İçeriğe geç

Giyimkent Kurye

Giyimkent Kurye
Giyimkent Kurye

Giyimkent kurye hizmetlerimizle Giyimkent ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Bölgemiz İstanbul’un en hareketli yerlerinden birisi olup 365 gün Giyimkent genelinde hayat devam etmektedir. Bu noktada değişen alışkanlıklara, tüketim kültürüne vs. göre insanlar çok daha hızlı ihtiyaçlarını gidermeyi tercih etmektedir. Kurye uygulamalarımız da bütün bu beklentiyi fazlasıyla karşılamaktadır.

Giyimkent kurye alanında yasal her türlü gönderiyi taşıyabiliyoruz. Temizlik ürünleri, yiyecek ve içecek çeşitleri, kırtasiye ürünleri, yapı ve market ürünleri, gıda ürünleri, medikal ve sağlık ürünleri, ev ve yaşam ürünleri gibi ürünlerinizi taşımamızı talep edebilirsiniz. Yine kimlik, ehliyet, ruhsat, pasaport gibi değerli belgeleri, ayakkabı, çanta, teknolojik ürünleri, giyim ürünleri, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, aksesuar gibi ürünleri, belge, evrak, fatura, dosya gibi gönderileri taşıyabiliyoruz.

Firma olarak Giyimkent genelindeki bütün gönderilerinizi alanında uzman, deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve çözüm odaklı olan ekibimizle taşıyoruz. Uzman ekibimiz en modern teknolojilerle donatılmış araçlarla hizmet vermekte, her zaman sahada en iyi motor kurye deneyimi yaşatmaktadır.

Giyimkent kurye hizmetlerimiz belli bir sistem dahilinde ilerliyor olsa da amacımız bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını yüzde 100 karşılamaktır. Bunun için gereken esnekliği gösterebiliyor, her daim ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sağlıyoruz.

Kurye uygulamalarımızın işleyişi çağrı merkezimize ulaşmanızla başlar. Çağrı merkezimiz 7 gün, 24 saat aralıksız hizmet veremeye devam etmektedir. Dilediğiniz zaman ulaşıl bilgi almak istediğiniz konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ad, soyad gibi çeşitli bilgilerinizi verdikten sonra personellerimiz paketinizin nerden nereye gideceği, içeriği, istenen teslimat süresi, ne zaman alınacağı gibi bilgileri tarafınızdan isterler.

Bilgiler neticesinde tarafınıza bir kurye ücreti çıkarılır. Belirtilen ücreti kabul ederseniz de randevu saatinde motor kuryemiz adresinizde olacaktır. Adresten imza ve belge karşılığı paketiniz teslim alınarak teslimat süreci başlatılır. Vadedilen sürede paketiniz alıcısına ulaştırılır ve bunun üzerine her iki tarafa da bilgilendirme SMS’i iletilir.

Giyimkent Kurye Hizmeti

Giyimkent kurye alanında amacımız her ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak. Bu vesileyle yıllar içinde devamlı daha iyisi için çabalıyor, altyapımızı ve uygulama detaylarımızı her an güncellemeyi sürdürüyoruz. Bölgemiz genelinde başlıca şu Giyimkent kurye modelleriyle öne çıkıyoruz:

  • Normal kurye: Normal kuryemiz Giyimkent içinde aynı gün teslim edilmesi yeterli olan paketleriniz için en ideal, en ekonomik kurye modelimizdir. Bölgelere göre değişmekle birlikte normal kuryemizde teslimatlarımız 120 ila 180 dakika arasında tamamlanmaktadır.
  • Hızlı kurye: Giyimkent genelinde zaman zaman daha hızlı kurye gereksiniminiz ortaya çıkabilir. Hızlı kuryemizle randevu oluşturduktan sonra adresinize en yakın kuryemiz sevk edilmekte ve dakikalar içinde teslimat süresinin başlaması hedeflenmektedir. Bölgelere göre hızlı kurye modelimizin teslimat süresi 60 ila 90 dakika arasındadır.
  • Acil kurye: Giyimkent genelinde bazen çok acil gönderiler de gerekebilir. Bu durumda acil Giyimkent kurye modelimizde tamamen kişiye özel, en seri hizmet sunulmaktadır. Acil gönderileriniz için kuryelerimiz 45 ila 60 dakikada teslimat yapabiliyoruz. Çoğu kez acil gönderilerinizi vadedilen daha hızlı teslimat sağlıyoruz.
  • Gece kurye:Mesai saatleri dışındaki gönderileri gece kurye ile taşıyoruz.

Giyimkent kurye hizmetlerimizin en ayrıcalıklı yanlarından birisi 7 gün, 24 saat aktif olmamızdır. gece kurye ile akşamları ve geceleri de yollarda oluyor, en acil ihtiyaçlarınıza en hızlı cevabı veriyoruz. Hava, yol, araç özelliklerine göre en kısa sürede teslimat gerçekleştiriyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp