İçeriğe geç

Ambarlı Kurye

Ambarlı Kurye
Ambarlı Kurye

Sürekli değişen ve gelişen dünyada, dünya standartlarında kurye hizmeti almanız için çalışan Motor Kurye, bünyesinde sunduğu hizmetlere Ambarlı kurye hizmetini de ekleyerek hızınıza hız katan çözümler sunmaya devam etmektedir. İstanbul’un dört bir yanına dakikalar içerisinde gönderilerinizi ulaştıran, tüm işlerinizi güvenle halletmenizi sağlayan firmamız, yenilikçi çözümleri sizlere en iyi şekilde sunmak için çalışmaktadır.

Firmamız, hız, kalite ve güvenilirlik temellerini esas alarak, ihtiyaç duyduğunuz modern çözümleri en uygun fiyat ve şartlarla sizlere sunmakta, her zaman güvenebileceğiniz bir çözüm ortağı olmak için çalışmaktadır. Modern hayatta ihtiyaç duyduğunu, kalıplardan sıyrılmış bir kargo hizmeti almanız için varız.

Motor Kurye tarafından sunulan tüm hizmetlere Ambarlı kurye hizmetimiz aracılığı ile ulaşabilir, haftanın her günü günün 24 saati, ihtiyaç duyduğunuz güvenilir hizmetten yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz:

  • Acil kurye
  • En yakın kurye
  • Gece kurye
  • Hızlı kurye
  • Şehir dışı kurye
  • Şehir içi kurye ve
  • VIP kurye hizmetlerimizle 15 ila 120 dakika arasında değişen sürelerde, tüm teslimat işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, 7/24 ulaşabildiğiniz çağrı merkezimiz ya da web sitemizden talebinizi bize iletmek. Talebinizin detaylarına göre belirlenecek olan hizmet seçeneklerimiz ve ücretlendirmelerimizle, size en hızlı ve en uygun çözümü sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ambarlı Kurye Hizmeti

Hızımızın temeli profesyonel motor sürücülerinden oluşan Ambarlı kurye ekibimizdir. Ekibimiz, yoğun trafikte dahi güvenle ve hızla hareket edebilen profesyonel motor sürücülerinden oluşmakta, toplum ve kendi güvenliklerini ön planda tutarak, en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Ambarlı kurye ekibimiz ile verdiğimiz hizmetler temelde iki ayrı sistemle sunulmaktadır;

  • Gün içerisinde, toplu halde yapılan teslimatları kapsayan standart kurye hizmetimiz ve
  • Sadece size özel yapılan, farklı teslimat seçenekleri sunan kurye hizmetimiz.

Gönderinizin, farklı gönderiler ile beraber taşınarak, sıra ile dağıtılması ve teslim edilmesi anlamına gelen standart kurye seçeneğimizle, aynı güvenilirlik ve kalite ile verdiğimiz hizmetlere daha ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Eğer, gönderinizin belirli bir zamanda, belirli bir hızda teslim edilmesini istiyorsanız, kişiye özel seçenekler ve çözümler sunan, hızlı, acil ve VIP kurye seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Bu hizmetlerimiz kişiye özel olduğundan, sadece tek bir gönderi kabul edilmekte ve ücretleri gönderinizin içeriğine ve gidilecek mesafeye göre belirlenmektedir.

Her zaman en iyisini sunmak için çalışan bizler, bulunduğumuz sektörde sürekli kendini geliştiren ve topluma yararlı çözümler sunmak için çalışan profesyonellerle iş birliği içerisindeyiz. Değişen dünyaya ayak uydurmak zorunda olduğumuzu biliyor, bu dünyayı anlayan ve yakından takip eden kişileri Ambarlı kurye ekibimizin bir parçası olarak kabul ediyoruz. Sunduğumuz yenilikçi hizmetlerin sürekli geliştirilmesi ve dünya standartlarına taşınması için gereken anlayış ve özveriye sahip çalışma arkadaşlarımızla hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Modern hayatın içinde, sürekli bir yerlere yetişmek zorunda kalan sizlere, alabileceğiniz en hızlı ve en ulaşılabilir kurye hizmetini sunmaya çalışmaktayız. Ambarlı kurye ekibimiz tarafından verilen hizmetlere sadece bir telefonla ya da web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir, talebinizi anında bize iletebilirsiniz. Talebiniz alındığı andan itibaren dakikalar içerisinde tüm işlemlerinizin güvenle ve kalite ile tamamlandığına şahit olacaksınız.

İster işiniz, ister özel hayatınızda bizleri tercih etmiş olun, sizler için en iyisini sunan hizmetlerimiz aradığınız modern çözüm ortağını bulmanızı sağlayacaktır. Kısacık bir görüşme sonunda elde edeceğiniz kaliteli ve güvenilir hizmetle, işleriniz aksamadan yürüyecek ve sizin ve markanızın güvenilirliği artacaktır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp