İçeriğe geç

Gece Kurye

Gece Kurye
Gece Kurye

Gece kurye uygulamalarımız ile taşımacılık hizmetlerimiz günün tamamına yayılmaktadır. İstanbul ülkemizin en büyük şehirlerinden birisi olup her alanda adeta Türkiye’nin kalbi gibi işlemektedir. Milyonlarca insana ev sahipliği yapan şehirde yüzlerce firma, ofis, işletme ve kurum çalışmalarını sürdürmektedir. Bütün bunlar günün her saatinde çalışmaya devam etmekte, bu nedenle de hayat hiç durmadan akmaktadır. Buna bağlı olarak da kurye ihtiyaçları sadece mesai saatleriyle sınırlı kalmamakta, akşamları ve geceleri de aynı yoğunlukta devam etmektedir.

Kurye uygulamalarımızla bizler hayatın bu sürekliliğinde yanınızda oluyoruz. Her ne kadar kurye hizmetleri daha çok gün içinde verilse de gece kurye ile akşamları ve geceleri de yollarda oluyoruz. Mesai saatleri dışında herhangi bir taşınması gereken paketiniz olduğunda bizi arayabilir, 19.00 ila 07.00 arasında kurye talebinde bulunabilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılamak için ertesi günü beklemek zorunda kalmaz ya da işlerinizi gün içine sıkıştırmakla uğraşmazsınız.

Gece kurye uygulamalarımız birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Her türlü paket, evrak, belge, kimlik, pasaport, ruhsat, plaka, dosya, hediye, pasta, çiçek, telefon, bilgisayar, tablet, anahtar, bilet, davetiye, pasaport, yedek parça, numune, sağlık ürünü, ilaç, medikal ürün ve daha fazlası için talepte bulunabilirsiniz. Bu noktada kuryenin öne çıkan başlıca avantajları şunlardır:

  • Gece kurye sayesinde ihtiyaçlarınızı gün içine hapsetmek zorunda kalmaz ya da geceleri ortaya çıkan bir ihtiyacınızı karşılamak için ertesi günü beklemezsiniz. Anlık ihtiyaçlarınızı en kolay biçimde karşılayabilirsiniz.
  • Mesai saatleri ya da gece olduğu için kurye hizmeti olmayacağını düşünmezsiniz. Evden çıkamayacağınız hallerde, işinizi yetiştirmek zorunda olduğunuz anlarda, çok uzak bir yere bir şeyler göndereceğinizde ya da başka bir adresten bir paketin alınıp size gelmesi gerektiğinde kuryemizi seçebilirsiniz.
  • Gün içinde pek çok kurye modeli aktif olsa da geceleri sadece kurye hizmeti verilmektedir. Geceleri çalışmak ekstra mesai, ekstra güvenlik önlemleri, ek ekipmanlar ve daha fazlası gerektirdiğinden her firma gece kurye hizmeti vermemektedir. Bu nedenle de seçenekleriniz azalmaktadır. Motor Kurye olarak bu konuda gereken yardımı sağlıyoruz.
  • Geceleri İstanbul’da yaşam devam etse de gündüzlere nazaran trafik seyrelmektedir. Yol çalışmaları, yol kapamalar gibi gün içinde trafiği yavaşlatan etmenler bir nebze de olsa kalmaktadır. Bu da kurye hizmetlerimizin daha hızlı olmasını sağlamakta, istenen noktalara daha rahat ulaşım sağlanabilmektedir.

Gece Kurye Hizmeti

Gece kurye hizmetimizin diğer kurye modellerinden en temel farkı çalışılan zaman dilimi olup bu zaman dilimi mesai saatleri dışında olmaktadır. Bu nedenle kuryelerimiz daha fazla ücret almakta, bu da müşterilerimize yansımaktadır. Genellikle acil ihtiyaçlar için kullanıldığından daha hızlı ve daha özverili çalışılması gerekmektedir.

Gece şartlarında, özellikle kış aylarında taşıma yapabilmek daha zordur. Bu nedenle kuryede standart bir teslimat süresi yoktur. Paketlerinizin teslim alınıp teslim edileceği adresler arasındaki uzaklığa, hava koşullarına, yol durumlarına göre teslimat süreleri değişmektedir. Buna rağmen Motor Kurye firmamız her zaman en hızlı kurye hizmetini müşterileriyle buluşturmakta, bunu yaparken de kaliteden, güvenilirlikte, güvenlikten ödün vermemektedir.

Motor Kurye olarak gece kurye alanında aynı zamanda en uygun fiyatlarla taşımacılık yapıyoruz. Çalışma zamanı, çalışma koşulları, hava şartları gibi etmenler değiştiğinden diğer kurye modellerine nazaran daha yüksek fiyatlıdır. Fakat firmamız daima bütçe dostu fiyat politikasını takip ettirmeyi başarmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp