İçeriğe geç

Tarabya Kurye

Tarabya Kurye
Tarabya Kurye

Tarabya kurye uygulamalarımızla yıllardır onlarca farklı kategoride, binlerce paket taşımacılığı yaptık. Yola çıktığımız ilk günden bu yana azimle çalışıyor, en modern yöntemleri ve en iyi personelleri kullanarak Tarabya ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında iletişim sağlıyoruz.

Sarıyer’in ve İstanbul’un en güzel manzaralarına sahip mahallemiz son derece merkezidir. Bu nedenle çok farklı sektörlerden işletmeler ve kişilerin Tarabya kurye ihtiyaçları olmaktadır. Özellikle yaşam alışkanlıklarının, iletişim olanaklarının, teknolojinin değişmesiyle birlikte moto kuryeye daha fazla gereksinim olmakta, firmamız da bu ihtiyacı başarıyla karşılamaktadır.

Tarabya kurye hizmetlerimizi belli bir kurumsal sistem dahilinde devam ettiriyoruz. Ancak müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve tercihlerini önceliyor, gereken esnekliği gösterebiliyoruz. İsterseniz Tarabya içindeki bir adresten bir diğerine paketinizi taşıyabiliyoruz. İsterseniz Tarabya içinden alınacak bir paketi İstanbul’un herhangi bir adresine ulaştırabiliyoruz. Hatta İstanbul’un başka bir adresinden adınıza alınacak paketi alıyor, belirteceğiniz adrese teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Kurye uygulamalarımız birçok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bunlardan ilki yoğun İstanbul trafiğinde son derece hızlı hareket ederek en uzak noktalara dahi dakikalar içinde ulaşmamızdır. Her zaman İstanbul’un farklı noktalarında çok yoğun bir trafik olmakta ve bu insanların en yakın mahalleler arasında dahi dakikalarca trafikte beklemesini gerektirebilmektedir. Oysa motosikletlerimizle kırmızı ışıklar hariç son derece seri hareket edebiliyor, en hızlı biçimde teslimat yapabiliyoruz.

Tarabya kurye ile bizler paketlerinizi taşırken sizler asıl işlerinizi yapma fırsatı buluyorsunuz. Böylece yolda zaman kaybetmiyor, zamanınızı daha verimli kullanarak üretkenliğinizi artırabiliyorsunuz. Arta kalan zamanınızı Tarabya’da sevdiklerinizle geçirmek, hobilerinize ayırmak ya da daha fazla iş yapmak için kullanabiliyorsunuz.

Tarabya Kurye Hizmeti

Tarabya kurye olarak aynı zamanda güvenilir çözüm sunuyoruz. Kişiye özel hizmet vererek paketlerinizin kaybolması, zarar görmesi, hasar alması gibi olasılıkları minimum seviyeye indiriyoruz. En değerli gönderilerinizin ya da en hassas paketlerinizin dahi başarıyla teslimatını yapıyoruz.

Kurye hizmetlerimiz aynı zamanda ekonomiktir. Diğer posta ve kargo modelleriyle karşılaştırıldığında kuryelerimiz oldukça ekonomik çözümler olmakta, taşıma maliyetlerinizi en aza indirirken en kaliteli hizmeti alma fırsatı sizleri beklemektedir.

Motor Kurye ile taşıyabildiğimiz gönderilerin neredeyse sınırı yoktur. Motosiklet ile taşınabilen, yasal olarak bulundurulmasında engel olmayan her türlü paketi taşıyabiliyoruz. Her türlü evrak, numune, kimlik, ilaç, çiçek, pasta, hediye, yemek, yedek parça, fatura, anahtar, diş ürünleri, laboratuvar test ürünleri, elektronik ürünler, e-ticaret ürünleri ve fazlasını taşıyoruz.

Bütün talepleri karşılamak adına Tarabya kurye olarak farklı kurye modelleriyle yollardayız. Eğer Tarabya normal kuryeyi tercih ederseniz paketleriniz istediğiniz adresler arasında aynı gün içinde, en fazla üç saatte teslim edilebilir. Tarabya hızlı kurye modelimizi seçerseniz bölgelere göre en 60 ile 90 dakika arasında paketlerinizin teslimatını yapabiliriz. Tarabya acil kurye ile ise daha da hızlanıyor, her neresi olursa olsun paketlerinizi 45 ila 60 dakika arasında alıcısına teslim ediyoruz.

Tarabya kurye ihtiyaçları sadece gün içinde olmamaktadır. Mesai saatleri dışında ve geceleri de taşınacak paketler daima olmaktadır. Bizler de Tarabya gece kurye modelimizle günün her saatinde aktif oluyoruz.

Mesai saatleri dışında bir adresten diğerine taşınması gereken paketlerinizi gece kuryemizle taşıyoruz. Böylece 7 gün, 24 saat hizmet alabilmenizi sağlıyoruz. Gece kuryemizin teslimat süreleri mesafeye, yol durumuna, hava durumuna göre değişmektedir. Her zaman en kaliteli, güvenilir ve hızlı Tarabya kurye hizmetlerimiz sizlerle olmaktadır.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp