İçeriğe geç

Rami Kurye

Rami Kurye
Rami Kurye

Motor Kurye firması olarak kurye hizmeti verdiğimiz her semtte yoğun olarak çalışıyoruz. İstanbul nüfus yoğunluğu olan bir kent ve semti de bu yoğunluktan nasibini alıyor. Gündüz veya gece fark etmeksizin yoğunluğun devam ettiği bir kentte 7/24 ulaşılabilirlik gerekiyor. Biz de müşterilerimizin taleplerini değerlendiriyoruz. İhtiyaçlar ve istekler doğrultusunda esnek çalışma saatleriyle hizmet veriyoruz.

Firmamız, Rami’de Rami kurye olarak hem semt sakinlerine hem de kurum ve işletmelere hizmet taşımaktadır. Firmamız müşterilerimiz için güçlü bir alt yapıyla, profesyonel bir ekiple hizmet verir. Bu sebeple de müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun olduklarını bildirir. Biz de bu şevkle ve motivasyonla elimizden gelenin daha iyisi için çalışmalarımızı sürdürürüz.

Müşterilerimizin en çok memnun kaldığı noktalar şöyledir:

  • Hızlı hizmet
  • Zamandan tasarruf
  • Güvenilir olmak
  • Her an ulaşılabilir olmak
  • Takip sistemiyle gönderiyi takip edebilmek
  • Personelimizin güçlü iletişim tarzı
  • Çözüm odaklı yaklaşım tarzımız
  • Bütün taleplere cevap verebilir olmak.

Rami kurye olarak her koşulda çalışıyoruz. Günün her saati, dört mevsim, gece veya gündüz, yağmurlu veya çok güneşli bir havada kuryelerimiz hizmetlerini aksatmadan devam eder. Ekibimiz deneyimlidir ve bütün ekip birbiriyle tecrübesini paylaşarak verdiği hizmeti ileriye taşır. Sadece ekibin çok çalışması yetmez, aynı zamanda taşımacılıkta kullanılan yöntemlerin ve donanımın da çok iyi olması gerekir. Bu nokta da firmamız en iyi donanımları alarak sistemini her zaman yeniler. Firma olarak yenilikleri takip ediyoruz. Teknolojinin getirdiği olumlu yanlardan en iyi şekilde istifade ediyoruz.

Rami kurye olarak motosikletlerimizi seçerken özenli yaklaşıyoruz. Şehir içi trafikte rahatça hız yapabilen, yakıt verimliliği açısından yüksek performans gösteren motosikletleri tercih ediyoruz. Periyodik olarak bakımlarını yaptırıyoruz. Donanımsal anlamda eksiksiz bir şekilde trafiğe çıkıyoruz.

Rami Kurye Hizmeti

Rami kurye olarak seçtiğimiz kuryelerin de kendi alanında iyi olması gerekir ki verdiğimiz hizmet aksamadan en iyi şekilde olabilsin. Bunun için de bir kuryenin güvenilir olması en önemli kriterdir. Bu alanda daha önce edindiği tecrübe ve bu tecrübenin işe doğru aktarımı gereklidir. Teslimat yapacağı bölgeyi yeterince tanıyıp tanımaması önemli bir faktördür.

Rami kurye hizmeti veren personelimiz firma olarak bizi temsil ettiği için o temsile uygun tarzda iletişim kurabilmeli, motosikleti hızlı kullanırken trafik kurallarına uymayı ihmal etmemelidir. Bu ve benzer nitelikler hizmetin kalitesini de etkilemektedir. Bu sebeple biz de firma olarak en iyisini yapmaya çabalıyoruz.

Rami kurye hizmeti veren firmamız, İstanbul’un her mahallesine gönderinizi en kısa sürede ulaştırır. Motosikletle trafikte olmanın en büyük avantajı, her yere daha hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilmesidir. Ayrıca firma olarak güvenliğe ve gizliliğe önem verişimiz, müşterilerimizin memnuniyetini arttıran en önemli unsurdur. Çünkü taşıdığımız paketler arasında çok farklı malzeme ve ürünler yer alabiliyor. Bazen maliyet açısından yüksek bir hediye, bazen elektronik bir eşya, bazen bir anahtar, bazen de firmalar için önemli sözleşmeler olabiliyor. Bu paketlerin kimseyle paylaşılmaması ve doğrudan verilen adrese iletilmesi gerekiyor. O sebeple de güvenilirlik bir firma ve o firmayı kullanan müşteri için önemlidir.

Bütün bu ögelere en üst seviyede dikkat eden firmamız, ekonomik anlamda da müşterileri için en iyi olanları sağlamak ister. Bu yüzden de kişiye özel olan kurye hizmetinin fiyatlandırması da yine kişiye özel olarak yapılır. Çünkü kullanılan mesafe ve gönderinin boyutu her müşterinin kendi özelindedir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp