İçeriğe geç

Kağıthane Kurye

Kağıthane Kurye
Kağıthane Kurye

Kağıthane Kurye hizmetleri, özel bir teslimat çeşididir. Özellikle son yıllarda ve İstanbul’da önemli ölçüde dikkat çekmeye başlamıştır. Çünkü İstanbul içi herhangi bir gönderi için kargo hizmetlerine başvurmak çok meşakkatli olabilmektedir. Kargo hizmetleri, toplu dağıtımı içerdiği için gönderilerde hasarlar meydana gelebilmekte ve teslimat sürelerinde önemli sapmalar gözlemlenebilmektedir. Bir diğer yandan gönderilerin kişisel olarak elden verilmesi teslimatın bir diğer yolu olmasına rağmen bu yol, kurumsal teslimatlar için olanaksız olmakta ve kişiler arası teslimde de kullanışsız bir yol olarak görülmektedir. Bu sebeplerden dolayı İstanbul içi teslimatın kurye hizmetleri aracılığıyla gerçekleşmesi en mantıklı ve en güvenli yol olarak ortaya çıkmaktadır.

Kurye hizmetlerini sunan firma sayısında her geçen gün artış gözlemlenebilmektedir. Motor Kurye isimli firmamız bir kurye hizmetlerinden beklenebilecek tüm unsurları bünyesinde toplayarak müşterilere en iyi hizmeti vermek için uğraşmaktadır. Bu çerçevede Kağıthane kurye hizmetimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kağıthane ilçesi,  Kağıthane ve Dolmabahçe tünelleri, 3. köprü ve 3. havalimanı gibi gelişmeler sonucunda ön plana çıkmıştır. Bu nedenle hem ilçe içerisinde hem de diğer ilçelere gönderiler için kurye hizmetlerine sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Kurye hizmetleri ile gönderilerinizi istediğiniz adrese tam zamanında teslim ediyoruz.

Kurye hizmetleri firmamız tarafından motosikletler aracılığıyla verilmektedir. Bu sebeple, kullandığımız araçların en iyi ve en son model olmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede hem yoldan kaynaklı sorunları aşabiliyoruz hem de kullandığımız araçların donanımları ile paketlerinizin hasar almasının önüne geçebiliyoruz. Kağıthane kurye hizmetimiz her ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olmaktadır. Kağıthane kurye hizmetimizden yararlanmak için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Kurye Hizmeti

Kağıthane kurye hizmetimizden, ister iletişim adreslerimizden bize ulaşarak ister firmamızın açık adresine gelerek kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Motor Kurye hizmetimiz kapsamında çeşitli gönderilerinizi ilgili kişilere teslim ediyoruz. Teslimatını yaptığımız gönderilerden bazıları şunlardır:

  • Fatura, evrak ve dosya,
  • Kişisel bilgileri içeren belgeler (kimlik ve pasaport gibi),
  • Para ve cüzdan,
  • Sağlık ürünleri,
  • Pasta çikolata gibi gıda ürünleri,
  • Teknolojik ekipmanlar.

Kısaca ifade etmek gerekirse Kağıthane kurye hizmetimiz ile yasaklı ürünler dışında tüm gönderilerinizi ilgili yerlere en güvenilir biçimde ulaştırıyoruz.

Kurye hizmetlerimizde özellikle de son zamanlarda müşterilerimiz tarafından bir mağduriyet yaşanmaması için fiyatlandırılmasının makul olmasına özen gösteriyoruz. Farklı hizmet çeşitlerimiz olduğu için fiyatlandırma da hizmetin özelliklerine göre farklılaşmaktadır. Standart hizmetimiz ile acil kurye hizmetimiz arasında teslimat süresi bağlamında farklılıklar bulunduğu için hizmetlerin fiyatlandırılması da farklılık göstermektedir. Hizmetler arası farklılıklar dışında fiyatlandırmayı etkileyen başka unsurlar da mevcuttur. Bunlardan biri konumlar arasındaki mesafedir. Gönderinin teslim alındığı adres ile teslim edilecek adres arasındaki mesafe doğrudan fiyatlandırmayı etkilemektedir. Bir diğer önemli olan konu ise müşterilerin seçimini yaptığı motosiklet modelidir. Müşteriler modeller arasında tercih yapabilmekte ve bu durum da fiyatlara yansıyabilmektedir. Son olarak ise ağırlığı ve boyutu gibi gönderinin özellikleri fiyatların hesaplanması aşamasında önemli olmaktadır.

Genel olarak birkaç unsur temelinde gönderilerin ücretleri hesaplansa da tüm hizmet türlerinde ve teslimata ilişkin yapılan tercihlerde en uygun fiyatı müşterilerimize sunuyoruz. Kağıthane Kurye temel amacı olan müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz. Fiyatlarımız ve hizmet çeşitlerimiz ile alakalı detaylı bilgiye bizi iletişim bilgilerimizden arayarak kolaylıkla erişebilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca açık adresimizden firmamızı da ziyaret ederek merak ettiğiniz her sorunun cevabını öğrenebilir ve kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp