İçeriğe geç

Küçükyalı Kurye

Küçükyalı Kurye
Küçükyalı Kurye

Küçükyalı kurye ihtiyaçları özellikle son dönemde büyük artış göstermektedir. Modern yaşamın olanaklarıyla birlikte taşımacılık alanında beklentiler çok değişmiş, geleneksel kargoların taşıma hızları yetersiz kalmıştır. Bu nedenle özellikle büyükşehirlerde kurye talebi ortaya çıkmış ve Motor Kurye firmamız sektörün öncülerinden birisi olarak Maltepe ilçemiz genelinde, bütün büyükşehirdeki adresler arasında ve hatta çevre iller arasında taşımacılık yaparak yeni nesil çözümler sağlamaktadır.

Küçükyalı kurye hizmetlerimiz hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir. Günün hangi saati olursa olsun bir yere paket göndermek istediğinizde ya da herhangi bir yerden bir paketin size gelmesini talep ettiğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız hiçbir adres kısıtlaması yapmadığı gibi şehrimizin bütün otogarları, havalimanları, limanları, sanayi siteleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, kamu kurumları ve dahası kapsama alanımızdadır. Her nereye acil bir paketiniz gitmesi veya her nereden acil bir paketiniz gelmesi gerekiyorsa profesyonel ekibimiz yanınızdadır.

Küçükyalı kurye ile yüzlerce farklı kategoride ürün taşıttırabilirsiniz. Firmamız yasa dışı olan ürünlerin taşımacılığını yapmamaktadır. Aynı zamanda patlayıcı, yanıcı gibi risk düzeyi yüksek ürünleri de taşımamaktadır. Bunlar dışında motorlu kuryelerimizin taşıyabileceği her türlü ürün tarafımızca güvenli biçimde taşınmaktadır.

Uzun yıllardır özellikle kimlik, pasaport, fatura, diş malzemeleri, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, gıda, hediye, numune, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi ürünler yoğun talep görmektedir. Ayrıca matbuat gibi toplu dağıtım, davetiye, ruhsat, plaka, eşya, bilet, anahtar, ehliyet, ilaç, dergi, basın, çiçek, laptop benzeri ürünleri taşımamız da fazlaca istenmektedir.

Taşıdığımız ürünlerin hepsi bizde güvendedir. Paketlerinizi başarılı biçimde ambalajlamanızı öneriyoruz. Böylece tarafımıza teslim edilen ürünleri özel bölmelerimizde saklıyor, taşıyor ve teslim ediyoruz. Hiçbir biçimde paketlerinizin kaybolma, hasar alma, ezilme, kırılma, dağılma gibi risklerle karşılaşmasına mahal vermiyoruz. Bölgemizin en güvenli Küçükyalı kurye hizmetinden istifade etmenizi sağlıyoruz.

Küçükyalı Kurye Hizmeti

Küçükyalı kurye alanında sağladığımız en büyük avantajlardan birisi her ihtiyaca uygun çözümler geliştirmemizdir. Yıllardır sektörün öncülerinden birisi olarak değişen ve gelişen lojistik ihtiyaçlarına pratik çözümler sağlıyoruz. Bu nedenle farklı motorlu kurye modellerini tercihe açarak ihtiyacınıza en uygununu seçebilmenizi sağlıyoruz.

Çok acil olmayan gönderilerinizi normal motorlu kuryemizle taşıttırabilirsiniz. Mesai saatleri içinde yapılacak taşımalarda İstanbul’un en uzak noktalarına paketleriniz en geç 240 dakikada ulaştırılabilmektedir.

Daha acil bir motorlu kurye ihtiyacınız varsa hızlı kuryemizi seçebilirsiniz. Bunda teslimat sürelerimiz çok daha düşmekte ve 90-120 dakika arasında büyükşehrin en uzak noktaları arasında taşıma işlemi sonlandırılabilmektedir.

Çok daha acil taşınması gereken gönderiniz de olabilir. Bu durumda Vip kurye modelimizi tercih edebilirsiniz. Bu motorlu kurye modelimizde teslimat sürelerimiz 45-60 dakika arasında olmakta, İstanbul gibi bir yerde muazzam bir sürede paketleriniz alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Uçak kargo hizmetimizi tercih ederek dilerseniz havalimanları ile adresleriniz arasında kurye desteği alabilirsiniz. Böylece ülkemiz genelinde 50’den fazla şehre paket gönderebilir ya da alabilirsiniz.

Küçükyalı kurye sektöründe sağlamış olduğumuz ayrıcalıklardan bir diğeri ücretlendirmelerimizdir. Motorlu kurye ücretlerimizi çeşitli detaylara göre, her taşımada farklı farklı yapıyoruz. Paketinizin alınacağı adresle bırakılacağı adresin arasındaki uzaklığa, paketinizin özelliklerine ve tercih edeceğiniz kurye türüne göre bölgemizin en iyi fiyatını sunuyoruz.

Net motorlu kurye ücretini öğrenmek, bilgi almak ve randevu oluşturmak için 7/24 iletişim kanallarımızı kullanabilir, WhatsApp hattımızdan, GSM numaralarımızdan, hizmet ofisimizden ve web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp