi taşıtmanız gerekebilir. Bundan ötürü de paketlerinizin güvenilir kişilere teslim edilmesini isterseniz. Bizler profesyonel hizmetlerimiz ile sizleri çok memnun ediyoruz. Sizlerden paketlemenizi özenli bir şekilde yapmanızı istiyor, akabinde paketinizi bize nasıl verdiyseniz aynı şekilde alıcısına teslim ediyoruz. Paketlerinizin herhangi bir ezilme, yırtılma, karışma ve kaybolma durumlarına maruz kalmasının önüne geçerek güvenli bir şekilde taşıma sağlıyoruz.

İmes Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti özellikle son senelerde her şeyin internet üzerinden yapıldığı bu dönemlerde yoğun bir şekilde kullanılan ve yaygın hale gelen bir hizmet olmuştur. Müşterilere büyük kolaylık sağlayan biz hizmet olduğundan dolayı tercih edilmektedir. İmes kurye her gönderi çeşidi için olsa da genellikle boyut bakımından büyük sayılmayacak gönderiler için tercih edilmektedir. Müşteriler en çok çiçek ya da farklı hediyeler gönderirken, aylık ya da haftalık abonelik yaptığı ürün veya gazete gibi şeyler aldıklarında ve yemek siparişi verirken kurye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Kargo hizmetlerinde, kargoya verilmiş olan gönderiler ile beraber farklı kişilerin gönderileri de aynı araç içerisinde taşınmaktadır. Kargolama işleminde her iş için farklı kişi görev yapmaktadır. Bu da bir gönderinin sürekli el değiştireceği anlamına gelir. Eğer gönderi kırılacak ya da hassas bir gönderi ise hasar alma ihtimali çok yüksektir. İmes kurye ile gönderilen ürünler ise tek elden alınıp motora yerleştirilip direkt alıcının adresine doğru götürüldüğü için bu olumsuz durumun ortaya çıkma ihtimali çok düşecektir.

Motor Kurye firması olarak diğer firmalar arasında kaliteli hizmetlerimiz kadar sunmuş olduğumuz fiyatlar ile de ön plana çıkıyoruz. Kurye fiyatlarımızı etkileyen bazı faktörler şu şekildedir:

  • Alıcının adresi ile göndericinin adresi arasında yer alan mesafe,
  • Gönderinin boyutu, ağırlığı ve diğer özellikleri
  • Tercih edilen kurye hizmeti
  • Tercih edilen motor modeli

Bu durumların hepsi göz önünde bulundurulup analiz edilerek bütçenize uygun bir fiyat belirlenmektedir. Firmamız fiyatlar konusunda müşterileri mutlu edecek şekilde yol almaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp