İçeriğe geç

Fulya Kurye

Fulya Kurye
Fulya Kurye

Modern, hızlı ve güvenilir bir kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuz an, Fulya kurye yenilikçi çözümleri ile yanınızda. İster iş ister özel hayatınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm kurye hizmetlerinde, hızlı ve kaliteli işleri ile fark yaratan çözümler sunan firmamız, modern hayatın içerisinde çağ dışı kargo işlemlerinden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Kargo ile taşımaya uygun tüm gönderileriniz, önceden belirlenen randevu saatinde kapınızdan alınır, belirlenen saatte de teslim edileceği adrese ulaştırılır. Kişiye özel verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde, üçüncü bir durak olmadan kesintisiz hizmet sağlanmakta, gecikme durumu ortadan tamamen kaldırılmaktadır.

Yeni nesil kargo taşımacılığı ve kurye hizmeti veren Fulya kurye ile çalıştığınızda nitelikli kargo taşımacılığı ile tanışır, bu kaliteyi hayatınızın her anına yaymak istersiniz. Ekibimizle çalışmayı tercih ettiğiniz an;

 • Alanında uzman deneyimli ve bilgili bir kadro,
 • Haftanın her günü, günün 24 saati kesintisiz hizmet,
 • Kişiye özel çözümler,
 • Hız
 • Güvenlik ve güvenilirlik ve
 • 7/24 müşteri desteği sizlere sunulmaktadır.

Firma olarak her zaman kaliteyi ve güvenilirliği ön planda tutuyor, gün geçtikçe hızlanan ve gelişen dünyada yenilikçi çözümlerle en iyisi olmak için çalışıyoruz. Modern hayatın hızına ve teknolojisine yakışır çözümler sunarak, her daim en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz. Verdiğimiz kurye hizmetlerinde hem hızı hem de güvenliği sağlamayı birincil önceliğimiz olarak kabul ediyor, aynı iş prensibine sahip Fulya kurye ekibi ile profesyonel çözümler sunuyoruz.

Şehir içi trafikte hızın bir diğer adı olan motosikletlerle İstanbul içinde dakikalar içerisinde gönderinizi teslim edebilmekteyiz. Acil bir evrağın ya da son dakikada seçtiğiniz bir hediyenin zamanında yerine ulaşması için çalışan Fulya kurye ekibimiz, her zaman kaliteli her zaman güvenli hizmetleri ile yanınızda olacaktır.

Son yıllarda artan kurye ve kargo hizmetlerinde, en çok aranan özellik güvenlik olmaya başlamıştır. E-ticaret sitelerinin ve hizmetlerinin artması ile piyasada oluşan hızlı teslimat rekabeti, tüm kuryeleri etkilemekte, istenmeyen olumsuz kazalar oluşmasına sebep olabilmektedir. Firma olarak hizmet politikamız herkesin güvenliğini sağlayarak kaliteli hizmet vermeye dayanmakta, kuryelerimizin ve gönderinizin güvenliği en ön planda tutulmaktadır.

Fulya Kurye Hizmeti

Fulya kurye ekibinde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız aynı hizmet prensibine, trafikte saygı ve sevgi anlayışına sahip profesyonel motor sürücülerinden oluşmaktadır. Teslimat süresince tüm kurallara harfiyen uyan, hızlı hizmet vermek yapmak adına kendi ve çevre güvenliğini tehlikeye atmayan ekibimizle, her zaman güvenli teslimat sağlamaktayız.

Modern teknolojiden yaptığımız işin her anında faydalanıyor, tüm kuryelerimizi ve gönderilerinizi sürekli takip etmenizi sağlayan bir sistemle hizmet veriyoruz.

Fulya kurye ile sizlere sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır:

 • Sizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ya da web sitemizden bizlerle iletişime geçerek talebini iletirsiniz.
 • Gönderinizin içeriği, isim – soy isim ve iletişim bilgileri çalışanlarımız tarafından talep edilir. Bu bilgileri doğru bir şekilde paylaşmanız güvenliğiniz açısından önem arz etmektedir.
 • Gönderinizin teslim alınacağı ve edileceği adres bilgilerini paylaşırsınız.
 • Gönderinizin ne zaman teslim edilmesini istediğinizi ve bu isteğiniz için talep ettiğiniz kurye hizmetini belirtirsiniz.
 • Randevunuz oluşturulurken ücret bilgisi tarafınızla paylaşılır ve kabul etmeniz durumunda teslimat süreciniz başlatılır.

İstanbul içinde en fazla 180 dakika içerisinde tamamlanacak olan teslimatınızın ücreti, seçeceğiniz hizmete ve teslimatın yapılacağı mesafeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ücret ödemesi alıcı ya da gönderici tarafından yapılabilmektedir. Güvenli ve uygun fiyatlı bu hizmetlerden yararlanmanız için, size her daim en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp