İçeriğe geç

Gebze Kurye

Gebze Kurye
Gebze Kurye

Gebze kurye hizmetlerimizle çok geniş bir alanda, uzun yıllardır profesyonel taşımacılık yapıyor, her defasında bütün beklentilerin üzerine çıkarak müşterilerimizi şaşırtmaya devam ediyoruz. Gebze Kocaeli’nin bir ilçesi olmakla birlikte Marmara Bölgesinin en büyük sanayi şehirlerinden birisi konumundadır. 400 bine yakın nüfusa sahip olan ilçe, sanayisi, iş merkezleri, şirketleri, sağlık merkezleri, alışveriş merkezleri ve çok daha fazlasıyla sürekli gelişimini sürdürmektedir.

Bir tarafında Kocaeli, diğer tarafında İstanbul olması nedeniyle Gebze yılın her döneminde, günün her saatinde yoğun bir hareketliliğe sahne olmaktadır. Bu ortamda en büyük gereksinimlerden birisi taşımacılık olmakta, kurumsal veya bireysel çok sayıda gönderinin daima adresler arası taşınması gerekmektedir. Gebze kurye hizmetlerimizle bizler yıllardır tam da bu noktada çözüm ortağı oluyor, yasal olarak taşınması ve bulundurulması suç teşkil etmeyen bütün gönderileri taşıyabiliyoruz.

Motor Kurye olarak en fazla taşıdığımız gönderiler arasında evrak, paket, kimlik, yedek parça, numune, pasaport, ehliyet, plaka, ilaç, çiçek, pasta, çikolata, tekstil, fatura, davetiye, toplu dağıtım materyalleri, bilet, anahtar olmaktadır. Yine laptop, bilgisayar, tablet gibi her türlü elektronik eşya, e-ticaret ürünleri, telefon, resmi belgeler ve dahası bulunmaktadır.

Gebze kurye hizmetlerimiz birçok avantajıyla öne çıkmaktadır. Müşterilerimiz şu avantajları fark ettikçe daha fazla rağbet göstermektedir:

  • Kurye uygulamalarımızın en büyük avantajı hızdır. Bugün Gebze, Kocaeli ve İstanbul trafiğin en yoğun olduğu yerlerdir. Buralarda en yakın mahalleler arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Geleneksek kargoların paket taşıması günler alabilmektedir. Oysa çoğu kez ihtiyaçlar çok acil olabilmektedir. Bizler İstanbul’un, Kocaeli’nin en uzak noktalarına dahi aynı gün içinde, çoğu kez dakikalar içinde teslimat vadediyoruz.
  • Kurye uygulamalarımız müşterilerimize zaman kazandırmaktadır. Oysa bizler yolda, trafikte sizler adına taşımacılık yapıyor, sizlerin bu süreçte asıl işlerinizle meşgul olmanıza yardımcı oluyoruz. Böylece üretime devam edebiliyor, yorulmuyor ve zamanınızı daha etkin kullanabiliyorsunuz.
  • Kurye uygulamalarımız güvenilirliğiyle öne çıkmaktadır. Kuryelerimiz özel taşıma paketleriyle paketlerinizi taşımakta, olabildiğince hassas davranarak hiçbir olumsuzluk yaşanmamasına, kaybolma, hasar alma, ezilme gibi sorunlar olmamasına imkan vermektedir.
  • Gebze kurye uygulamalarımız aynı zamanda maliyet avantajı sağlamaktadır. Fiyatlandırmalarımız birtakım hususlara göre, operasyon özelinde yapılmakta, her zaman kaliteli ve güvenli hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. Böylece müşterilerimiz taşımacılık giderlerini minimuma indirmektedir.

Gebze Kurye Hizmeti

Gebze kurye alanında hedefimiz bütün müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, her taleplerini karşılamaktadır. Bunu yaparken herkesin ihtiyacının aynı olmadığını biliyor ve farklı kurye modelleri geliştirmiş bulunuyoruz.

Normal kurye modelimiz diğerlerine nazaran daha ekonomik olmakla birlikte aynı gün içinde paketinin teslim edilmesini isteyenlere hitap etmektedir. Bu modelimizde İstanbul ve Kocaeli’nin en uzak noktalarına üç saat gibi bir sürede teslimat yapılabilmektedir.

Daha acil teslimat isteyenler seçimlerini hızlı kurye modelimizden yana kullanabilirler. Hızlı kuryede iletişime geçtiğinizde adresinize en yakın kuryemiz yönlendirilerek paketi almakta ve teslimat için yola çıkmaktadır. 60 ile 90 dakika arasında da teslimat yapmaktadır. Acil kurye modelimizde teslimat sürelerimiz 45 dakikaya, çoğu kez daha aşağıya inmektedir. Gebze gece kurye modelimizle mesai saatleri dışında da taşımalarımız sürmekte, 7 gün 24 saat kuryelerimiz yollarda olmaktadır.

Gebze kurye alanında firma olarak en iyi personellerle çalışıyoruz. Personellerimiz uzun süreler bu işi yapan, eğitimli, sertifikalı, özverili, güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Personellerimiz ilk kez gittikleri yerlerde dahi modern teknolojilerle adresleri kolaylıkla bulmaktadırlar. Yeni model araçlarla taşımacılık yapmaktadırlar.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp