İçeriğe geç

Balmumcu Kurye

Balmumcu Kurye
Balmumcu Kurye

Birçok önemli kuruluşun bulunduğu, küçük, tarihi ama bir o kadar da güzel bir semt olan Balmumcu, işlerinizin aksamadan hızla yürümesi için Balmumu kurye hizmetine de ev sahipliği yapmaya başlamıştır. İstanbul’un herhangi bir noktasına en fazla 180 dakika içerisinde;

 • Resmi evrak,
 • Elektronik eşya,
 • Sanat ürünleri,
 • Tekstil ürünleri,
 • Medikal ürünler,
 • Gıda ürünleri, kısacası kargo ile taşımaya uygun her şeyin güvenle gönderimini sağlayabilirsiniz.

Modern hayatın koşuşturmacasında, kargo ve kurye işleriniz için uzun saatler harcamadan, teslimat için beklemeden, kargom elime ulaşacak mı diye düşünmeden güvenilir bir hizmetle, işinizde uzun vadeli ve ekonomik bir çözüm ortağına sahip olacaksınız.

Hızın en önemli unsur haline geldiği günümüz yaşam tarzında, hem hızı hem de güveni sizlere sunan Balmumcu kurye gönderinizin ne zaman, nasıl ve nereye teslim edilmesini istediğiniz göre farklı hizmet seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler:

 • Acil kurye,
 • Hızlı kurye,
 • Şehir içi kurye,
 • Şehir dışı kurye ve
 • Uçak kargo olarak sunulmakta, ihtiyacınıza göre en uygununu seçmeniz sağlanmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerin temeli, hızlı ve güvenilir seyahatin anahtarı olan motosikletlerle dağıtım yapmamıza dayanmaktadır. Profesyonel, deneyimli ve güvenli çalışma prensibine sahip motosiklet sürücüleri ile hizmet veren Balmumcu kurye ekibiherhangi bir gecikme olmadan paketinizi teslim etmektedir.

Gönderinizin içeriği, teslim alınacağı ve edileceği adres bilgileri ve talep ettiğiniz hizmet seçeneğine bağlı olarak, İstanbul içinde 45 ila 180 dakika içerisinde teslimatınız tamamlanmaktadır. Balmumcu kurye ekibimizle şehir içi kurye hizmetimizle, 120 ila 180 dakika içerisinde, hızlı şehir için kurye hizmetimizle 60 ila 90 dakikada, VIP şehir içi kurye hizmetimizle de 45 ila 60 dakika içerisinde paketinizin teslimatını sağlamaktayız.

Balmumcu Kurye Hizmeti

Modern teknolojiden işimizin her alanında faydalanıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedefleyen ve bu yönde içinde bulunduğumuz çağa uygun çözümler ve hizmet sunan Balmumcu kurye, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde giderecek ve 7/24 hizmet veren, müşteri desteği ile yanınızdadır. İster telefonla ister web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri desteğimiz, taleplerinizin en iyi şekilde karşılanması, sorularınızın doğru şekilde yanıtlanması ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunulması için çalışmaktadır.

Kurye talebiniz olduğu anda kolayca ulaşabileceğiniz müşteri destek hattımız, talebinizin içeriğini ve temel iletişim ve gönderi bilgilerini aldıktan sonra, tüm süreci profesyonel bir şekilde yürütmeye başlayacaktır. Kuryemizin ve gönderinizin güvenliği ön planda tutularak oluşturulan teslimat planı sizlerle paylaşılacak, onayınızla teslimat süreci başlatılacaktır.

Yaptığımız tüm işlere olan güvenimizi sizlerle de paylaşabilmek için, gönderinizi sürekli takip edebileceğiniz bir sistemle hizmet veriyor, merak ettiğiniz tüm soruları en iyi şekilde yanıtlıyoruz. Deneyim, kalite ve güvenilirliği ön planda tutan çalışma modelimizle çağa uygun çözümleri sizlere sunuyoruz.

Balmumcu kurye ekibinde yer alan, kuryelerimizden müşteri destek çalışanlarımıza kadar, herkes firmamızın kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışına sahip, işini severek yapan profesyonellerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin aradıkları yenilikçi hizmetlere sorunsuz bir şekilde ulaşmalarını sağlamak için çalışan ekibimizin yönlendirmeleri ile hem hızlı, hem uygun fiyatlı, hem de güvenilir kurye hizmetlerimizden güvenle yararlanabileceksiniz.

Kargonuzun ücreti, seçtiğiniz hizmet tipine değişkenlik göstermekte, ücreti kabul etmeniz durumunda paketiniz kabul edilmekte, ücret gönderici ya da alıcı tarafından kapıda ödenebilmektedir. Sektör için belirlenmiş genel değerler dahilinde oluşturulan ücretlendirmelerimizle, her daim ekonomik çözümler almanız sağlanmaktadır.

Sektörde uzun yıllarda edindiğimiz deneyimle, işlerinizin en iyi şekilde tamamlanmasını sağlıyor, sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp