İçeriğe geç

Kartal Kurye

Kartal Kurye
Kartal Kurye

Kartal İstanbul’un en gözde semtlerinden birisidir ve binlerce nüfusa, yüzlerce işletmeye ev sahipliği yapmaktadır. Sürekli bir değişim ve gelişim içinde bulunan semtimizde yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmakta, farklı uygulamalar hem bireysel hem de kurumsal manada talepleri karşılamaktadır. Kartal kurye çözümleri de bunlardan birisidir.

Kartal’ın nüfusunun yoğunluğu, yaşam alışkanlıklarının değişmesi, hayat akışının aralıksız sürmesi gibi etkenler Kartal kurye uygulamalarının ortaya çıkmasında en temel etken olmuştur. Firmamız bu alanda yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmakta, tamamı tecrübeli çalışanlar ile fark yaratmaktadır.

Uzman kadromuzun her biri sektörde deneyim sahibi, yenilikçi, kendini devamlı geliştiren ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Bakımları resmi servislerce yapılan en iyi araçlar taşımalarımızda kullanılmaktadır. Çağın en son teknolojileri kısa sürede sistemimize entegre edilmekte, Kartallılarher zaman en modern çözümlere kavuşmaktadır.

Kartal kurye hizmetlerimiz tamamen ihtiyaç odaklıdır. Bu nedenle taşımasını yapabildiğimiz ürünler oldukça geniştir. Her türlü evrak, paket, numune, kimlik, ehliyet, pasaport, plaka, ilaç, çiçek, çikolata, yedek parça, gıda, tekstil, davetiye, bilet, anahtar, elektronik ürün, e-ticaret sipariş ürünleri gibi yasal olan her türlü gönderiyi taşıyabiliyoruz.

Kurumsal ve bireysel bütün taleplere karşılık verebilmek adına pek çok kurye modeli geliştirmiş bulunuyoruz. Bu noktada başlıca Kartal kurye modellerimiz şunlardır:

  • Normal kurye: Aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için bu modelimizi seçebilirsiniz. Paketleriniz Kartal içinde ya da İstanbul’un herhangi bir yerindeki adresten alınıp yine dilediğiniz adrese bırakılır. Teslimat sürelerimiz bölgelere göre değişmekle birlikte en geç 3 saat içinde teslim edilebilmektedir.
  • Ekspres kurye: Daha hızlı bir Kartal kurye ihtiyacınız varsa ekspres kurye modelimizi seçebilirsiniz. Bunda da bölgelere göre değişiklik olmakla birlikte 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapılabilmektedir.
  • VİP kurye: Eğer çok daha acil bir ihtiyacınız varsa Kartal VİP kurye modelimiz hizmetinizdedir. Bu uygulamamızda iletişime geçtiğiniz anda gönderinin alınacağı adrese en yakın kuryemiz yönlendirilmekte, paket alımı yapıldıktan sonra hemen teslimat için harekete geçilmektedir. Bölgelere göre değişebilmekle birlikte 45 ila 60 dakika arasında paketleriniz alıcısına ulaştırılmaktadır.
  • Gece kurye: Mesai saatleri dışında taşınması gereken gönderileriniz için gece kurye modelimiz devreye girmekte, İstanbul’un her noktasına akşam ve geceleri de paketleriniz taşınabilmektedir. Böylece 7/24 kurye hizmetimiz sizlerle buluşmaktadır.

Kartal Kurye Hizmeti

Kartal kurye uygulamalarımız her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Bunun başlıca nedeni sağlamış olduğumuz avantajlardır. Kuryelerimiz her şeyden önce hızlıdır ve hız, beraberinde zamana etki etmektedir.

Yoğun İstanbul trafiği içinde en yakın noktalar arasında ulaşım sağlamak dahi saatler alırken kuryelerimiz dakikalar içinde en uzak noktalar arasında dahi teslimat yapabilmektedir. Böylece acil ihtiyaçlarınız günün her saatinde karşılanabilmekte, arta kalan zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirme fırsatınız olmaktadır.

Kartal kurye uygulamalarımız aynı zamanda güvenlidir. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, tarafımıza teslim ettiğiniz şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Kaybolma, hasar alma, karışma gibi riskleri ortadan kaldırıyoruz.

Kartal kurye uygulamalarımızın en büyük avantajlarından birisi fiyatları olmaktadır. Hizmetlerimizin fiyatları bazı etkenlere göre değişmekte, bunların başında da mesafe gelmektedir. Paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki ne mesafe hesaplamada dikkate alınmaktadır. Motor Kurye modelimizi fiyatlar üzerinde bir diğer etkendir ve gönderilerinizin acillik durumu arttıkça kurye fiyatlarımız da artmaktadır. Her şeye rağmen en uygun fiyatlarla hizmet verilmektedir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp