İçeriğe geç

Silivri Kurye

Silivri Kurye
Silivri Kurye

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şekli ve ihtiyaca yönelik çözümleri ile adından sık sık söz ettiren firmamız Motor Kurye, Silivri kurye hizmetleri ile de her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Sizin için gece gündüz demeden çalışıp beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Hızlı, güvenilir, yenilikçi ve kolay kurye hizmetlerimiz ile sektörde her zaman ön plana çıkıyoruz.

Silivri kurye gönderinizin nerede olduğunu ve teslimatın hangi aşamada olduğunu görebilmeniz için anlık konum hizmeti veriyoruz. Taşıma sırasında eğer bir gelişme yaşanırsa anında bunu sizlere bildiriyoruz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını çok önemsiyoruz. %100 memnun şekilde ayrılmaları için çok çalışıyoruz.

Gelişmeleri her zaman yakından takip ederek ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz. Son teknoloji motorları ve donanımlı ekipmanları tercih ederek sizleri mutlu ediyoruz. Müşterilerimiz ile özel olarak ilgilenerek istedikleri konuda yardımcı oluyoruz. Akıllarına takılan soruları teker teker cevaplıyor ve daha önce vermiş olduğumuz hizmetlerden bahsediyoruz.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize Kurye hizmeti veriyoruz. Kurumsal müşterilerimiz ile düzenli anlaşmalar yaparak daha başarılı yerlere gelmelerini sağlıyoruz. Gönderilerini kısa sürede alıcısına teslim ederek müşterilerini memnun ediyoruz. Uygun fiyatlarımız ile ekonomik açıdan da her zaman destek oluyoruz.

Silivri kurye hizmetimizde ekip arkadaşlarımız ve kuryemiz iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Ekip arkadaşlarımız yol durumuna, hava şartlarına ve diğer olaylara göre kuryemizi yönlendirerek gönderileri kısa sürede ve sorunsuz şekilde alıcısına teslim etmesini sağlamaktadır.

Taşıma hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun ortaya çıkmaması için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Motorlarımızın da düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırıyoruz. Kuryemizin can güvenliğini de ön planda tutuyoruz. Kask, eldiven gibi ekipmanları temin ederek sorunsuz taşıma hizmeti sunuyoruz.

Silivri Kurye Hizmeti

Motor Kurye firması olarak sizin için pek çok çeşitteki gönderinizi Silivri kurye hizmetimizle alıcına teslim ediyoruz. Taşıma hizmeti sunduğumuz gönderi çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

 • Yiyecek çeşitleri
 • İçecek çeşitleri
 • Hediyelik eşya çeşitleri
 • Teknolojik ürünler
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Belge, evrak, dosya, fatura vb.
 • Para, cüzdan vb.
 • Ehliyet, ruhsat, pasaport, kimlik vb.
 • Kırtasiye ürünleri
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
 • Temizlik ürünleri
 • Kıyafet ve ayakkabı
 • Züccaciye ürünleri

Gibi birçok gönderinizi güvenle taşıyoruz. Silivri kurye hizmetlerimizi garantili bir şekilde sunarak haklarınızı koruyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda sorunu ortadan kaldırıyoruz. Eğer zararınız varsa maddi ve manevi şekilde kısa süre içerisinde karşılıyoruz.

Vip kurye sizler için sunduğumuz kurye hizmetlerinden birisidir. Bu hizmetimiz sayesinde gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz adres yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz adres uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslim ediyoruz.

Silivri kurye hizmetlerimizden yararlanmanız için iş yerimize kadar gelmenize gerek yok. Yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz. WhatsApp hattımızdan bize mesaj atabilir ya da telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilirsiniz. Sizleri hiç bekletmeden hızlıca dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz hizmet hakkında en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

İsterseniz iş yerimize gelerek de bizi ziyaret edebilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman güzel bir şekilde ağırlayarak detaylıca bilgi veriyoruz. Sordukları soruları teker teker cevaplayarak daha önce vermiş olduğumuz Silivri Kurye hizmetleri hakkında bilgi veriyoruz. Anlaşma sağlamamız durumunda bütçelerinde uygun fiyatlar sunarak ekonomik açıdan da mutlu olmalarını sağlıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp