İçeriğe geç

Şehir İçi Kurye

Şehir İçi Kurye
Şehir İçi Kurye

Şehir içi kurye uygulamalarımızla İstanbul’un her noktasına taşımacılık yapıyoruz. Sektörde ilk yola çıktığımız günden itibaren benzersiz çözümler üreterek her defasında müşteri beklentilerinin üzerinde sonuçlara imza attık. Bu da biri İstanbul’un en çok tercih edilen kuryelerinden birisi haine getirdi. Fakat başarılarımızı yeterli bulmuyor, hep daha iyisi, hep daha fazlası adına özveriyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Şehir içi kurye alanında deneyimli, işini özveriyle yapan, yenilikçi yapısıyla kendini sürekli geliştiren ve çözüm odaklı bir personel kadrosuyla çalışıyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte çalışmalarımızı belli bir sistem dahilinde yürütsek de ihtiyaca ve talebe göre gereken esnekliği de gösterebiliyoruz.

Firma olarak İstanbul içinde taşımasını yaptığımız ürünlerin ve paketlerin neredeyse sınırı yoktur. Yasal olarak bulundurulması ya da taşınması suç teşkil etmeyen her türlü paketi taşıyabiliyoruz. Kimlik, ruhsat, ehliyet, pasaport, plaka, tablet, bilgisayar, telefon gibi elektronik eşyalar, belge, evrak, ihale dosyası, yedek parça, tekstil ürünler, gıda ürünleri, ilaç, medikal ürünler, sağlık ürünleri ve daha onlarca ürünü taşıyoruz.

Şehir içi kurye alanında firmamızı öne çıkaran en temel özelliğimiz kalitemizdir. Bizler önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyoruz. Daima yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle yolumuza devam ediyoruz. Personel kalitemizi ekipman ve araç kalitemizle taçlandırıyoruz.

Son derece modern bir çağrı merkeziyle her zaman telefon başında ve bilgisayar karşısında çözüm sağlamak adına bekliyoruz. Sahadaysa tamamı yeni model, bakımları aksatılmadan yaptırılan, en yeni teknolojilerle donatılmış, bütün güvenlik önlemleri alınmış araçlarımızla yola devam ediyoruz. Araçlarımızın bakımlarını aksatmayarak taşıma sırasında oluşabilecek aksaklıkları minimum seviyeye indiriyoruz.

Modern teknolojiler ile birlikte adres bulmada hiçbir problem yaşamıyoruz. Bütün İstanbul lokasyonlarına hakim olarak şehir içinde zaman kaybetmiyor, dakikalar içinde İstanbul’un en uzak noktaları arasında taşımacılık yapabiliyoruz.

Herhangi bir adresten başka bir adrese gitmesi gereken ya da bir adresten başka bir adrese gelmesi gereken paketleriniz için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Akabinde uzman personellerimiz bütün süreci kontrol altına alacaklar, dakikalar içinde her yere teslimat yapacaklardır. Bütün süreci de takip etmenize olanak sağlayarak paketinizin ne zaman nerede olduğunu çok rahat görmeniz mümkün olacaktır.

Şehir İçi Kurye Hizmeti

Motor Kurye olarak şehir içi kurye uygulamalarımızda kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen bütün müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz. Çok farklı sektörlere, çok farklı ihtiyaçlara cevap verdiğimiz için alternatif kurye modelleriyle öne çıkıyoruz.

Normal şehir içi kurye ile İstanbul’un her yerine aynı gün içinde teslimat yapıyor, bölgelere göre değişse de 120 ila 180 dakika arasında paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz. Hızlı şehir içi kurye ile daha da hızlanıyor, daha acil gönderilerinizi yine bölgeler arasında ufak farklılıklar olsa da 60 ila 90 dakika arasında alıcılarına teslim ediyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlarınız için Vip şehir içi kurye modelimizle öne çıkıyor, bölgeler arasında değişim olabilse de 45 ila 60 dakika arasında teslimat gerçekleştiriyoruz. Hatta birçok kez çok daha kısa sürede teslimat yapabiliyoruz. Şehir içi gece kurye ile günün her saati taşıma yapıyoruz.

Motor Kurye firmamız şehir içi kuryealanında sadece kalitesi, hızı ve güvenilirliği ile değil, uygun fiyat avantajlarıyla da öne çıkmaktadır. Şehir içi kurye fiyatlarımız paketlerinizin teslim alınıp teslim edildiği adresler arasındaki mesafeye, gönderi özelliklerine ve kurye türüne göre değişmektedir. Her zaman en iyi fiyatlar sizleri beklemektedir. 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilir, net fiyat alabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp