İçeriğe geç

Taşdelen Kurye

Taşdelen Kurye
Taşdelen Kurye

Taşdelen kurye hizmetlerimizle Çekmeköy’ün merkezi mahallelerinden birisi ile bütün ilçemiz ve büyükşehrimiz içindeki adresler arasında taşımacılık yapıyoruz. Hatta sadece İstanbul ile sınırlı kalmayarak çevre illere de taşıma desteği sağlıyoruz.

Günün hangi saatinde bir yere acil bir gönderiniz gitmesi gerekiyor ya da herhangi bir yerden bir gönderinin alınıp tarafınıza getirilmesi gerekiyorsa Taşdelen kurye çözümlerimizle yanı başınızdayız. Profesyonel ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımızla kaliteli, hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sağlıyoruz.

Taşdelen kurye hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal bütün müşterilerimize hitap etmektedir. Paketleriniz tarafımızda her zaman güvende olmakta, en hızlı biçimde alıcısına ulaştırılmaktadır.

Motor Kurye olarak yıllardır pasaport, bilgisayar, telefon, diş malzemeleri, ilaç, laboratuvar test ürünleri, evrak, numune, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, bilet, çikolata, meyve, yedek parça, matbuat gibi toplu dağıtım, tekstil, hediye, anahtar ve dahasını alıcılarına ulaştırıyoruz.

Taşdelen kurye ihtiyacı her zaman, herkesin aynı olmamaktadır. Firmamız yıllar içinde değişen ve gelişen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sağlamak adına özveriyle çalışmakta ve bugün pek çok farkı motorlu kurye modeliyle karşınızda yer almaktadır.

Motorlu kurye türlerimizin hepsi markamız kalitesi ve güvencesini yansıtmakla birlikte her birinin teslimat hızı, taşıma yaptığımız zaman dilimi farklılık arz etmektedir. Mesela çok acil olmayan paketleriniz için normal motorlu kuryemizi seçebilirsiniz. İstanbul’un en uzak yerleri arasında maksimum 240 dakikada teslimat desteği alabilirsiniz.

Daha hızlı bir kuryeye ihtiyacınız olması halinde hızlı kurye modelimizi kullanabilirsiniz. Bu modelimizde teslimat sürelerimiz 90-120 dakika arasında olmakta, talepte bulunduğunuz anda adresinize en yakın kuryemiz yönlendirilerek süreç başlatılabilmektedir.

Çok daha hızlı bir motorlu kurye arıyorsanız acil ya da Vip kurye modelimizi seçebilirsiniz. Bunda teslimat sürelerimizi 45-60 dakikaya indiriyor, İstanbul şartlarında muazzam bir sürede paketlerinizi alıcılarına ulaştırabiliyoruz.

Taşdelen Kurye Hizmeti

Eğer mesai saatleri dışında bir kurye ihtiyacınız olursa yine Taşdelen kurye hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Gece kuryemizle 7 gün, 24 saat hizmet veriyor, mesafeye, yol ve hava şartlarına göre en kısa sürede teslimat yapabiliyoruz.

Taşdelen kurye alanında her zaman fiyatlarımız da öne çıkıyoruz. Motor Kurye olarak daima müşteri memnuniyeti odaklı bir fiyat politikası izliyor, fiyatlarımızı çeşitli detaylara göre asgari limitten tutuyoruz.

Kurye fiyatlarımızın belirlenmesinde en temel etken mesafedir. Bölgemiz ile İstanbul’un diğer bütün noktalarının uzaklığı farklı olduğundan uzaklık arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Günümüz teknolojilerinde net fiyat tespiti çok rahat yapılabilmektedir ve arkadaşlarımız tarafımıza ulaştığınızda paketinizin teslim alınacağı adres ile teslimat adresi arasındaki uzaklığı km bazında net çıkarabilmekte ve fiyatlandırmada kullanabilmektedir.

Motorlu kurye fiyatlarında bir diğer etken paketinizin özellikleridir. Paketlerinizin özellikleri hacmi ve ağırlığına göre tespit edilir. Hacim hesabı yapılırken en, boy ve yükseklik değerleri birbirleriyle çarpılır. Arkadaşlarımıza ulaşmadan önce paketinizin ölçülerini bilmeniz ve doğru değerler vermeniz sağlıklı olacaktır.

Motorlu kurye fiyat hesaplarında bir diğer etken kurye türüdür. Firmamız pek çok farklı motorlu kurye türüyle sahada olup ihtiyacınızı en kolay ve en pratik biçimde karışlamanıza odaklanmaktadır. Bu nedenle de her kurye türümüzün detaylarına göre fiyatlar değişebilmektedir. Özellikle kuryenin vadettiği teslimat süresi kısaldıkça fiyatı artabilmektedir.

Günün her saatinde net fiyat bilgisi almak, randevu talep etmek ve merak ettiğiniz diğer sorularınızı sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp hattımız, web sitemiz, ofisimiz ve çağrı numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp