İçeriğe geç

Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye
Bakırköy Kurye

Bakırköy, geçmişten günümüze tarihi yapısı, eşsiz meydanları, gece hayatı ve sosyal yaşantısı sebebiyle, her dönemin en özel çekim alanlarından olmuştur. Metro, metrobüs, otobüs, minibüs, deniz ulaşımı gibi sayısız toplu taşıma seçenekleri ile cazibe merkezi halini almıştır. Bu yoğunluk trafik yapısında çeşitli sıkıntılar ve bozulmalar oluşturarak, araç ulaşım imkânlarını sekteye uğratmıştır. Bu sebepten özellikle teslimat işlerinde Bakırköy kurye hizmetleri sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır.

 • VIP özel taşımacılık
 • Ağır tonajlı teslimat hizmeti
 • Üst düzey altyapı ağı
 • Planlı ve çözüm üreten taşımacılık

Sadece nüfusa kayıtlı 16 milyon bireyin yaşadığı İstanbul, dünyanın özellikle bölgenin en kalabalık metropollerinin başında gelmektedir. Bu nüfus yoğunluğuna ek olarak, sayısı milyonlarla ifade edilen yabancı turist ve sığınmacı şehirde ağırlanmaktadır. Şehirde kalabalığın en çok yoğunlaştı ilçelerden olan biridir.

Trafik sıkışıklığı ve yoğun insan popülasyonu durumlarında daha cazip bir teslimat seçeneği sunan Motor Kurye, bölge sakinlerinin ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılamaktadır. Bu konuda oldukça tecrübeli firmamız, şehrin her yanındaki geniş teslimat ağı sayesinde, Bakırköy kurye işlerinizi özenle yerine getirmektedir. Acil teslimat işlerinizin hızlı ve zamanında yapılması gereken gönderilerinizin teslimini, ekspres kurye servisi hizmetimizle yerine getiriyor, zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Yanı sıra VIP kurye servisi seçeceğimizle, Bakırköy ilçe sınırları özelinde gerçekleştirdiğimiz teslimatları, en özel yöntemlerle varış noktalarına ulaştırıyoruz. Sektör gelirlerini yine sektörün kendi altyapısına yatırarak, günden güne büyüyen firmamız ulusal ve uluslararası piyasada kalıcı bir kuruluş olma ilkesiyle hareket etmektedir.

 • Ekspres kurye hizmetleri
 • 7 24 nöbetçi kurye hizmetleri
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Kurye sigorta hizmeti

Toplu dağıtım seçenekleri gibi özel yöntemlerimiz sayesinde, düğün, nişan, kına, nikâh, söz, sünnet, parti, balo, konser, baby shower, ürün tanıtımı, kokteyl, fuar, açılış, seminer gibi tüm davet ve organizasyon işlerinizin davetli listesini tek tek dolaşıyor, katılım kartlarını sizin yerinize dağıtıyoruz. Kurye hizmeti alırken bütçe ve ekonominizin sarsılmaması adına, en kaliteli hizmet güvencesini, en uygun fiyat seçenekleriyle sizlerle buluşturuyoruz.

Engin yol bilgisine sahip deneyimli personellerimiz ve kullandığımız benzersiz navigasyon yazılım sistemimiz sayesinde, Bakırköy kurye hizmetine yeni bir soluk kazandırıyoruz. Motor sürüş bilgisi açısından alan deneyimine sahip kurye ekiplerimiz, sürüş ehemmiyeti oluşturan tüm konulara haiz kişilerden oluşmaktadır. Gerekli belgeleri düzenli olarak yenilenen çalışma arkadaşlarımız, periyodik bakımları tam zamanında yetkili servisler tarafından yapılan, son model muayenesi tam araçlarda hizmet vermektedir.

 • Özel çağrı merkezi hizmetleri
 • Toplu dağıtım seçenekleri
 • Aynı gün taşımacılık hizmeti
 • İstanbul’un her bölgesine teslimat

Bakırköy Kurye Hizmeti

Kurumsal kimliği ve profesyonel sektör hizmeti sayesinde, aradığınız tüm Bakırköy kurye deneyimini bulabileceğiniz firmamız, 7 gün 24 saat tüm sorularınıza cevap veren çağrı merkezi seçeneği ile farkını ortaya koymaktadır. Canlı hayvan taşımacılığı, ürün numuneleri teslimatı, ağır tonajlı yükler gibi özel durumlar başta olmak üzere, fiyatlandırma ve kurye işlemleri gibi her konuda müşteri temsilcilerimize soru sorarak, aklınızdakilere hızlı cevaplar bulabilirsiniz.

Sorunsuz bir teslimat garantisi sunan firmamız, gerek ekip çalışanları, gerekse de yönetim departmanı açısından engin tecrübelere sahip deneyimli bir kadro ile hizmet vermektedir. Çözümsüzlüğü çözüm olarak görmeyen hazırlıklı ekibimiz,  her hangi olası bir teslimat sıkıntısı karşısında derhal yedek kurye organizasyon işlemlerini başlatarak, işlerinizin aksamasını asla izin vermeden tamamlamaktadır. Kurye konusunda deneyimli firmanız olarak, iddialı olduğumuz Bakırköy kurye hizmetlerinde, kalite, hız, güven ve konforu sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmeti
 • Çözüm odaklı hizmet anlayışı
 • Güvenli taşımacılığın en doğru adresi
 • Araçlı kurye seçenekleri
Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp