İçeriğe geç

Bodrum Uçak Kargo

Bodrum Uçak Kargo
Bodrum Uçak Kargo

Bodrum uçak kargo işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte ve bu uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde sizlerin memnun kalacağınız ve takdirlerinizi sunacağınız bir hizmet ortaya koymaktayız.

İşletmemize hizmet almak için geldiğiniz zaman ürünlerinizi sizlerden teslim almakta ve teknolojik sistemlerimize eklemek suretiyle barkod numaraları tahsis etmekteyiz. Bu barkod numaraları sayesinde ürünlerinizi her aşamada yakından takip edebilmekteyiz. Barkot numarası verilen ürünleriniz daha sonra kullandığımız teknolojik makinalar ve profesyonel elemanlarımız tarafından havalı ambalajlar ile paketlenmekte ve güvenli hale getirilerek dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı koruma altına alınmaktadır. Daha sonra kurye elemanlarımız ile havalimanlarına götürülmek suretiyle uçaklara yüklenmektedir.

Yeni adresine ulaşan ürünleriniz gideceği şehirde bulunan elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve kullandığımız motorlar ile adreslerine ulaştırılmaktadır. Bodrum uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin tüm aşamalarında profesyonel elemanlarımız çalışmakta ve sunulan hizmetin kalite seviyesini en üst basamaklara taşıma konusunda çok büyük rol oynamaktadırlar. Sizlerde işletmemizden bu şekilde fazla özelliğe sahip bir hizmet aldığınız zaman pişman olmayacağınızdan ve memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bodrum uçak kargo işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz uçak kargo hizmetini her zaman hızlı bir şekilde sunmaktayız. Sunulan uçak kargo hizmetinin hızlı olmasından dolayı müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlamaları amaçlanmaktadır. Sunduğumuz hizmetin hızlı olması için bünyemizde çalışan elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel olmaları çok önemli bir noktada yer almaktadır. Bodrum uçak kargo işletmesi olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimizin de güncel ve kaliteli olması sunulan hizmetin hızını artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Bizlere teslim ettiğiniz ürünlerinizin havalimanlarına nakliyesi aşamasında kullanılan motorlarımızın da her zaman periyodik bakımları zamanında yapılmakta ve gerekli görüldüğü zaman yüksek modelleriyle değişimleri sağlanmaktadır. Sizlerde zamandan tasarruf sağlayacağınız şekilde hızlı bir uçak kargo hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçerek memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız bir hizmet alabilirsiniz.

Bodrum Uçak Kargo Hizmeti

Bodrum uçak kargo işletmesi olarak sizlere sunduğumuz uçak kargo hizmeti esnasında teknoloji kullanımına çok fazla önem göstermekte ve teknolojiden büyük oranda faydalanmaktayız. Bizlere emanet ettiğiniz tüm ürünleriniz teknolojik sistemlerimize kayıt edilmekte ve numaralandırılma sistemleri sayesinde her aşamada takip edilebilmektedir. Ayrıca kullanılan teknolojik makinalar sayesinde en güvenli hale getirilecek şekilde paketleme işlemleri yapılmaktadır. Teknolojik makinalar tarafından yapılan bu paketleme işlemi sayesinde ürünleriniz dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı son derece korunaklı hale getirilmektedir. Bu sayede teknoloji kullanımı ile sizlere güvenli bir hizmet sunulması sağlanmaktadır.

Bodrum uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz uçak kargo hizmetinin müşterilerimizi memnun edecek seviyede olabilmesi için bünyemizde çalışan elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Bu elemanlarımızın sundukları meslek özelinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel olmalarına çok büyük önem göstermekteyiz. Bu önem sayesinde elemanlarımızı işe alma aşamalarından çok önemli denemelerden ve sınavlardan geçirmek suretiyle deneyim ve tecrübelerinden emin olarak işe almaktayız. İşe aldığımız bu elemanlara ilk bir ay sunulan hizmetin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekte ve sunacakları hizmete hazır olmaları sağlanmaktadır.

Ayrıca bünyemizde hizmet sunacak olan bu elemanlarımıza daha önce mesleklerinde uzun yıllar boyunca sigortalı olarak çalışmış olmalarını şart olarak sunmakta ve deneyimlerinden emin olmaktayız.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp