İçeriğe geç

Akaretler Kurye

Akaretler Kurye
Akaretler Kurye

Bir yerden başka bir noktaya ulaşmaya çalıştığımızda veya bir ürün göndermek istediğimizde yoğun bir trafik ile karşı karşıya kalıyoruz. Okul servisleri, çalışanlar için tahsis edilmiş servisler, kalabalık nüfusların ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için arttırılan otobüsler trafik için negatif yönde bir artışa sebep olmaktadır. Akaretler kurye iş faaliyetlerine başlamadan önce hizmet politikasını tüm bu negatif detayları göz önüne alarak oluşturmuştur. Müşterilerimizin sürekli olarak karşılaşmak zorunda kaldıkları araç ve insan yoğunluğunun sebep olduğu aksamalardan olabildiğince uzaklaşmalarını sağlamak birincil önceliğimiz olmuştur.

Günümüzde sürekli olarak artan nüfus oranları ile paralellik göstermekte olan trafik yoğunlukları günlük hayatımızı zorlayıcı bir noktaya ulaşmış durumdadır. Özellikle büyük şehirler çok fazla etkileşime maruz kaldığı için hareketlilik yüksek seviyelerde olmaktadır. Standart koşuşturmacalar ile beraber iş faaliyetlerinin üst seviyelerde yaşandığı mega kentler kendi etkinliklerimizi tamamlamak istediğimizde bize zorluklar yaşatıyor.

Kurye hizmetlerimizi müşteri odaklı bir zemine oturtarak yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Şube işlemlerimizi, taşıma işlemlerini gerçekleştiren kurye personellerimizi ve hatta araçlarımızı en iyi noktalara nasıl taşırız sorusu ışığında ilerlemeye devam ediyoruz. Hızlı hizmetler ile müşterilerimizi buluştururken kaliteden asla ödün vermiyoruz. Akaretler kurye olarak sadece hızlı olduğumuzu belirten bir iş anlayışının yeterli gelmeyeceğini düşünmekteyiz.

Bu sebeple en hızlı teslimat işlemleri ile birlikte güvenilir bir taşımacılığa odaklanmış durumdayız. Bizlere şubelerimize gelerek ya da iletişim numaralarımızdan arayarak ulaşabilmektesiniz. Teslimatı yapılacak gönderileriniz için; ürün ağırlığı, ürün boyutları ve gidilecek mesafe konularında karşılıklı olarak belirlenen tüm detaylar için en doğru teslimat yöntemi belirleniyor. Belirlenen bu önemli detaylar ile gönderi ücreti ve alınacak hizmet netleşiyor ve sizlerde aklınızda soru işareti kalmadan paketlerinizi bizlere emanet edebiliyorsunuz.

Akaretler Kurye Hizmeti

Akaretler kurye firmamız ile etkileşimde bulunduğunuz ilk andan itibaren çözüm odaklı ve memnuniyetiniz için gerekli adımları atmakta istekli bir ekip ile karşılaşıyorsunuz. Ekibiz incelemeleri sonucu ürünlerinizi aldığı andan itibaren firmamız güvencesi kapsamına dahil olan gönderilerinizi belirlediğiniz gönderim şeklinize göre en hızlı ve en güvenilir şekilde yerine ulaşabilmesi için kuryelerimize teslim ediyoruz. Avrupa yakası ve Anadolu yakası arasında belirlenmiş bir fark olmaksızın pratik bir şekilde çok kısa zamanlarda teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Sadece şehir içi değil şehirler arası teslimat da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Anlaşmalı olduğumuz uçak kargo firmaları aracılığıyla gönderim yapılabilen bölgeler dahilinde, yine en kısa zamanlarda ve iş faaliyetleriniz aksamadan işlemleriniz tamamlanmaktadır. Acil gönderim seçenekleri ile önemli evraklarınız, kıymetli eşyalarınız herhangi bir vakit kaybı yaşamadan yerine ulaştırılmaktadır. Akaretler kurye kaliteden ödün vermeden hızlı teslimatları hayatınıza adapte etmekte ve yaşam kalitenizi arttırmaktadır.

  • 7/24 ulaşılabilirlik ve teslimat
  • Şehir içi ve Şehirler arası gönderim seçenekleri
  • Acil kurye hizmeti
  • Avantajlı fiyatlar
  • Güvenilir ve kaliteli teslimat
  • Trafik sorunlarıyla uğraşmadan pratik teslimat

Akaretler kurye olarak bu hizmetlerimiz ile hem günlük hayatınız hem de iş hayatınız için zaman tasarrufları sağlayarak çok daha rahat bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Güvenilirlik ve yasal kurallara tam uyumluluk çerçevesinde sorunsuz bir şekilde tamamlanan işlemlerinizden memnun kalacaksınız. Tekil gönderimleriniz için bizleri tercih edebileceğiniz gibi kurumsal ve uzun süreli çalışmalarınızda da sizlere destek olmaktayız. Bizlerle ile çalışarak doğru bir iş yaptığınızı anlayacak ve çevrenizde bulunan kişilere hizmetimiz konusunda pozitif yönde bilgilendirme yapacağınızdan hiç şüphemiz yok. Siz değerli dostlarımızı kaliteli hizmetlerimizden faydalanmaya davet ediyoruz. Akaretler kurye her daim hizmetinizdedir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp