İçeriğe geç

Kısıklı Kurye

Kısıklı Kurye
Kısıklı Kurye

Firmamız, Kısıklı kurye olarak hizmet vererek Kısıklı’dan bütün Üsküdar’a ve İstanbul’un bütün mahallelerine gönderilerinizi taşır. Ekip arkadaşlarımız alanında profesyonel hizmet sağlayarak en güvenilir ve en hızlı teslimatı gerçekleştirir. Müşterilerimiz sunduğumuz 7 gün 24 saat esnek çalışma saatlerinden memnundur. Müşterilerimize sağladığımız pek çok avantaj, onların da bizi tercih etmesine sebep olur:

  • Gönderileri en kısa sürede ulaştırıyoruz.
  • En güvenilir teslimatı yapıyoruz.
  • Gizliliğe önem veriyoruz, hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşım sağlamıyoruz.
  • Müşteri odaklı hizmet veriyoruz.
  • Mesai saatlerinin dışında gece boyu gönderileri ulaştırmaya devam ediyoruz.
  • En acil durumlarda en hızlı şekilde ulaşım gerçekleştiriyoruz.

Kısıklı’da oturan semt sakinlerine ve iş kollarına ait gönderileri özenle ve titizlikle taşıyarak başka bir adresteki yeni sahibine ulaştırıyoruz. Taşınmaya uygun olan, yasal çerçeve içindeki her paketi kısa sürede ulaştırıyoruz. İstanbul’un yoğun trafiğinden etkilenmeyen firmamız, motosikletlerle en süratli şekilde ulaşım sağlayabiliyor.

Kısıklı kurye ekibimiz alandaki tecrübesiyle gönderilerin profesyonel şekilde taşınmasını sağlar. Bunun için gerek saha içindeki gerek kurum içindeki ekibimiz dikkatli, özverili ve titiz çalışmalar yürütür. Ekibimiz birbiriyle koordineli çalışmalar yürüterek vakit kaybına izin vermez. Gönderinin herhangi bir hasara uğramasına engel olur. Yaşanabilecek sıkıntılarda en kısa sürede müdahale ederek çözüm üretir ve teslimatın aksamadan yapılması sağlanır.

Kısıklı kurye olarak en güvenilir teslimatı gerçekleştiriyoruz. Kuryemiz adresinizden aldığı paketi, özenle yerleştirir. Seçtiğiniz hız tercihine bağlı olarak alıcısına aynı yerleştirdiği şekliyle teslim eder. Alıcının haricinde başka bir kişiyle gönderi paylaşılmaz. Bu ister bireysel ister kurumsal paket olsun fark etmez. Bütün gönderileri aynı hassasiyet, aynı ilgi ve aynı güvenlik önlemleriyle taşıyoruz. Bütün gönderiler ister büyük isterse küçük olsun, ister bir belge isterse bir pahalı bir mücevher olsun bütün gönderiler için gösterdiğimiz özen ve kaliteli taşımacılık aynıdır.

Kısıklı Kurye Hizmeti

Kısıklı kurye ekibimiz her zaman yenilikçidir. Her alanda en yeni teknolojiyi takip ederek gerek donanım gerekse yazılım olarak yenileniyoruz. İnovasyona özen gösteriyoruz. Motosikletlerimizin motor gücüne ve manevra kabiliyetine önem veriyoruz. Çünkü hız sadece kuryelerimizin aldığı eğitimle, deneyimle bağlantılı değildir. Kullandıkları aracın da onlara güvenlik ve hız konusunda destek olması gerekir. Bütün unsurları düşünerek hız ve güvenlik için her detaya dikkat ediyoruz.

Kısıklı kurye ekibimiz her alanda en ince detaylara dikkat ederek kalite standartlarının da üstünde hizmet vermeye gayret eder. Teknik ekibimiz donanım konusunda, yazılımcılarımız yazılım konusunda, müşteri hizmetlerimiz müşterilerimizle ilgilenme hususunda titiz davranır. Kuryelerimiz de gönderilerin bütün sorumluluğunu alarak yoğun İstanbul trafiğinde her saatte taşımacılık yapar. Olumsuz hava koşullarında, dört mevsim en zor şartlarda bile çalışır. Özveri ve dayanıklılık gerektiren bu işte, bütün ekibimiz severek hizmet verir. Bunun karşılığında da müşterilerimizin memnuniyeti bize yeter.

Kısıklı kurye olarak müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yaptığımız her yenilik ve sunduğumuz her seçenek müşterilerimizin kurye hizmetiyle ilgili bir ihtiyacına yöneliktir. Sadece taşımacılık alanında değil, sağladığımız uygun fiyat politikasıyla da müşterilerimizin hizmetimizden en iyi şekilde istifade etmesini istiyoruz. Bütçe dostu yapımızla, en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

Elbette ki ücretleri belirleyen bazı kriterler oluyor. Gönderinin içeriği, gönderinin boyutu, gönderinin teslim edileceği adres bilgisi, gönderinin zamanı ve saati gibi kriterler hesaplamaya dahil ediliyor. Her müşterimiz kendi kullandığı hizmet kadarını ödeyerek bizden hizmet almış oluyor.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp