Anasayfa » Yeşilyurt Kurye

Yeşilyurt Kurye

Yeşilyurt kurye olarak firmamızın acil hizmetlerinin en avantajlı fırsatlarından yararlanmak bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Çünkü gönderi ve paketleri bahsettiğimiz gibi birçok indirim kampanyalarından yararlanma şansınız bulunmaktadır.  Bu sistem ile beraber tüm iş, eşya, paket, kargo, hediye, ve her hangi bir şeyi hızlıca ve kolaylıkla gönderebilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz tüm işleriniz tam zamanında güven içinde ve sapa sağlam teslim olacaktır.

Bunu tercih ederek bir kargo gönderisinin daha hızlı ulaşması sağlanmaktadır. Çünkü bu insanların tüm isteklerini beklentileri ölçüsünde internet üzerinden artık daha kolay ve rahatça karşılayabilmektedir.  Bu fırsatlardan yararlanarak en acil paketi bizimle yollayın. Servisi günümüzde kargo ve taşımacılık hizmetleri büyük oranda gelişmeye devam eden sektörlerden biridir. Artık kurumsal kurye firması olup, kalite standartlarımızı her gün daha da yükselttik.

Yeşilyurt moto kurye iletişimi olarak bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz özellikle telefon ile arayarak ulaşabilirler. Mesai saatleri içinde sabah 09: 00 ile 18:00 saatleri arasında 30 telefondan sabit numaradan bizi arayabilirsiniz. Fakat 7/24 kurye olarak numarasından bize whatsapp iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz.  Bu nedenle ulaşım sağlanabilmesi için gereken noktalarda deniz ulaşımının gerçekleştirildiği arabalı vapurlar ve feribotlar da olmak üzere varız.

Acil kurye ile gerektiğinde yaya gidiyoruz. ilçe içerisindeki tüm ulaşım yolları değerlendirilerek en hızlı şekilde ulaşım gerçekleştiriliyor. Bu noktada müşterilerimizden beklentimiz bu süre farkını göz önünde bulundurarak kurye hizmeti talep etmeleridir. Firmamız saygın ve dürüst taşımacılık anlayışıyla hareket etmektedir. Biz saygın ve dürüst taşımacılık anlayışıyla hareket etmektedir. Güvenilir, dürüst, ahlaklı kuryelerimizle İstanbul trafiğinden sıyrılıp seri bir şekilde gönderileri alınıyor. Birçok farklı işletme sunduğu fiyatla çok daha uygun bir noktada bulunmaktadır.

Yeşilyurt motorlu kurye bir şekilde göz önünde bulundurduğundan dolayı her zaman müşterilerimizin ekonomik bir hizmet alabilmesi için niteliklidir.. Firmamız üzerinden hızlı kurye hizmetlerini almanız için ödemeniz gereken fiyatlar çok ekonomik ve uygun olur. COVID-19 salgınının dünya çapında etkisini göstermesiyle beraber evlerinde kalan insanların en büyük yardımcıları motosikletli kuryeler olmuştur. Bu süre içerisinde günlük çalışma süreleri 14 saate kadar çıkmıştır. Yoğun iş yükü sebebi ile hem trafik kurallarının ihlal edilmesine sebep oluyor,

Hem de trafikte pek çok kişiyle muhatap olduklarından dolayı hayatları tehlikeye girmektedir. Ülkemizde motosikletli kuryelerin yaklaşık % 25 ile 30’u part-time, yaklaşık yarısı da gayri fotoğrafı olarak çalışmaktadır. Kanun hükmünde kararnameler (KHK) ile mesleğinden olan pek çok kişi de kurye oldu. Hayat pahalılığıyla mücadele eden vatandaşlar aldıkları tek ücretle evlerini geçindiremedikleri için motokuryelik yapmaktadır.

Yeşilyurt acil kurye motosikletli kuryeler arasında son 3 senede hastanelerin acil servislerine başvurularında 2 kat artış gözlemlemiştir. Ölümle sonuçlanan 103 motosiklet kazasının 75’ini kuryeler yapmaktadır.Peki bu kadar yoğun mesai harcayan motosikletli kuryelere ne kadar değer verilmekte? Acil yetişmesi gereken bir eşya olması durumunda ya da sadece hızlı ulaşım yöntemi olarak tercih edildiği durumlarda kullanılan bir taşıma ve ulaşım hizmetidir, sizin için buradadır. Gönderilerini saatler içinde karşı tarafa teslim ediyoruz. 

Bizim ile acil gitmesi gereken büyük paketleri alıyor teslim ediyoruz. Bunu kullanan tüm müşterilerimiz her zaman memnun kalmıştır. Aramadan önce acil  işinizin olacağını hatırlayıp bize söylerseniz bizlerde ona göre bu çalışanımızı yönlendireceğiz. Araçlı kurye işlerinizi yarı yolda bırakmadan teslim eder. Acil ve özel bir çalışmamızdır. Bizim tespit ettiğimiz acil ihtiyaçlardan biri olduğu için, bünyemizde hemen bu işlemlerin ve sistemin çalışmasını yaparak, hizmete sunduk. Her kese şimdiden hayırlı olsun.