İçeriğe geç

Avcılar Kurye

Avcılar Kurye
Avcılar Kurye

Avcılar kurye işlerinizin en hızlı ve en güvenli firması olarak, dergi ve resmi gazetelerinizin günlük bir şekilde dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Organizasyonlarınızda en hızlı dağıtım hizmetini sağlıyoruz. Eksiksiz bir dağıtım ağı ve öncü hizmetleri ile sizleri en iyi çözümlerle buluşturan firmamız, şeffaf fiyat politikaları özelinde en kaliteli teslimat işlerini en uygun fiyatlara sunmaktadır. Avcılar kurye işlerinde anlık ulaşımı çok önemli olan, evrak, fatura, ödeme makbuzu, kaşe gibi teslimat işlerinizi, ekspres ve acil durum taşıma seçeneklerimizle, hızlı çözerek yerine getiriyoruz.

Gönül rahatlığı ile kafanızda hiçbir kuşku olmadan bir teslimat deneyimi yaşamanız için, 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet veriyoruz. Deneyimli teknik ekibimiz sayesinde, olabilecek her hangi bir altyapı eksikliğine, en kısa zamanda yaptığı müdahalelerde cevap veren firmamız, sizlere en iyi teslimat garantilerini sunmaktadır.

İstanbul’un en eski ilçelerinden olan Avcılar, her dönem popüler bir yerleşim alanı olma özelliğini korumaktadır. Alışveriş merkezleri, iş ofisleri ve her türlü sosyal alan deneyiminin merkezi olan ilçe, toplu taşıma hizmetleri ve metrobüs hatları sebebiyle oldukça ilgi çekmektedir. Eski yapılaşmaların ve kentsel dönüşüm kapsamında yenilenen lüks sitelerin, her türlü mimari seçeneklerinin var olduğu

Avcılar, yoğun bir insan popülasyonuna sahiptir. İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi ’de yine ilçenin sınırları içerisinde bulunmaktadır. Üniversitenin geniş öğrenim alanları sebebiyle, oldukça kalabalık bir öğrenci nüfusuna sahip olan Avcılarda, gerek insan trafiği gerekse de araç trafiği her geçen gün oldukça yoğunlaşmaktadır. İlçe sakinleri açısından özellikle iş giriş ve çıkış saatlerinde oluşan yoğun trafik alışılagelmiş bir durum halini almıştır.

Avcılar Kurye Hizmeti

Tüm bu trafik sıkıntıları hızlı ulaşım imkânlarını sınırlayarak, iş hayatını ve paket kurye servislerini olumsuz etkilemektedir. Bu sebepten dar sokaklarda manevra yeteneği kısıtlı dört tekerli araçlar yerine, sıklıkla Avcılar kurye hizmetleri tercih edilmektedir.

Öğrenci servisleri, halk otobüsleri ve dolmuş gibi toplu taşıma ağlarının sık çalıştığı saatlerde yoğunlaşan bölge trafiği, ambulanslar, itfaiye araçları, belediye araçları gibi tüm acil hizmet ağının zaman zaman aksamasına neden olmaktadır. Avcılar kurye hizmetlerimiz kapsamında en özel deneyimleri sizlerle buluşturan firmamız, tamamen güvenli, profesyonel, hızlı, kalıcı ve kaliteli bir teslimat seçeneğini sizlerle buluşturmaktadır. Bölgede eşsiz bir teslimat deneyimini sizlere sunan firmamız, profesyonel kurye kadrosu eşliğinde, Avcılar ilçesinde yaşanan yoğun sıkışıklıklara hızlı çözümler üretmektedir.

Acil durumlardaki yedek personel ağımız ve müşteri korumalı önemli çözümlerimiz sayesinde, Avcılar kurye işlerinin en hızlı çözümü olan firmamız, alanında en deneyimli kurye personellerinden oluşmaktadır. Sünnet, nişan, kına, nikâh, söz, düğün, açılış, ön gösterim, bebek banyosu ve balo gibi program ve davetlerinizde toplu dağıtım teslimatı seçeneğimiz sayesinde, önemli günlerinizde yanınızda oluyoruz. Kurye teslimatları konusunda her alanda hizmetler veren firmamız, acil teslimi gereken ürünlerinize, piyasanın en hızlı şartları eşliğinde, adres teslim servisleri sağlıyor. Ekspres teslimat, gece kuryesi ve VİP kurye seçeneklerimiz ile 7 gün 24 saat boyunca en hızlı teslimat çözümünüz olarak hizmet vermekteyiz. Avcılar kurye ile trafiğin tüm derdine kalıcı çözümler sunan firmamız, sizlere en iyi teslimat seçeneklerini buluşturmaya devam ediyor.

  • Toplu dağıtım seçenekleri
  • Hava kurye taşımacılık hizmeti
  • Haftalık ve aylık kurye
  • VİP kurye hizmeti
  • Arabalı ve diğer kurye seçenekleri
  • Ekspres kurye seçenekleri
  • Gece nöbetçi kurye
Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp