İçeriğe geç

Acil Kurye

Acil Kurye
Acil Kurye

Acil kurye hizmeti İstanbul genelinde en çok ihtiyaç duyulan ve en fazla tercih edilen uygulamamızdır. İstanbul dünyanın en büyük metropollerinden birisi olmakla birlikte bugün pek çok açıdan Türkiye’nin kalbidir.

Yüzlerce farklı sektör, binlerce işletme, binlerce kurum ve milyonlarca kişiye ev sahipliği yapan şehirde hayat akışı aralıksız devam etmektedir. İnsanlar bireysel manada 7/24 yaşantılarına devam ederken pek çok işletme de aynı şekilde çalışmayı sürdürmektedir. Bütün bu ortamda birçok acil ihtiyaç olmakta, farklı paketlerin bir adresten diğerine en acil biçimde ulaştırılması icap etmekte, bunun için de firmamızın acil kurye hizmeti tercih edilmektedir.

Sektöre ilk adım attığımız andan itibaren kaliteye, güvenilirliğe ve hıza öncelik veriyoruz. Acil kurye hizmetimizle bir adresten başka bir adrese en kısa sürede ulaştırılmasını istediğiniz paketlerinizi taşıyor, güven içinde alıcıya teslimatını sağlıyoruz.

Acil Kurye Hizmeti

Acil Kurye hizmeti birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Acil kuryemizin başlıca avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Acil kurye ile en acil ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ansızın ortaya çıkan gereksinimlerinize karşı kuryelerimiz ihtiyaçlarınızı İstanbul’un en uzak noktalarına dahi dakikalar içinde ulaştırabilmektedir.
  • Zamandan tasarruf sağlamaktadır. Kuryelerimiz adınıza yollarda taşımacılık yaparken sizler asıl işlerinizle meşgul olabilir, yoğun trafikte zaman kaybetmekle uğraşmazsınız. Zamanınızı daha etkin kullanabilir, arta kalan süreyi hobilerinize, sevdiklerinize, diğer işlerinize kullanabilirsiniz.
  • Acil kurye güven verir. Alanında tecrübe sahibi, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, sertifikalı kuryelerimiz yeni nesil araçlarla hizmet vermektedir. Paketlerinizin her zaman güvende olması önceliğimiz olup en iyi biçimde ambalajlamanızı öneriyoruz. Tarafımızda paketleriniz kaybolma, hasar alma, karışma gibi riskler taşımamakta, güvenli biçimde alıcısına ulaştırılmaktadır.
  • Acil kurye uygulamamızın bir diğer avantajı fiyat hususundadır. Fiyatlandırmalarımız çeşitli etkenlere göre olmakta, her zaman en iyi hizmeti en avantajlı fiyata sunma ilkemiz devam etmektedir. Bu yönüyle müşteri hizmetlerimizi arayarak kurye talebinizin detaylarını paylaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Acil kurye herkesin kullanımına açıktır. Gerek bireysel gerekse kurumsal bütün ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih edebilirsiniz.Kurye uygulamamızla taşınmasında ve bulundurulmasında yasak bulunmayan her türlü paketi taşıyabiliyoruz.

Uzun yıllardır en fazla taşıdığımız ürünler arasında evrak, paket, numune, kimlik, pasaport, ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, gıda, hediye, tekstil yer almaktadır. Yine laboratuvar test ürünleri, bilet, pasta, hukuki dosya, kıyafet, temizlik ürünü, anahtar, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret ürünleri taşımamız talep edilmektedir.

Kuryelerimiz aynı zamanda toplu dağıtımlar da yapmaktadırlar. Davetiye, dergi, matbuat gibi düzenli ve toplu dağıtılması gereken paketleriniz için de hizmet veriyoruz. Kuryelerimiz ister tek adrese, isterseniz birden çok adrese seri biçimde ulaşabilmektedir.

Motor Kurye işleyişi en basit haliyle tarafımıza ulaşıp ihtiyacınızı belirmenizle başlar. Ardından personellerimiz adres bilgilerini, paket özelliklerini, ne zaman teslim alınıp teslim edileceğinin bilgilerini ister. Adresinize en yakın kuryemiz adresinize yönlendirilir ve paketi teslim alır. Ardından harekete geçerek teslimatını yapar. Teslimat sürelerimiz bölgelere göre değişse de ekseriyetle 45 ila 60 dakika, kimi zaman çok daha hızlı olabilir.

Acil kurye fiyatlarımız üzerinde en temel belirleyici mesafedir. Gönderinin alınacağı adres ile teslimat adresi arasındaki mesafeye göre fiyatlandırma yapılır. Bir diğer etken gönderinin özellikleri olup her zaman en iyi hizmeti, en uygun fiyata sağlamayı hedefliyoruz. Bu kapsamda çağrı merkezimizi arayıp fiyat teklifi almadan kurye tercihi yapmamanızı öneriyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp