İçeriğe geç

Mimarsinan Kurye

Mimarsinan Kurye
Mimarsinan Kurye

Bir yerden başka bir yere en kısa süreler içerisinde teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belgelerinizin güvenilir bir şekilde istenilen adreslere tam zamanında teslim edilmesi konusunda Mimarsinan kurye olarak yıllardır başarılı ve güvenilir bir şekilde hizmetlerimizi vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan kuryelerimiz aracılığıyla önemli evrak ve belgelerinizi tam zamanında istediğiniz adreslere teslim edebilir ve zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.

Mimarsinan kurye olarak daima müşterilerimizin memnun kalacağı kalitede bir iş hizmeti sunmaktayız. Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren firmamız bünyesinde çalışmakta olan müşteri temsilcilerimiz teslimat hizmetlerimizden sizin için en uygun olan gönderi tarifesini seçmenizde yardımcı olmaktadır.

Müşteri temsilcilerimizle karşılıklı olarak planlanan zaman aralığı içerisinde teslim alınan paketleriniz planlamış olduğunuz zaman aralığı içerisinde dilediğiniz adreslere Mimarsinan kurye çalışanlarımız tarafından güvenilir ve sağlam bir şekilde teslim edilmektedir.

Ayrıca teslimat süresince firmamız tarafından paketinizin teslimat süreci hakkında bilgilendirmelerimiz ise detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Teslimat sürecindeki paketleriniz hakkında iletişim numaramızdan kolaylıkla firmamıza ulaşarak paketinizin son durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine gereken önemi ve özeni yıllardır göstermekte olan firmamız Mimarsinan kurye olarak birçok ürünün taşımacılığını yapmaktayız. Müşterilerimize birçok alanda güvenilir bir teslimat hizmeti sunmak adına firmamız tarafından teslimatı gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Pasaport

● Önemli evraklar ve belgeler

● Kimlikler

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Çiçek buketleri

● Hediyelik eşyalar

● Medikal malzemeler.

Mimarsinan kurye olarak teslimat sürecinde trafikteki vatandaşlarımızın ve motor kurye çalışanlarımızın can güvenliğini korumak adına çok ağır ve çok büyük olan ürünlerin taşımacılığı motor kuryelerimiz tarafından yapılmamaktadır. Ayrıca taşınması ve başka bir adrese teslim edilmesi resmi olarak yasaklanmış olan ürünlerin taşımacılığı da firmamız tarafından yapılmamaktadır.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an teslimat hizmetlerimizi sağlayabilmek adına çalışmalarımızı haftanın her günü ve her saati sürdürmekteyiz.

Mimarsinan Kurye Hizmeti

Mimarsinan kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimize sağlamış olduğumuz teslimat hizmetlerimizi üç farklı gruba ayrılmaktadır. Bunlar:

● Standart kurye

● Acil kurye

● Vip Kurye

Şeklindedir. Firmamızı tercih eden müşterilerimize hem fiyat hem de performans konusunda memnun kalacakları bir hizmet sağlamak adına geliştirmiş olduğumuz bu kurye seçenekleri sayesinde paketinizin hangi zaman aralığında teslim edileceğine kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Seçeceğiniz kurye hizmetimize göre teslimat süreleri değişiklik göstermektedir.  Bu sebeple paketinizin teslim edilmesi konusundaki aciliyet durumunu da göz önünde bulundurmalı ve buna göre seçim yapmalısınız.

● Standart kurye seçeneğimizde kuryelerimiz paketinizi gün içinde herhangi bir saat aralığında dilediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

● Acil kurye seçeneğimizde kuryelerimiz paketlerinizi 90-120 dakika arasında dilediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

● Vip kurye seçeneğimizde ise kuryelerimiz paketlerinizi dileğiniz adreslere 15-45 dakika arasında güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

Fiyat seçeneklerimiz seçmiş olduğunuz kurye hizmetimize göre değişiklik gösterse de müşterilerimize sağlamış olduğumuz güvenilir ve kaliteli teslimat hizmetimiz standarttır.

Alanında profesyonel çalışanlarımız ile yürütmekte olduğumuz teslimat hizmetlerimiz süresince paketleriniz daima özenli ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

7/24 iş hizmeti sunmakta olan firmamıza günün herhangi bir saatinde iletişim numaramızdan ulaşarak çok kolay bir şekilde müşteri hizmetlerimize bağlanabilir ve paketinizin durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız bugün ve daima hizmetinize hazırdır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp