İçeriğe geç

Yeşilyurt Kurye

Yeşilyurt Kurye
Yeşilyurt Kurye

Sahada yaptığı araştırmalar ve kazandığı deneyimler sonucunda müşterilerine kusursuz hizmetler sunan Yeşilyurt Kurye, profesyonel ekip ve kaliteli hizmeti aynı zamanda bünyesinde barındırdığı için müşterilerin bölgede en çok tercih ettiği firmadır. Hizmet verdiği bölgenin nüfusuna uygun motor ve kurye sayısına sahip firmamız, müşterilerinin beklentilerini tam anlamıyla karşılama potansiyeline sahiptir. Bu nedenle firma olarak alanında deneyimli ve saha çalışmalarına yatkın kişilerle çalışmaktayız. Personelimiz tüm olası aksiliklerde hızlı çözüm üretme yetisine sahip oldukları için olumsuz durumları müşteriye yansıtmadan halledebilmekteler. Bu da şartlar ne olursa olsun müşterilere kusursuz hizmet vermemize neden olmaktadır.

Sahaya çıkardığımız tüm araçlarımızın devamlı periyodik bakımlarını yaptırdığımız için hizmet sürecinde herhangi arızalanma ile karşılaşmamaktayız. Bu da performansımızın kesintiye uğramadan seri bir şekilde devam etmesine neden olmuştur. Müşterilerin kurye hizmeti konusunda beklentilerinin gün geçtikte daha da çoğalmasının bilincinde olan Yeşilyurt kurye, bu kapsamda sürekli kendini geliştirmekte, teknolojinin tüm imkanlarından istifade etmektedir.

Tüm müşterilerine aynı özeni göstermeye odaklanan ekiplerimiz, güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışmalarıyla istenilen türdeki kurye hizmetinde tam performans sergilemekteler. Kuryelerimiz taşınacak ürün konusunda bilinçlendirilerek sahaya çıkarılmaktalar. Bu nedenle taşınmasında sakınca bulunan yasak olan hiçbir ürünü teslim almayan kuryelerimiz firmamızın güvenirliğini artırmaktalar. Ayrıca zaman ve hız ayarını doğru bir şekilde yapmaya odaklı olan personelimiz tüm paketleri söz verdiği zaman diliminde gereken adrese ulaştırmaktalar. Ayrıca Yeşilyurt kurye, tüm müşterilerine 7/24 hizmet vermekte, böylece gece gündüz taşınması acil olan tüm paketleri bekletmeden teslim etmektedir. Tarafınıza iletilen kargo takip numarası ile kuryemizi takip ettiğiniz zaman işimizi ne kadar özenle ve hızlı bir şekilde yaptığımıza kendiniz tanık olabilirsiniz.

Yeşilyurt Kurye Hizmeti

 Yeşilköy kurye olarak sizlere farklı hizmetler sunmaya devam ediyoruz:

  • Standart kurye hizmeti
  • Acil kurye hizmeti
  • Express kurye hizmeti
  • VIP kurye hizmeti

Sunduğumuz tüm hizmet türlerinde kalite standartlarına uygun bir şekilde çalışmaya özen göstermekteyiz. Standart kurye hizmetinde paketinizi bize teslim ettikten sonra gidilecek adresin uzaklık mesafesine göre süre belirlenir ve söz verilen zaman diliminde paketiniz karşı tarafa ulaştırılmış olur.

Yaralanma, beklenmedik kazalar, ani hastalıklar gibi birçok acil durumda ise gerekli tıbbi araç gereç veya ilaçların ulaştırılmasında acil kurye hizmetimizi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda acil ulaştırılması gereken evraklar için de aynı hizmetten faydalanabilirsiniz.

Sadece bir müşteriye odaklı hiçbir noktaya uğramadan hizmet verme şekli olan Express kurye hizmeti ile tüm paketleriniz en kısa sürede gerekli adrese teslim edilmektedir. Özellikle evrak teslimlerinde bu hizmet türü çok tercih edilmektedir.

En kapsamlı ve hızlı hizmet türü olan VIP kurye hizmeti tüm paketlerinizi kısa sürede yüksek güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde teslim etmektedir. Sigortalı hizmet çeşidi olan VIP kurye hizmeti size bu alanda tam garanti sağlamaktadır.

Yeşilyurt kurye, hizmet verdiği tüm alanlarda güvenilir ve hızlı olmayı kendine prensip edinmiştir. Bu nedenle hangi hizmet türünü seçerseniz seçin beklentileriniz tam anlamıyla karşılanmaktadır.

Yeşilyurt kurye sunduğu tüm hizmetleri daha ulaşılabilir hale getirmek ve müşterinin memnuniyetini kazanmak amacıyla daim fiyatları uygun tutmaya özen göstermektedir. Taşınacak ürünün cinsi, gidilecek mesafe ve alınacak hizmet türü fiyatın belirlenmesinde en önemli etkenlerdir. Fiyat belirleme politikamız müşterilerimizin beklentilerine yönelik olduğu için hem uzak adreslere teslimde hem de özel kurye hizmetlerinde fiyat farkını oldukça minimum seviyede yansıtmaktayız.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp