İçeriğe geç

İstanbul Kurye

İstanbul Kurye
İstanbul Kurye

İstanbul kurye uygulamalarımızla Türkiye’nin en büyük şehri olan ve dünyanın sayılı metropolleri arasında yer alan İstanbul’da taşınması gereken gönderilerinizi bir adresten diğerine ulaştırıyoruz. 15 milyondan fazla nüfusa sahip olan İstanbul bugün 39 ilçeye sahiptir. Avrupa ve Asya kıtalarının her ikisinde de toprakları bulunan şehrin ilçelerinin 25’i Avrupa yakasında, 14’ü de Asya yakasındadır.

İstanbul dünyadaki benzer şehirlerde olduğu gibi pek çok avantajıyla öne çıksa da çeşitli dezavantajlara da sahiptir. Bunların başında yoğun trafik gelmekte, İstanbullular hiç de azımsanamayacak derecede yollarda zaman harcamaktadırlar. Oysa teknoloji ve internet çağında insanlar ihtiyaçlarına en hızlı şekilde sahip olmaya çalışmakta, gidecekleri yerlere en kısa sürede ulaşmayı hedeflemekte, ihtiyaçlarının en çabuk biçimde ellerine ulaşmasını arzulamaktadırlar. İstanbul kurye hizmetlerimiz yıllardır tam da bu noktada talepleri karşılayarak İstanbullulara büyük kolaylık sağlamaya devam etmektedir.

İstanbul kurye uygulamalarımız en basit haliyle çağrı merkezimize talep gelmesiyle başlar. Çağrı merkezimizi aramanız ve kurye ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz halinde personellerimiz gönderinizin ne zaman, nereden teslim alınacağı, nereye, ne zaman teslim edileceği, gönderi özellikleri gibi detayları talep ederler. Ardından fiyat teklifi sunarlar ve kabul etmeniz halinde randevu oluştururlar. Randevu saatinde kuryemiz gönderinin teslim alınacağı adreste olur ve paketi teslim alarak harekete geçer. En kısa sürede kuryemiz teslimat adresine ulaşarak gönderiyi teslim eder ve bütün bu süreçler hakkında size bilgilendirme yapılır.

İstanbul kurye hizmetimiz genel hatlarıyla bu şekilde işlemekle birlikte ana hedefimiz müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyet seviyesini en üst perdede tutmaktır. Bunun için talebe göre esneklik gösterebiliyoruz. Dilerseniz adınıza başka bir adresten alınması gereken gönderiyi alıp adresinize teslim edebiliyor, dilerseniz birden çok adrese ulaştırılması gereken gönderilerinizin dağıtımını yapabiliyoruz.

Tamamı bakımlı, genç Motor Kurye filomuzla yoğun İstanbul trafiğinde olabildiğince hızlı hareket ediyor, bölgelere ve kurye modeline göre değişse de tamamında aynı gün içinde teslimat yapabiliyoruz. En acil ihtiyaçlarınız için İstanbul’un en uzak mahalleleri, havalimanları, alışveriş merkezleri, hastaneleri, okulları, kamu kurumları ve diğer bütün noktaları arasında geliş-gidiş yapabiliyoruz.

İstanbul Kurye Hizmeti

İstanbul kurye hizmetlerimiz ile artık zaman konusunda sorun yaşamanıza gerek kalmıyor. Dilediğiniz ürün ya da eşyayı, dilediğiniz zaman istediğiniz adresler arasında adınıza taşıyabiliyoruz. İstanbul sınırları içindeki bütün ilçelerde dilediğiniz adresten paket alıp dilediğiniz adrese teslim ediyoruz. İstanbul trafiğinde seri şekilde yol alarak size zaman avantajı kazandırıyoruz.

İstanbul kurye hizmetlerimizde en önemli faktörler hız ve güvenliktir. Profesyonel personellerimiz ve son model motorlarımızla en hızlı teslimatları vaat ediyoruz. Gerek kuryelerimizin gerekse trafikteki diğer sürücü ve yayaların güvenliği ile birlikte paketlerinizin güvenliği için gereken hususlara maksimum seviyede dikkat ediyoruz. Her talebe karşılık verebilmek adına birden çok kurye modeli ile öne çıkıyor, tamamında kurumsal kalite ve sorumluluğumuzu yansıtıyoruz. Normal kurye, acil kurye, hızlı kurye, gece kurye gibi alternatif modellerimizle 7 gün, 24 saat bütün İstanbul caddelerinde taşımacılık yapıyoruz.

İstanbul kurye hizmetimiz kapsamında Avrupa veya Asya yakası fark etmeksizin bütün il genelinde kuryelik yapıyoruz. Evrak, numune, kimlik, pasaport, ruhsat, ilaç, çiçek, meyve, sebze, pasta, yedek parça, kıyafet, fatura, davetiye, laboratuvar test ürünleri ve diğer taşınmasında, bulundurulmasında yasal engel olmayan bütün paketleri taşıyoruz. Mesafeye, kurye modeline ve gönderi özelliklerine göre fiyatlandırma yapıyoruz. İstanbul’un en uygun fiyatlı kuryesi olarak öne çıkıyoruz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
Phone icon
7/24 Gsm
WhatsApp icon
WhatsApp
×