İçeriğe geç

Tekirdağ Kurye

Tekirdağ Kurye
Tekirdağ Kurye

E-ticaret faaliyetlerinin hayatımıza hızlı girişi beraberinde birçok hizmetin önemini de artırmaya başladı. Bunların içerisinde günümüz dünyasında en çok ihtiyaç duyduğumuz hizmetlerden biri kurye hizmetidir. İnternet üzerinden yaptığımız alışverişin kısa sürede bitmesi başka işlere zaman ayırmamıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda siparişini oluşturduğumuz ürünün kısa sürede elimize geçmesine büyük ihtiyaç duymaktayız. Tam bu sırada devreye giren Tekirdağ kurye, beklentileri karşılamak adına oldukça başarılı bir hizmet sunmaktadır.

Müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanarak çalışma sistemini buna göre şekillendiren firmamız 7/24 hizmet sağlayarak taşınması gereken tüm paketleri tam zamanında teslim edebilmektedir. Günün her saatinde ve aynı anda birkaç müşteriye hizmet verebilmek adına Tekirdağ kurye bünyesinde yeterince kurye çalışmaktadır. Kuryelerimizin her biri hizmet verdiği bölgenin sokaklarına hakim ve motor kullanmakta aynı zamanda müşteriyle ilişkilerde oldukça tecrübeli ve başarılıdırlar.

Profesyonel bir kurye hizmeti sunan Tekirdağ kurye, bu hizmet alanında aklınıza gelebilecek her türlü üst düzey çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerimizin tüm ihtiyaçları en kaliteli hizmetlerle giderilmektedir. Özellikle acil durumda olan hastalara veya yaralılara yetiştirilmesi gereken ilaç veya tıbbi araç gereçleri zamanında ulaştırabilmek, dakikalar içerisinde teslim edilmesi gereken evrakları taşımak ve çok büyük önem arz eden belgelerin sigortalanarak taşınması konusunda çeşitli hizmet ağına sahip şirketimiz müşterilerine özel kurye hizmetleri sunmaktadır:

  • Acil kurye
  • Express kurye
  • VİP kurye

Gece ve gündüz istenilen saatte oluşan acil vakalarda Tekirdağ kurye, olay yerine taşınması gereken tüm malzemeleri dakikalar içerisinde teslim edebilmektedir. Ayrıca genellikle kurumlar arası veya kurumlar ve bireyler arası ilişkilerde hızlıca teslimat yapılması gereken evrak ve benzeri paketlerin taşınmasında aynı anda sadece bir müşteriye odaklanan Express kurye hizmeti devreye girmektedir. Çok büyük önem taşıyan paketlerin sigortalanarak aynı zamanda en hızlı şekilde taşınmasını istiyorsanız VİP kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Tekirdağ Kurye

Hizmet verdiği müşterinin bütçesini önemseyen bu alanda empati kurmayı asla ihmal etmeyen firmamız sunduğu standart ve özel kurye hizmetlerinde fiyatları olabildiğince makul tutmaya çalışmaktadır. Özel kurye hizmetlerinin uygulanması sırasında Tekirdağ kurye olarak aradaki fiyat farkını minimum seviyede tutarak yüksek standartlı hizmetten daha kolaylıkla faydalanmanızı sağlamaktayız.

Bu da müşterilerle yürüttüğümüz işbirliğimizi olumlu yönde etkilemekte ve uzun soluklu çalışmaları beraberinde getirmektedir. Gönderinin şekli, gönderilecek adresin uzaklığı dikkate alınarak belirlenen fiyatları müşterilerin bütçesini zorlamayacak düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Bu esnada kaliteden asla ödün vermemekle birlikte her geçen gün hizmet düzeyimizi yükseltmeye çalışıyoruz. Böylece hem kaliteli hem de ekonomik hizmeti bir paket halinde müşteriye sunmaya devam ediyoruz.

Firmamız bünyesinde çalışan her bir personelimiz hem tecrübeli hem de işine tüm ciddiyetiyle yaklaşan sorumluluk sahibi arkadaşlardır. Sahaya çıkmadan önce tüm önlemleri alarak eksiksiz hizmete odaklanan ekibimiz müşterilere kapsamlı hizmetler sunmaya özen göstermekteler. Her bir kuryemiz hizmet verdiği bölgeyi önceden inceleyerek sokaklara aşina olmaktalar. Bu da teslimat sırasında oluşabilecek aksaklıkları önceden hesaba katmalarına buna göre çözüm üretmelerine yardım etmektedir.

Taşınan her bir paketin güvenliğinden sorumlu olan kuryelerimiz bu alanda oldukça dikkatliler. Tüm paketleri itina ile muhafaza eden kuryelerimiz sıfır kusurla çalışmayı kendine misyon edinmişler. Bir kuryede olması gereken tüm vasıfları taşıyan ekip arkadaşlarımız Tekirdağ kurye olarak firmamızın profesyonelliğinin sahadaki yansımasıdırlar. Bir takım olarak işimizi yüksek özenle yapmamız müşterilerimize seçimlerinin ne kadar doğru olduğunu göstermektedir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp