İçeriğe geç

Antalya Uçak Kargo

Antalya Uçak Kargo
Antalya Uçak Kargo

Ülkemizin beşinci kalabalık şehridir ve turizm açıdan en çok tercih edilen illerin başında gelir. Her mevsim dikkatleri üzerine çeken il, aynı zamanda yaptığı tarım faaliyetleriyle de ön plana çıkar. İle olan talep hava yolu taşımacılığını da hızlandırmıştır ve yoğun olarak kullanılabilir bir araç haline getirmiştir. Sadece yolcular için değil, aynı zamanda şehre gönderilecek olan paketler için de havayolu taşımacılığını kullanmak büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Firmamız da Antalya uçak kargo olarak müşterilerine hizmet taşır. Müşterilerinin başka ile olan gönderilerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlar. Çağrı merkezimizi aradığınızda nasıl bir hizmet talep ettiğinizi bildiriyorsunuz. Personelimiz sizin için bir teslimat programı hazırlıyor ve isteğiniz doğrultusunda kuryemizi adresinize yolluyoruz. Kuryemiz paketinizi adresinizden alarak havalimanındaki görevlilere teslim ediyor.

Antalya uçak kargo uygulamamız sayesinde gönderileriniz il dışına en hızlı şekilde ulaşır. Karayolu ile taşımacılık uçağa kıyasla zaman kaygı olarak görülüyor. Acil durumlarda acil teslim edilmesi gereken gönderiler olduğunda, aynı gün içinde bile il dışına teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Personelimiz iyi bir planlama yaparak uçağın kalkış saatine paketi yetiştiriyor.

Antalya uçak kargo sistemiyle hizmet verirken pek çok seçenek sunuyoruz:

 • Kuryelerimiz paketinizi adresinizden alıp havalimanına teslim edebilir.
 • Siz doğrudan paketi havalimanına bırakabilirsiniz.
 • Biz hem adresinizden alıp havalimanına götürebilir, il dışına vardığında da yine alıcının adresine teslim ediyoruz.

Müşterilerimizin talep ve istekleri, ihtiyaçları hangi doğrultudaysa bizim de hizmetimiz o yönde olur. İster bireysel gönderiler olsun ister işverenlerin ve kurumların gönderileri olsun bütün paketler için gösterdiğimiz özen ve kalite aynı unsurları içerir. Her bir müşterimize sunduğumuz seçenek, hizmet anlayışımızın bir göstergesidir.

Antalya Uçak Kargo Hizmeti

Antalya uçak kargo alanında hizmet veren firmamız, 7/24 çalışır. İstediğiniz zaman firmamızı arayıp müşteri temsilcimizle irtibat kurabilirsiniz. İstediğiniz hizmet seçeneğiyle teslimat yapabilirsiniz. Antalya’dan diğer illere giden kargo uçak sisteminde pek çok farklı çeşitlilikte ürün taşıyoruz:

 • Belgeler
 • Sözleşmeler
 • Değerli eşyalar
 • Numuneler
 • Tarım ürünleri.

Antalya uçak kargo olarak bu ve benzeri ürünleri en kaliteli ve güvenli yolla taşımış oluyoruz. Havayolu taşımacılığı şehir dışına teslimatta en güvenilir yoldur. Paketler havayolu personeline teslim edildiğinde orada teslimat numarası verilir. Paket en güzel şekilde yerleştirilir. Kırılması, karışması ve bozulması mümkün olmaz. Havayolunun uluslararası standartlara uygun hizmet vermesi, kargo hizmetinde başarılı bir şekilde uygulama yapmasına sebep olmaktadır. Bu hizmet gereği de paketiniz herhangi bir sorun yaşanmadan il dışına ulaşır.

Şehir dışına yapılan diğer gönderilere göre havayolu teslimatı müşterilerimize zamandan tasarruf sağladığı gibi daha güvenli bir teslimat da sunmuş olur. Müşterilerimiz de bu hizmetten fazlasıyla memnun olur.

Müşterilerimizin il dışına gönderi yapacağı zaman Antalya uçak kargo uygulamamızı tercih etmesinin pek çok sebebi vardır:

 • Uluslararası standartlara uygun teslimat
 • Hızlı ulaşım
 • Güvenliğin yüksek oluşu
 • Gizlilik politikasına uygunluk…

Bu ve benzer özellikler, müşterilerimizin havayolu taşımacılığını tercih etmedeki en önemli sebeplerdir. Böylesi kaliteli hizmet sunan firmamız, aynı zamanda müşteri odaklı çalıştığı için maliyetleri de uygun tutmaya gayret eder. Makul fiyatlarla teslimat yapmaya çalışır.

Müşterilerimiz kullandıkları hizmet kadarının ödemesini yapar. Kargonun boyutu, kuryemizin adrese ulaşım saati, ulaşım hızı, adrese gelene kadar gittiği km, havayolunun teslimat süreci ile varış sağlandığında, alıcının adresine gönderinin yapılma süresi, adresin km’si gibi unsurlar hesaplamaya dâhil edilir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp