Anasayfa » Tarabya Kurye

Tarabya Kurye

Tarabya kurye sağlam ve emin bir hizmet arıyorsanız tam yerindesiniz. Bu semte aşinayız. Fakat kapladığı alan değil insanlara sunduğu etki daha büyüktür. Türkiye’nin merkezi burasıdır. Bir çok alanda konunun uzmanı arkadaşlarla otururken yakınıyorlar piyasan, işten. 

Tarabya motorlu kurye çok güçlü hizmeti ile güçlü rakiplerle savaşıyor. Anladım bu işi alınca o taraftan başka iş çıktığında ne yazık ki gene o aynı kişiye aldırıyorlar. Buralarda acil istediğiniz şekilde hizmetimiz vardır. Bu yolda mücadele ediyoruz kimse bizi yıldırmaz. 

Tarabya acil ilaç kurye olarak hizmet bizim işimiz. Bu iş kelimesinin benimsenmiş halidir. Yani firma kendine çalıştığı firmayı benimsemesi. Benim işim veya elemanım diyerek övünmesidir. Gittiğimiz mesela bazı firmalara gittiğimizde bazı müşterilerimiz vardır. 

Tarabya kurye sakince onlara kendi firmamızı tavsiye ettiğimiz zaman hemen bize benim çalıştığımız bir firma  var kusura bakmayın. Birde bize biz onlardan memnunuz derler. Buradaki çıkan diğer tüm işleri de alıp gene diğer başka  ilçelere getirebiliyoruz. 

Tarabya kurye bir bizim sektöre bulunan bir  firmayı ziyaret ettiğimde, işleri çalışan kişilere yani elemanlarına  aktaran operatör olan masa başındaki arkadaş telefonda konuşuyordu. Neymiş neden evrağı geç teslim etmiş. Çünkü sen öyle dedin de ondan. 

Tarabya kurye yalansız dolansız bir çalışma sistemi sunuyor. Bazı firmalar iki saatte teslim olacak işleri müşterinin verdiği olan bir işi dört saat olmuş hala teslim edememiş. Kendi çalıştığı firmayı o kadar çok ilginç şekilde özümsemiştir bizde buna hayran kalırız. 

Tarabya üstü kurye bunun içinde aldıkları diğer evraklar ve paketler, işler doğal olarak geç kalıyor tabi. Onlara şunu dedim ki o kadar bu iş için ücret alıyorsunuz ama gereken zamanda vermiyorsunuz ve işiniz gecikiyor. İşte bu haram değil mi günah değil mi, yazık değil mi? Deyince susup kalmıştı.

Yani gerçekten haram değimi yani kardeşim?  Rakipleri hem ucuz fiyata hemde acil bir paket taşınmasından bahsediyorlar.  Fakat kendi bünyelerinin içindeki bir firma gibi sahiplenirler. Sunduğumuz hizmet ile tüm bu bölgeye yarar vermekten kendimizle gurur duyuyoruz. İşler bu haddeye kadar geldi.

Tarabya kurye sağlam ve emin bir hizmet arıyorsanız tam yerindesiniz. Evet acil servis ile bu semte aşinayız. Fakat kapladığı alan değil insanlara sunduğu etki daha büyüktür. Türkiye’nin merkezi burasıdır. Bir çok alanda konunun uzmanı arkadaşlarla otururken yakınıyorlar piyasan, işten. Rakipleri hem ucuz fiyata hemde acil bir paket taşınmasından bahsediyorlar. Fakat kendi bünyelerinin içindeki bir firma gibi sahiplenirler.

Tarabya kurye çok güçlü hizmeti ile güçlü rakiplerle savaşıyor. Anladım bu işi alınca o taraftan başka iş çıktığında ne yazık ki gene o aynı kişiye aldırıyorlar. Buralarda acil istediğiniz şekilde hizmetimiz vardır. Bu yolda mücadele ediyoruz kimse bizi yıldırmaz. Bu yolda mücadele ediyoruz. Gittiğimiz mesela bazı firmalara gittiğimiz bazı müşteriler kendi çalıştığı firmayı o kadar çok ilginç şekilde özümsemiş bizde hayran kalırız.

Tarabya acil ilaç kurye olarak hizmet bizim işimiz. Bu iş kelimesinin benimsenmiş halidir. Yani firma kendine çalıştığı firmayı benimsemesi. Benim işim veya elemanım diyerek övünmesidir.  Yalansız dolansız bir çalışma sistemi sunuyor. Sakince onlara kendi firmamızı tavsiye ettiğimiz zaman hemen bize benim çalıştığımız bir firma  var kusura bakmayın. Birde bize biz onlardan memnunuz derler.

Buradaki çıkan diğer tüm işleri de alıp gene diğer başka  ilçelere getirebiliyoruz. Sunduğumuz hizmet ile tüm bu bölgeye yarar vermekten kendimizle gurur duyuyoruz.  Bizim sektöre bulunan bir  firmayı ziyaret ettiğimde, işleri çalışan kişilere yani elemanlarına  aktaran operatör olan masa başındaki arkadaş telefonda konuşuyordu. Neymiş neden evrakı geç teslim etmiş. Çünkü sen öyle dedin de ondan.  

Tarabya üstü kurye bunun içinde aldıkları diğer evraklar ve paketler, işler doğal olarak geç kalıyor tabi. Onlara şunu dedim ki o kadar bu iş için ücret alıyorsunuz ama gereken zamanda vermiyorsunuz ve işiniz gecikiyor. İşte bu haram değil mi günah değil mi, yazık değil mi? Biz evet iddia ediyoruz biz en iyisi ve en hızlı biziz. İşte böylece sahil tarafı hariç üst taraflarında da denizi gören villalar bulunur. Bu yalılarda zengin ve tanınmış kişiler oturmaktadır. 

Deyince susup kalmıştı. Yani gerçekten haram değimi yani kardeşim. Bazı firmalar iki saatte teslim olacak işleri müşterinin verdiği olan bir işi dört saat olmuş hala teslim edememiş. Bu güne kadar çalıştığınız firmalar sanal olarak gerçeklikle alakasız firmalardır. Bundan sonra gerçek bu firması neymiş göreceksiniz. Sizlerin tüm isteklerine göre hareket eden bir yapıya sahip olarak yürüyoruz. Sizlerin istekleri doğrultusunda elemanlarımızı yönlendiriyoruz. 

Tarabya kurye bölgesi gerçek sınırları içinde kalan hangi yerlere yakınlık gösterir ve Yeniköy komşuları kimlerdir. Sahil kesimin de pahallı sahile sıfır yalılar bulunmaktadır. Bu bölgede çoğu genel olarak varlıklı oldukça zaten zengin muhit sayılmaktadır. Üst kesimde yukarı doğru çıkıldıkça ise gene site içinde villa ve pahallı evlerin olduğu konutlar bulunur. İşin en doğrusu olarak her zaman bizlerin denince aklımıza gelen ilk şey buranın nerede ve nasıl bir yerdir?

Tarabya kurye burada sizler için diğer firmalardan farklı olarak daha güzel ve daha kaliteli hizmet veriyoruz. Peki nasıl oluyor daha güzel hizmet, diğer firmalardan farkınız nedir? Farkımız fiyatımız, farkımız, hızımız, farkımız kalitemiz, farkımız, güvencemizdir. Bu açıdan bizimle çalışmanız her açıdan sizin için daha iyi olabilir. Tarabya da bir kaç tane konsolosluk bulunmaktadır. İstinye ile Tarabya arasında kalan bölgedir. Burada sizler için diğer firmalardan farklı

Tarabya kurye artık bu çevre içinde en önemli olarak işe başladı. Avusturya Konsolosluğu Yeniköy’dedir. Tarabya içinde Etiyopya Konsolosluğu ve Panama Cumhuriyeti Konsolosluğu ve İtalyan Sefareti burada bulunmaktadır.  ilerde taşınırlar bilmeyiz. Şimdilik buradayız. Çin Konsolosluğu ve Alman Konsolosluğu bu semtimiz içinde bulunmaktadır. Ayrıca kale gibi korunan ABD Konsolosluğu da gene Yeniköy İstinye bölgesinde buraya yakın bir alandadır.