İçeriğe geç

Eyüp Kurye

Eyüp Kurye
Eyüp Kurye

İstanbul’daki yoğun ve bitmek bilmeyen trafik, İstanbullular için moto kurye ihtiyacı doğurmuştur. Biz, siz değerli müşterilerimiz için bu alanda Eyüp kurye hizmeti veriyor, mesafe fark etmeksizin, İstanbul’un her noktasına teslimat sağlayarak size konforu sunuyoruz. Trafikteki araçlara kıyasla oldukça küçük ebatlarda olan motorlarımız ile, her türlü gönderi içeriğinizin hızla teslimatı sağlanmaktadır. Motor Kurye sayesinde, trafik aşılmakta, alanında profesyonel kuryelerimiz aracılığıyla gönderileriniz güvenle alıcı adrese teslim edilmektedir. Üstün kaliteli hizmet, hızlı teslimat, profesyonel moto kuryeler ve hızlı teslimat süreci için, gönül rahatlığı içinde bizleri tercih edebilir, konforlu bir hizmet deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Eyüp kurye hizmeti alarak birçok avantaja sahip olabilirsiniz. İşte bu avantajları sizler için listeledik:

 • Zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu hizmet ile, sizin yerinize moto kuryelerimiz gönderilerinizi alıcı adrese ulaştırmaktadır. Bu nedenle siz rutininizi aksatmamış olur, zamandan tasarruf edersiniz.
 • Ekibimize dahil ettiğimiz moto kuryelerimiz; çözüm odaklı, güvenilir, alanında uzman ve deneyim sahibi olan seçkin kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle gönderilerinizin teslimat süreci ile ilgili bir aksaklık yaşamazsınız.
 • Yoğun İstanbul trafiği ya da olumsuz hava koşulları gibi faktörler, gönderilerinizin ulaşımı için bir engel teşkil etmemektedir. Kuryelerimiz, kıvrak motorları ile aşılmayan yolları sizler için aşmakta, hızla gönderilerinizin teslimatını sağlamaktadır.
 • Gönderilerinizi istediğiniz adresten, belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde kuryelerimiz teslim alıp, dilediğiniz adrese yine belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde teslim etmektedir. Böylece zamanı siz yönetmiş olursunuz.
 • Çağrı merkezimiz, 7 gün 24 saat hizmetlerini sürdürmektedir. Aklınızdaki her sorunun yanıtı için, dilediğiniz zaman çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.
 • Kurye hizmetinin ücretleri oldukça makul olup, her bütçeye hitap etmektedir.
 • Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet, kalitelidir.
 • Her türlü kargo içeriğini, güvenle istediğiniz noktaya teslim etmekteyiz. Yasal olarak herhangi bir engel teşkil etmeyen kargo içeriklerini, güvenle taşıyoruz.
 • Kargolarınızın hasar görmesi gibi bir olumsuzluk söz konusu değildir. Kargo içerikleriniz ne kadar hassas ya da kırılgan olursa olsun, alanında profesyonel kuryelerimiz, kargolarınızı sağlam bir şekilde alıcı adrese teslim etmektedir.

Eyüp Kurye Hizmeti

Eyüp ilçesinin nüfusu, 2021 yılı verilerine göre, 417.360 kişiden oluşmaktadır. Günbegün artan nüfus, yoğun İstanbul trafiği, hızlı hayat temposu bu noktada moto kurye ihtiyacını doğurmuştur. Biz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için bu alanda hizmet sağlamaktayız. Eyüp kurye hizmeti ile;

 • Rutin hayatınızı aksatmamış olursunuz.
 • Yoğun İstanbul trafiği, sizler için stres oluşturmaz.
 • Gönderinizin teslimat süreciyle ilgili endişelenmezsiniz. Gönderinizin teslimatı sağlandıktan sonra, sizlere bilgi verilmektedir.
 • Bu hızlı ve kaliteli hizmet süreci, sizler için büyük ölçüde konfor sağlamaktadır.
 • Eyüp kurye hizmeti ile, zaman size kalır. Gönderileriniz sizin seçtiğiniz zaman dilimleri içerisinde teslim edildiği için zamanı da siz yönetmiş olursunuz.

Eyüp kurye hizmeti ile, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak temel hedefimizdir. Memnuniyetinizi korumak, ihtiyaç ve taleplerinize cevap verebilmek, sektörde lider konumda olmayı sürdürmek için titizlikle çalışıyoruz.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firma olarak, yeterli donanıma, bilgi birikimine ve tecrübeye sahibiz. Profesyonel, güler yüzlü, çözüm odaklı ekip arkadaşlarımız, kaliteli hizmetimiz, hızlı teslimat sürecimiz ile kurye ihtiyacınız için tercihinizi gönül rahatlığıyla bizden yana kullanabilirsiniz. Eyüp Kurye hizmetlerimizin ücretlerini öğrenmek, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ya da hızlı ve kolayca randevu oluşturmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp